5
  • 60 59:53

vyloučení do konce utkání 3

Florbal TJ Kobylisy - SK Florbal Benešov 5:9
branky: 9. Jan Hrdlička, 29. Jan Hrdlička, 36. Radek Šindelář, 43. Boris Nouzák, 48. Jan Hrdlička - 4. Michal Vojtíšek, 7. Petr Tůma, 18. Petr Tůma, 21. Michal Vojtíšek, 33. Martin Šimek, 35. Michal Vojtíšek, 36. Milan Sklenář, 54. Jan Pavlíček, 57. Jakub Sklenář; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 6 + Radek Šindelář 5 + :2; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Marek Paleček 31 - Lukáš Brož 19; po třetinách: 1:3, 2:4, 2:2
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Body v závěru základní části jsou pro nás velmi důležité. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Kobliha Lukáš (Vedoucí): Pořád to stejné dokola, nedisciplinovanost a tak dál...
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:53 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy do konce utkání
59:53 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 5 minuty za nesportovní chování
58:00 Herní i výsledková krize Kobylis nekončí...
56:58 GÓL SK Florbal Benešov! 5:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:9)
56:58 Hosté opět zvyšují na čtyřgólový rozdíl
56:00 Bez Palečka by skóre zřejmě dnes bylo daleko horší
55:10 Palečkův další výborný zákrok
53:38 Hosté v pěti
53:21 GÓL SK Florbal Benešov! 5:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (5:8)
53:21 Hosté se prosazují i v oslabení
52:12 Kloudič nad
51:38 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
51:15 Domácí při signalizované výhodě v šesti
49:50 Paleček likviduje další tutovku
49:30 Jeden z hráčů hostů se těžce zvedá ze země
47:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička z trestného střílení (5:7)
47:48 Domácí pojedou nájezd, asi Bohoušek
47:10 Domácí v pěti
46:55 Paleček to schytává do masky
45:07 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
42:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #91 Adam Kropík (4:7)
42:16 Dnešní otloukánek Bob snižuje
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
38:20 Paleček zachraňuje od další pohromy
35:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #7 Radek Šindelář, asistoval #21 David Mühlbach (3:7)
35:47 Šindelář vymetl pavučinku
35:18 GÓL SK Florbal Benešov! 2:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #11 Milan Sklenář, asistoval #88 Kryštof Garreis (2:7)
35:18 Benešovské kombinace jsou jak přes kopírák...
34:51 GÓL SK Florbal Benešov! 2:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (2:6)
34:20 Paleček opět musel vytasit jeden ze svých zákroků
32:17 GÓL SK Florbal Benešov! 2:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (2:5)
32:17 Hosté využívají
31:21 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
31:00 Už několikrát úplně stejně sehraná standardka hostů málem končí pro domácí pohromou
28:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #99 Marek Paleček (2:4)
28:33 Domácí gólman má áčko, Bohoušek posílá efektivně oblouček do sítě
26:45 Standardka domácích brankáři hostů do masky
23:40 Hezká kombinace po ose Kočák - Bohoušek končí na hrudi benešovského brankáře
20:59 Dáňa v dobré pozici nad
20:48 GÓL SK Florbal Benešov! 1:4
20:48 Ale na další benešovskou kombinaci už byli krátcí...
20:29 Zbytek oslabení přežili domácí bez úhony
20:00 Střely v 1. části: 6:16
19:20 Tůma v dobré příležitosti před poloodkrytou domácí brankou promáchl
18:30 Standardku domácí gólman likviduje
18:28 Vyloučen hráč #58 Daniel Havlíček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
17:56 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (1:3)
17:56 Po záhadném odrazu končí míček za Palečkovými zády
17:30 Kočák z dobré pozice do boční síťky
15:23 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #63 Petr Tůma.
15:20 Drobek do prvního, je z toho protiútok a následně nájezd pro Benešov
12:53 Krátká početní výhoda bez využití
11:50 Kočák těsně vedle
10:53 Vyloučen hráč #22 Michal Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
10:53 Síly na hřišti se vyrovnají
10:25 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
09:45 Palečkův výborný zákrok ústí v protiútok, Brož kryje
08:11 Mimochodem, šlo o vůbec první střelu domácích na bránu soupeře...
08:10 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #68 Tomáš Klouda (1:2)
08:10 Nádherná kombinace domácích přináší snížení
06:50 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #7 Martin Šimek (0:2)
06:50 Hosté početní výhodu využívají
06:30 Po důrazném zákroku padá Kočák přes mantinel
05:51 Vyloučen hráč #7 Radek Šindelář družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
05:36 Standardka domácích gólem nekončí
03:43 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
03:43 Výborný zákrok Palečka, dorážka už ovšem končí v síti
02:15 Hosté to zkouší z dálky, vedle
00:01 Na úvodní buly někdejší spoluhráči z Bohemians Kočí a Šimek, úspěšnější Šimek
00:00 Pěkný předjarní podvečer z kobyliské Šatna arény, kde dnes domácí v odložené dohrávce 18. kola NFL přivítají Benešov