• 60 59:32
    4:14
    (Donaj)

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha 4:14
branky: 35. Daniel Kříž, 41. Matěj Mikšovský, 44. Matěj Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský - 2. Dominik Hudec, 5. David Chochlovský, 10. Vojtěch Wojnar, 10. David Kolář, 13. Jiří Krůšek, 14. David Chochlovský, 17. Jan Waldhauser, 20. Jiří Krůšek, 22. Michael Kočandrle, 25. Michael Kočandrle, 29. Michael Kočandrle, 30. Vojtěch Wojnar, 48. Michael Kočandrle, 52. Jan Waldhauser; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 6:3; využití: 1:3; diváků: 61; zásahy brankářů: Karel Aubus 28, Brandon Bulis 7 - Jan Slavata 28; po třetinách: 0:8, 1:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér): Soupeř dnes zaslouženě vyhrál. Předčil nás dnes ve všech činnostech. Nic nám nevycházelo a nemohli a ani nechtěli jsme do půlky zápasu něco s jeho vývojem dělat. Musíme v tomhle ohledu změnit myšlení a přístup k zápasu, obzvláště v tak náročném programu, který nás teď čeká. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér): Povedl se nám vstup do zápasu a pak už se to vezlo. Mohli jsme si i během utkání vyzkoušet nějaké taktické věci směrem k vrcholu sezóny. Na domácích bylo vidět, že nějakou dobu netrénovali, ale o tom už tato covidová doba je. Jsme moc rádi za tři body a vysokou produktivitu. Drobnou kaňkou je prohraná třetí třetina. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí do konce sezóny, třeba se ještě potkáme.
60:00 Střely ve 3. části: 6:18
59:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (4:14)
59:32 Kosmetická úpráva skóre a hattrick pro Mikšovského.
58:30 Nádherný průnik a ještě lepší zákrok domácího gólmána.
56:10 To stejné se stalo i na straně hostů.
55:15 Překombinovaná šance 2 na 1 na straně domácích.
51:51 GÓL Panthers Praha! 3:14
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #41 Pavel Daněk (3:14)
51:51 Nepohlídaný hráč na malém brankovišti si zahrál na Cristiana Ronalda a dává "tap in" do prazdné brány.
50:50 Panují zde nějaké neshody mezi kapitánem domácich a rozhodčí.
48:40 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
48:40 Mikšovský sekl gólmana hostů do masky a je vyloučen na 2 minuty.
47:30 První branka hostů ve 3. třetině.
47:27 GÓL Panthers Praha! 3:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:13)
44:59 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:59 Zbytečné vrážení při souboji o míček od Čápa a máme zde další přesilovou hru pro hosty.
43:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (3:12)
42:20 Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
42:20 Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
42:20 Neshody za bránou hostů a je z toho vyloučení na obou stranách.
40:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:12
40:40 Briliantní zákrok Donaje na malém brankovišti pomohl k protiútoku domácích a je z toho druhý gól na domácí straně.
40:01 Úvodní bule pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:42 Další ošklivý zákrok na Grulicha po kterém zůstává ležet na zemi.
38:52 Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
38:52 Zbytečné sekknutí do golmána vyústilo v přesilovou hru domácích.
36:45 Ošklivý zákrok u mantinelu, kdy Grulich skončil ve zdi.
34:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (1:12)
34:52 Nádherná akce 2 na 1 končí v brance hostů po Křížově dorážce.
32:52 Bohužel ani přesilová hra nedokála probudit domací celek a stále na světelné tabuly svíti 0.
30:52 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
29:29 GÓL Panthers Praha! 0:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #81 Michael Kočandrle (0:12)
28:50 Vyloučen hráč #32 Adam Středa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:09 GÓL Panthers Praha! 0:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #4 David Kolář (0:11)
28:09 Trápení domácího celku pokračuje 11. brankou.
26:14 Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
26:14 Zbytečné sekání od Železa.
25:36 I Bulis si připisuje skvělý zákrok.
24:07 GÓL Panthers Praha! 0:10
24:07 A máme tu "double digit" skóre na straně hostů
23:20 Další skvělý zákrok gólmana hostů a udržuje si stále čisté konto.
21:58 GÓL Panthers Praha! 0:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:9)
20:01 Úvodní bule pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 12:19
19:26 GÓL Panthers Praha! 0:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #4 David Kolář (0:8)
17:30 I přes velkou marodku domácího družstva z důvodu covidových nařízení můžeme sledovat sympatický výkon a skóre neodpovída výkonu obou družstev.
16:04 GÓL Panthers Praha! 0:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #4 David Kolář (0:7)
15:43 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:45 GÓL Panthers Praha! 0:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:6)
13:45 Střídání brankáře. Nový brankář #78 Brandon Bulis družstva Florbal Primátor Náchod
12:11 GÓL Panthers Praha! 0:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #25 Petr Škoda (0:5)
12:11 Jak se říká, nedáš, dostaneš a 5. gól pro Panthers
09:33 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář z trestného střílení (0:4)
09:15 GÓL Panthers Praha! 0:3
07:36 Další šance a to 3 na 2 pro Náchod, zase neúspěšně
06:20 Nádherný průník Donaje bohužel končí v rukou gólmana.
04:07 GÓL Panthers Praha! 0:2
04:07 Zatím Náchod trápí nedůraz ve velkém brankovišti a vznika další gól pro hosty.
01:36 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:1)
01:36 Nedůraz domacích před vlastní brankou způsobil první gól zápasu.
00:26 Nyní Bachtík mohl zahrozit z průniku, ale byl zablokován dvěma obránci.
00:01 Hlavní buly pro domací.