4:8
    Matyáš KALINA
    (Černý)

SK BIVOJ LITVÍNOV - BUTCHIS 4:8
branky: 7. Zdeněk Fanta, 10. Tomáš Kratochvíl, 26. Jaroslav Rybka, 35. Tomáš Kratochvíl - 12. Erik Papež, 14. Jakub Černý, 19. Filip Rulíšek, 23. Dominik Regner, 31. Filip Rulíšek, 52. Jakub Pecha, 54. Jakub Černý, 59. Matyáš Kalina; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 17, Oleg Dejnega 17 - Marek Galajda 21; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Do dnešního zápasu jsme chtělli zapojit co největší počet hráčů bez většího taktizování v nasazování jednotlivých formací. Plus jsme si vyzkoušeli pár věcí dopředu i dozadu. Musím kluky pochválit, že jsme se dlouho drželi v zápase.
60:00 Komentář hostů Buček Roman (Asistent trenéra): Nepříliš povedený herní výkon z naší strany v dnešním zápase. Posledních 14 dnů nebyla naše příprava ideální. Přesto jsme byli v dnešním zápase lepším týmem, sráželo nás neproměňování brankových příležitostí. Soupeř nás potrápil kvalitními brejky, kterými se vracel do zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:42 Kaprhál dobře zblokoval střela hostujících
58:34 GÓL BUTCHIS! 4:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (4:8)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
56:36 Vyloučen hráč #97 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra na zemi
55:58 Butchis se snaží kombinacema stáhnout Litvínov
54:10 Rulišek přihrává z první Čejkovi a ten hned střílí na Dejnegu ale ten míček vyráží za bránu
53:52 GÓL BUTCHIS! 4:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (4:7)
53:31 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
51:39 Kolář nadhazuje míček přes půlku hřiště
51:20 GÓL BUTCHIS! 4:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #99 Jakub Černý (4:6)
50:08 Kopta měl neskutečnou šanci vstřelit gol ale míček projel přímo před Galajdou
47:42 Drastich přihrává Černýmu na střelu
46:33 Galajda vyráží maskou Kratochvílovo střelu
46:15 Před bránou hostujících se to pěkne semlelo
44:33 Kratochvíl využil chybu prohráčů a z otočky ned nabíhá na bránu a stříli přímo na hruď Galajdovi
34:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #9 Jakub Zalubil (4:5)
33:38 Strejček upad po nátlaku protihráče na matinel
32:25 Libecait pronásledue Regnera za hostující bránu
31:32 Černý nabíha po mantinelu na Dejnegu
31:02 Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
30:26 GÓL BUTCHIS! 3:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #99 Jakub Černý (3:5)
30:26 Střídání brankáře. Nový brankář #84 Oleg Dejnega družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
30:13 Rozhodčí zvedá ruku a začína hra v 6 pro hostující tým
28:25 Bolech poslal Markovi přihrávku přes půlku hříště a ten sklepává míček přímo vedle brány
26:35 Drastich se snaží uniknout Jupovi
25:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (3:4)
24:50 Pokorny udržuje míček na dmácí polovině a rozhlíží se komu nahrát
23:45 Butchis utahuje kombinacema Litvínov na svou polovinu
22:35 Mudra využil chyby domácích a chopil se míčku
22:25 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #12 Dominik Regner, asistoval #74 Erik Papež (2:4)
21:02 Marek před skřípnutím protihráču stihl vystřelit na Galajdu
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující tým
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:23 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #19 Štěpán Čejka (2:3)
17:35 Vondruška stahuje míček za domácí bránu a uklidňuje hru
14:30 Jupa s Kaprhálem skřípli protihráče který běžel sam na bránu
13:02 GÓL BUTCHIS! 2:2
12:51 Jupa se snažil prorvat BUTCHIS branou ale nevyšlo mu to
11:11 GÓL BUTCHIS! 2:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #19 Štěpán Čejka (2:1)
09:59 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #11 Martin Marek (2:0)
09:49 Kalina z první střílí na Vybírala ale cinkla jen tyčka
09:47 Kratochvíl si prokličkoval půlku hřiště
08:56 Vybíral vyráží míček maskou
07:57 Bódaye sevřeli domácí na mantinel v rohu u brány a ten aby vyklouzl tak nahrává spoluhráčí ale míček letí ven
06:19 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #38 Jan Pokorný (1:0)
06:12 Regner zabíhás míčkem za vlastní bránu a uklidňuje hru
03:30 Rybka nahrál Fantovi přímo na střelu a ten to doklepl ale Galajda byl rychlejší a už tam měl připravené nohy
02:30 Kopta prověřil Gajdu na bráně
01:02 Skalitz doběhl Pecha na mantinel a zatlačil ho tělem
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým