9:2
    Pavel DANĚK
    (Kočandrle)

Panthers Praha - TJ Turnov 9:2
branky: 22. Lukáš Pokorný, 25. Marco Lombino, 28. Lukáš Pokorný, 42. Michael Kočandrle, 44. Vojtěch Wojnar, 53. Jan Waldhauser, 54. Michael Petráň, 57. Patrik Míka, 60. Pavel Daněk - 49. Filip Dědek, 53. Emil Hejduk; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Martin Hruška 12 - Jan Král 27; po třetinách: 0:0, 3:0, 6:2
60:00 Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér): Zápas se dneska hrál jen na dvě třetiny. Dobrý výkon podal Hrůša v brance a pak jsme se rozjeli i v poli. Nakonec jsme si mohli vyzkoušet i hru v šesti. Jsme rádi, že máme jisté druhé místo a můžeme se teď v klidu soustředit na doladění detailů na vrchol. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do konce sezóny.
60:00 Komentář hostů Záleský František (Trenér): Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli. My jedeme dál a v úterý si v dohrávce jdeme pro tři body. Děkuji za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:3
59:09 GÓL Panthers Praha! 9:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #81 Michael Kočandrle (9:2)
58:43 Timeout Panthers Praha
58:43 Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
56:56 GÓL Panthers Praha! 8:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #65 Matěj Vavroušek (8:2)
53:28 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #76 Jan Waldhauser (7:2)
52:22 GÓL TJ Turnov! 6:2
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk bez asistence (6:2)
52:06 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #39 Lukáš Pokorný (6:1)
48:08 GÓL TJ Turnov! 5:1
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek z trestného střílení (5:1)
44:06 Tlak domácích.
43:31 GÓL Panthers Praha! 5:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #81 Michael Kočandrle (5:0)
41:31 Panthers hned v úvodu navyšují na rozdíl čtyř branek. Turnovu se to nelíbí a zkouší branku zvrátit u rozhodčích.
41:23 GÓL Panthers Praha! 4:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (4:0)
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:08 Tvrdá střela Míky končí na tyči.
37:21 Dobrá střela z první hostujícího týmu, ale mimo branku.
36:19 Vyloučen hráč #39 Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
34:16 Hostující brankář, nyní drží svůj tým.
32:41 Domácí v dobré šanci opět zklamala koncovka.
29:37 Hosté zkouší střely od půlky, ale zatím nenašli recept na domácího brankáře.
28:27 Dobrý střídání domácích.
27:18 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #64 Michael Petráň (3:0)
26:11 Nához od půlky Hruška neviděl, ale na poslední chvíli zasáhl maskou.
24:52 Kočandrle se dostal hned po buly do samostatného úniku, ale netrefuje branku.
24:47 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #81 Michael Kočandrle (2:0)
24:04 Hostí si vytvořili šanci v oslabení, ale opět skvělý Hruška.
23:54 Vyloučen hráč #97 Šimon Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání
22:19 Domácí po vstřelení branky pokračují v tlaku.
21:07 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Lukáš Pokorný, asistoval #76 Jan Waldhauser (1:0)
21:07 Z ničeho nic tady máme branku domácích.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
18:46 Málem jsme viděli první branku domácích, ale skvělý blok hostí.
17:59 Domácí se dostali do šance, ale bohužel koncovka nevyšla.
16:34 Šanci hostí 2na1 překazil Kšír blokem.
14:28 Skvělý dva zákroky Hrušky.
13:32 Přesilovka domacím moc nevyšla.
11:32 Vyloučen hráč #19 Štěpán Pohl družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání
09:47 Sřela Wojnara končí na výstroji hostujícího brankáře.
08:54 Střela hostí od půlky hřiště proletěla těsně kolem brány.
06:36 Kvalitní střelu Petráně vystihl hostující brankář.
05:30 Zatím sledujeme zápas plný tvrdých soubojů.
03:54 Šanci hostů zastavil skvělým zákrokem Hruška.
02:50 Lombino krásně našel Míku, ale ten netrefuje bránu z dobré pozice.
02:07 Domácí jsou v tlaku.
01:10 Zápas byl zahájen ve vysokém tempu.