• 60 59:19
    7:12
    (Kohoutek)

Wizards SO Praha 10 - SK Florbal Benešov 7:12
branky: 3. Martin Lazárek, 11. Tomáš Branžovský, 18. Jiří Kohoutek, 46. Martin Lazárek, 49. David Bouda, 58. David Bouda, 60. Martin Lazárek - 16. Miloš Vojtíšek, 18. Michal Vojtíšek, 31. Martin Poláček, 32. Martin Šimek, 34. Martin Šimek, 35. Petr Tůma, 37. Martin Poláček, 41. Kryštof Garreis, 43. Petr Tůma, 43. Michal Vojtíšek, 44. Martin Šimek, 54. Petr Tůma; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 4, Vít Svojše 7 - Šimon Zídek 16; po třetinách: 3:2, 0:5, 4:5
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Důležité utkání, blíží se závěr sezóny, potřebujeme vyhrávat a nedaří se nám to. Tolik individuálních chyb před naší brankou, kdy neobsadíme hráče soupeře je průšvih. Těžké v takové fázi sezóny otáčet všechny utkání.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Bylo vidět, že soupeř hrál o všechno. Proto do nás šlápnul a překvapil nás. Od druhé třetiny jsme začali hrát naši hru. Mrzí nás poslední 2 obdržené góly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:19 GÓL Wizards SO Praha 10! 7:12
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #20 Jiří Kohoutek (7:12)
59:19 Lazárek využil nahrávku od Kohoutka a dává gól o pravou tyč.
57:56 GÓL Wizards SO Praha 10! 6:12
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #32 Vít Svojše (6:12)
57:56 Svojše nahrál Boudovi nohou. Ten prošel celé hřiště a zavěsil pod horní tyč.
56:49 Svojše teď vytáhl 2 skvělé zákroky proti hráčům Benešova.
53:31 GÓL SK Florbal Benešov! 5:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (5:12)
53:31 Po nevydařené střele unikl Tůma a Vojtíšek a nedali Svojšemu šanci.
52:15 Hra s teď přelévá z jedné strany na druhou.
48:57 GÓL Wizards SO Praha 10! 5:11
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda z trestného střílení (5:11)
48:57 Bouda si položil Zídka a zakončil backhandem pod horní tyč.
47:09 Vyloučen hráč #12 Martin Rossi družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky
47:09 První přesilovka pro Benešov.
45:46 GÓL Wizards SO Praha 10! 4:11
45:46 Kohoutek našel před bránou volného Lazárka a ten tečoval balónek za záda Zídka.
44:07 Branžovského průnik zpoza brány bohužel neskončil gólem. Zídek připraven.
43:10 GÓL SK Florbal Benešov! 3:11
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #71 Vojtěch Pavlíček (3:11)
43:10 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Vít Svojše družstva Wizards SO Praha 10
43:10 Mizérie pokračuje. Obranu prostřeluje Šimek.
42:21 GÓL SK Florbal Benešov! 3:10
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (3:10)
42:21 Vojtíšek tečoval nahrávku zduchem od Tůmy.
42:00 GÓL SK Florbal Benešov! 3:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma z trestného střílení (3:9)
42:00 Tůma nedal Vávrovi šanci a proměňuje z kličky do forehandu svůj nájezd.
40:47 GÓL SK Florbal Benešov! 3:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #22 Michal Vojtíšek (3:8)
40:47 Obrovská chyba Wizárdské obrany. Nahrávka Vojtíška prošla přes 2 hráče Wizards a Garreis jen uklidil do dokryté brány.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:27 Benešov stupňuje svůj tlak.
36:10 GÓL SK Florbal Benešov! 3:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček bez asistence (3:7)
36:10 Svatoš trefil horní tyč. Následně utekl Poláček a zavěsil do pravé šibenice.
34:30 GÓL SK Florbal Benešov! 3:6
34:30 Znovu nedůraz u levé tyče Vávrovy brány a Benešov přidává další gól.
33:18 Timeout Wizards SO Praha 10
33:18 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (3:5)
33:18 Benešov využil standartní situace. 3 crosové přihrávky a Vávra bez šance.
31:36 GÓL SK Florbal Benešov! 3:4
31:36 Šimek dostal prostor z levé strany Vávrovy brány a zakončil na vzdálenější tyč.
30:05 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #26 David Lukáš (3:3)
30:05 Samostatný únik Poláčka po levém mantinelu a následně střela na zadní tyč. Vávra bez šance.
29:42 Wizards se snaží získat balónek na své hole.
27:56 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
27:56 Branžovskému teď zabránil Lukáš nedovoleně v samostaném úniku a Wizards zkusí využít přesilovku.
26:00 Smutný teď vyzkoušel střelu ze vzduchu která jen těsně minula bránu.
24:31 Wizards se teď drží na útočné polovině.
21:25 Branžovskému sjel balónek z hole v obrovské šanci.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:45 Kohoutek trefuje backhanem horní tyč.
17:48 GÓL Wizards SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #46 Tomáš Branžovský (3:2)
17:48 Brandžovský našel Kohoutka z poza branky a ten se nemýlil.
17:25 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #87 Jakub Sklenář (2:2)
17:25 Sklenář našel crosovou nahrávkou volného Vojtíška před bránou a ten jen uklidil do odkryté brány.
15:11 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek bez asistence (2:1)
15:11 Vojtíšek vystřelil Duškovi mezi nohama od levého mantinelu a míček končí na zadní tyči Vávrovy brány.
13:49 Zídek teď vytáhl skvělý zákrok proti Kohoutkovi, který chtěl uklidit do prázdné brány.
10:01 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #20 Jiří Kohoutek (2:0)
10:01 Jirka Kohoutek naservíroval rozběhnutému Brandžovskému krásnou nahrávku a Tom je uklidil.
08:08 Smutný teď trestuhodně netefuje odkrytou bránu z levého mantinelu.
06:56 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:56 Likvidační zákrok na lazárka a máme tu první přeilovku pro Wizards.
04:59 Benešov vytahuje vysoký press.
02:42 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #13 Petr Krob (1:0)
02:42 Krob projel střed hřiště a vystřelil. Lazárek tečoval Krobovu sřelu před bránou a máme tu první gól zápasu.
01:20 Zatím žádná větší šance na první gól zápasu.