58
  • 58 57:17
    Benešov

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 5:7
branky: 8. David Lukáš, 19. Martin Šimek, 20. Martin Poláček, 22. Martin Šimek, 36. Martin Šimek - 16. David Kolář, 18. Vojtěch Wojnar, 27. Jan Waldhauser, 32. Jiří Krůšek, 43. Michael Kočandrle, 56. Jan Waldhauser, 57. David Chochlovský; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Šimon Zídek ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér): I když jsme měli druhé místo v tabulce jisté, jsme rádi za výhru. Bylo to vyrovnané utkání, kde rozhodla produktivita ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do play off.
60:00 Komentář domácích Kieler Roman (Trenér): Vyrovnaný zápas, ve kterém chytali výborně oba brankáři. Bohužel góly padaly z laciných chyb, soupeř byl důraznější v osobních soubojích. Do play off budeme muset zlepšit založení útoku a hlavně zklidnit koncovku. Gratulujeme soupeři k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 19:18
58:38 Střela Vorla těsně vedle vinglu!
57:18 Benešov jde bez brankáře!
57:17 Timeout SK Florbal Benešov
56:52 GÓL Panthers Praha! 5:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #65 Matěj Vavroušek (5:7)
55:57 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #39 Lukáš Pokorný (5:6)
55:57 Crossová přihrávka prošla přes střed benešovské obrany a Panteři vedou.
53:58 Poláček vymazlená přihrávka na Šimka, ale panterský brankář chytá taky velmi dobře.
53:07 Kdybych měl klobouk, tak bych ho smekl. Zídek je dnes jako Dominátor ve čtvrtfinále ZOH v Naganu.
52:05 Vorel skvělý únik, cross na Tůmu, ale ten netrefil branku.
51:50 Hra je teď nahoru-dolů!
50:50 Martin Šimek zkoušel únik po lajně. Jeho střelu panterský brankář chytil.
49:15 Zápas se blíží do poslední desetiminutovky a stále není rozhodnuto.
47:35 Láďa Vorel utekl v oslabení, udělal stahovačku, která vyšla, ale střelu backhandem panterský brankář chytil.
46:40 Polinator drží míček daleko od domácí branky a svými kouzly si vysloužil standartku.
46:28 V přesilovce měl nadějnou šanci Panter, ale neproměnil.
46:04 Albert Půlpán skvělý blok!
45:48 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
45:10 Marek Garreis nevyužil krásnou přihrávku od Tůmy. Škoda.
43:20 David Lukáš dobrý cross na Martina Šimka, ale brankář chytil.
42:35 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (5:5)
42:22 Tůma velká míchačka, ale M. Garreis mu chytil gól.
42:02 Domácí tým hraje v plném počtu. David Lukáš odvedl teď dobrou práci.
40:50 Zatím obranná čtyřka poctivě brání.
40:00 Střely ve 2. části: 13:21
38:46 Láďa Vorel výborný obranný zákrok a míchačka v rohu.
37:28 Dnes to vypadá, že Šimon Zídek bude nejlepším hráčem utkání. Další výtečný zákrok.
35:28 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #28 Martin Poláček (5:4)
35:28 Martin Šimek dává po přihrávce Poláčka další gól. Je to hattrick!
35:12 Tůma s novým fresh cutem vystřelil, ale brankář Panterů byl připraven.
34:12 Honza Pavlíček netrefil míček v obrovské šanci!
33:00 Vorel odebral čistě míček a zakládá akci. Garreisovi bohužel klička nevyšla.
31:38 Panteři dávají gól. Škoda, že je to opět po celkem laciné ztrátě našeho obránce.
31:34 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek bez asistence (4:4)
30:03 Zídek má fantastické reflexy.
29:39 Martin Šimek si žádá od fanoušků cheeseburger. Uvidíme, možná po spielu?
28:14 Panteři teď drží více míček, ale skore se nemění.
27:10 Zídek dobrý zákrok!
26:00 GÓL Panthers Praha! 4:3
24:31 Honza Pavlíček zachránil situaci dobrým blokem střely.
21:07 GÓL SK Florbal Benešov! 4:2
20:46 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:01 Báře Neradové, Adéle Tesáčkové a Kamče Rohlíkové to dnes velmi sluší, jsme rádi, že máme takhle atraktivní pořadatelskou službu!
20:00 Střely v 1. části: 13:18
19:10 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #26 David Lukáš (3:2)
19:10 Výšlap na Sněžku s Vevuše se vyplatil a Poláček otáčí skóre zápasu!
18:35 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
18:35 Máťa Šimků nachytal brankáře Panterů a zpoza branky vyrovnává!
17:13 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #81 Michael Kočandrle (1:2)
17:13 Benešov dal gól, ale neplatil. Panter z brejku okamžite potrestal chybu benešovské obrany a skóre je 1:2.
16:40 Panter nedal tutovou šanci!
15:22 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář, asistoval #81 Michael Kočandrle (1:1)
15:22 Přesilovku Panteři nevyužili, ale po chybě obrany Benešova je stav 1:1.
14:30 Zídek zatím chytá jak v dobách Patrick Roye.
13:16 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:10 Krásný brejk Benešova! Bohužel Tůma nedal.
12:50 Tam se jich vejde...Střela Pantera šla vysoko nad branku.
12:10 Tečka na helmu Zídka.
10:50 Vorel výborně odblokoval protihráče a získává míček.
09:40 Spolupráce GG málem vyšla.
08:40 Hra je zatím velice vyrovnaná bez zbytečných chyb.
07:50 Zídek zákrok ala Dominator!
07:05 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #28 Martin Poláček (1:0)
06:00 Vyloučen hráč #81 Michael Kočandrle družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
06:00 Pavlíček V vybojoval přesilovku
05:00 K. Garreisovi obhazovačka nevyšla :(
03:00 Na hřišti vítáme zpět našeho Albíka Půlpána po delší pauze!
02:24 Zídek první zákrok!
01:00 Jdeme na to!