1

2

3.

Florbal Primátor Náchod - BUTCHIS 8:9pn
branky: 5. Matěj Mikšovský, 7. František Donaj, 25. Jan Jirák, 33. Ondřej Bachtík, 48. Ondřej Bachtík, 57. Ondřej Bachtík, 58. Jan Jirák, 59. Matěj Mikšovský - 9. Matyáš Kalina, 17. Filip Rulíšek, 18. Jakub Pecha, 23. Filip Rulíšek, 35. Jakub Pecha, 38. Jakub Rohn, 40. Filip Rulíšek, 50. Erik Papež, N Matyáš Kalina; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:6 + Petr Novotný OS; využití: 1:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 37 - Marek Galajda 23; po třetinách: 2:3, 2:4, 4:1, 0:0
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Povedlo se nám dobře vstoupit do zápasu, tím jsme trochu favorita utkání zaskočili. Bohužel jsme ale začali kupit chyby a soupeř otočil  vývoj ve svůj prospěch. Skvělým závěrem jsme se vrátili do zápasu a nakonec byli i kousek od 3 bodů. Nakonec utkání došlo do nájezdové loterie, ve které byl soupěř lepší. Díky soupěři za prověrku a fanouškům za podporu!
Komentář hostů Zahalka Jan (Trenér): V dnešním zápase jsme zbytečně ztratili bod v oslabení a ve hře pěti proti šesti. Naopak musim soupeře pochválit za skvěle zvládnutý závěr utkání. Aspoň jsme si vyzkoušeli nájezdovou loterii o rozdílový bod, kterou jsme skvěle zvládli a odvážíme z Náchoda vítězství, které zde není nikdy jednoduché.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #6 Jan Jirák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #21 Matyáš Kalina a vstřelil rozhodující gól (8:9).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #10 Ondřej Bachtík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #74 Erik Papež a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč #12 Daniel Kříž , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 6:2
64:58 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
64:00 Hosté hrají v plném počtu
62:00 Náchod bude hrát 4 na 3!
61:59 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za špatné střídání
60:25 Parádní střídání Franty Donaje!
60:01 Úvodní bule prodloužení pro Náchod
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:15 Další skvělý zákrok Skalického!
58:21 Neskutečný comeback! Náchod vyrovnává na 8:8!
58:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #11 Jonáš Mědílek (8:8)
57:39 Další skvělá souhra a Náchod dává další gól!!!
57:38 Timeout BUTCHIS
57:38 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #56 Matěj Mikšovský (7:8)
56:27 Fantastická souhra ostříleného dua Bachtík-Jirák a Náchod se rozhodně nevzdává!
56:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #6 Jan Jirák (6:8)
56:00 Náchod zkouší hrát v šesti
54:40 Monster save Vlasty Skalického!
53:50 Také Jirák střílel od mantinelu, bohužel o kousek netrefil branku
52:25 Mědílek střílel z dobré pozice, ale brankář jeho střelu vyrazil
50:30 První náchodská lajna teď hodně zavařila obraně hostů, bohužel žádná střela neskončila za zády brankáře
49:19 Hosté nejdříve trefili tyč a z následné šance už dokázali vstřelil další branku
49:18 GÓL BUTCHIS! 5:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #74 Erik Papež, asistoval #13 Matěj Kolář (5:8)
47:44 Skvěle provedený nájezd kanonýra Bachtíka a Náchod se dotáhl na rozdíl dvou branek!
47:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík z trestného střílení (5:7)
46:38 Náchod bude mít k dispozici další přesilovku
46:37 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
45:05 Jirák našel Vlčka krásnou přihrávkou na střed, následná střela letěla nad branku
43:10 Náchodští zatím drží míček a snaží se vytvářet šance
41:49 Skalický si počkal na zakončení a zkušeně vychytal nájezd!
41:48 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #77 Jakub Pecha.
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 4:13
39:42 Náchodští bohužel dostávájí takzvaně góla do šatny
39:41 GÓL BUTCHIS! 4:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #44 Petr Novotný (4:7)
37:24 Hosté odskakují na rozdíl dvou branek
37:23 GÓL BUTCHIS! 4:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #3 Jakub Rohn, asistoval #16 Šimon Pavlíček (4:6)
36:46 Náchod se skvěle vypořádal s početní nevýhodou a už hraje v plném počtu. Za zmínku stojí parádní bloky Donaje a famózní zákroky Skalického!
34:47 Náchod si zkusí oslabení
34:46 Vyloučen hráč #6 Jan Jirák družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
34:16 Rychlá odpověď hostů, kteří se dostávají do vedení
34:15 GÓL BUTCHIS! 4:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (4:5)
32:48 Skvělá kombinace první lajny a skóre je vyrovnané!
32:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
31:50 Bachtíkova střela letěla lehce nad branku
30:00 Velmi vyhrocená hra z obou stran
28:05 Také hosté měli velkou šanci, kterou zlikvidoval Skalický
26:10 Jonáš Mikšovský střílel z dobré pozice, bohužel pouze do bloku
24:19 Velmi povedená přesilovka domácích! Oblíbenec náchodských fanoušků "Čenda" dostal Náchod do kontaktu!
24:18 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #51 František Donaj (3:4)
23:57 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
23:00 Vlček našel krásnou zadovkou Bachtíka, který bohužel nedokázal dostat míček za zády brankáře
22:18 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #73 Filip Rulíšek, asistoval #16 Šimon Pavlíček (2:4)
21:18 Oba celky už hrají v plném počtu
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:28 Timeout Florbal Primátor Náchod
19:19 Už se nám tady plní trestná lavice
19:18 Vyloučen hráč #17 Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
19:18 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS - osobní trest
19:18 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování
18:30 Skalický drží svůj tým nad vodou!
17:34 Dva slepené góly hostů a Náchod rázem prohrává
17:33 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #14 Tomáš Vondruška (2:3)
16:47 GÓL BUTCHIS! 2:2
16:00 Ofenzivní duo Bachtík-Jirák dnes opět funguje skvěle
14:30 První náchodská lajna vstřelila gól po krásné kombinaci, rozhodčí ho bohužel odvolal kvůli faulu před brankou
13:45 Držení balónku jednoznačně pro Butchis, Náchod ale hrozí z protiútoků
11:50 Butchis vytváří mohutný tlak, ale náchodská obrana zatím statečně brání
10:00 Hra se začíná vyostřovat
08:23 Hosté snižují na 2:1 po velkém chaosu ve velkém brankovišti
08:22 GÓL BUTCHIS! 2:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (2:1)
06:41 Hned po přesilovce se prosadil Donaj a Náchod vede už o 2 branky!
06:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #6 Jan Jirák (2:0)
06:35 Náchod bohužel početní výhodu nevyužil a hosté hrají v plném počtu
04:36 Uvidíme také první přesilovou hru
04:35 Vyloučen hráč #41 David Munk družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
04:18 Matěj Mikšovský parádně vymetl šibenici a poslal Náchod do vedení!
04:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #66 David Kaválek (1:0)
03:10 Famózní zákrok Skalického!
02:30 Také hosté poprvé vystřelili na branku
01:30 Náchod zaznamenal první velkou šanci
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 21. kola Národní ligy - západ. V Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hosté Butchis.