• 58 57:19
    8:6
    (Brabec)

FbC Plzeň - FAT PIPE Traverza Mukařov 8:6
branky: 4. Jaromír Täuber, 6. Vít Malý, 32. Václav Zábran, 34. Matěj Šebek, 46. Ondřej Horažďovský, 47. Vojtěch Kuneš, 57. Václav Zábran, 58. Vojtěch Kuneš - 13. Ondřej Kalát, 20. Ondřej Kalát, 32. Jáchym Syrovátko, 42. Robert Štipka, 43. Ondřej Kalát, 55. Robert Štipka; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Martin Bezděk 25 - Josef Bína 27; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:3
60:00 Komentář domácích: Komentář domácích Tomáš Oliverius (Trenér): nZápas co měl všechno, hra se přelévala ze strany na stranu, nikdo neudržel vedení dlouho. Výhru jsme potřebovali a dobrým koncem zápasu jsem dokázali brát důležité 3 body. Začíná nám play off, nová soutěž a my jsme na ní, myslím připraveni. Děkujeme soupeři za ostrý střet a generálku, divákům za podporu a těšíme se na další zápasy.
60:00 Komentář hostů Jirka Martin (Trenér): Vítězství jsem dneska domácím nechali svými chybami, naivitou a nekoncetrovaností po našich gólech. V play off musíme být hlavou v zápase celých 60 minut. Zápas plný emocí a bojovnosti, který nás skvěle připravil na další víkend. Vrchol sezóny je zde a uvidíme kam se příští víkend podíváme. Děkuji soupeři, divákům a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:12
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:42 Kontroverzní zákrok rozhodčí neposoudili jako faul.
58:11 Mukařov v šesti.
57:19 GÓL FbC Plzeň! 8:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #30 Michael Brabec (8:6)
56:48 Oba týmy se snaží vstřelit branku.
56:15 GÓL FbC Plzeň! 7:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (7:6)
55:31 Vyloučen hráč #9 Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za špatné střídání
54:04 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 6:6
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #87 Ondřej Kalát (6:6)
53:14 Mukařov je nyní nebezpečnější, než jeho soupeř.
51:55 A máme tu opět hru 4na4
51:54 Vyloučen hráč #59 Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za držení
51:54 Vyloučen hráč #73 Josef Tomášek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:48 Oba týmy  jakoby se přestali soustředit na hru.
49:30 Třetí třetina se nám nějak vyhrocuje.
48:23 Po sporném zákroku se tu roztrhla potyčka mezi hráči.
48:20 Bína teď vytáhl skvělý zákrok.
47:32 Zápas se přelévá ze strany na stranu.
46:14 GÓL FbC Plzeň! 6:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (6:5)
46:14 Domácí využili únik 2na0 a otáčejí zápas.
45:42 GÓL FbC Plzeň! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #21 Filip Nový (5:5)
45:15 I když dobrá, tak nevyužitá přesilovka.
44:44 Domácí teď tlačí svého soupeře před brankovištěm.
43:10 Vyloučen hráč #9 Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře
42:53 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (4:5)
42:35 S vyrovnanou hrou se nám vyrovnal i stav zápasu.
41:35 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #4 Tomáš Vávra (4:4)
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:00 Právě probíhá poslední minuta poslední třetiny.
37:30 Všichni vyloučení jsou zpátky na place, hra je tedy zasae 5na5.
36:34 Traverza vstřelila gól, ovšem až po odpískaném faulu.
35:44 Rozsypal se nám tu pytel s vyloučeními.
35:15 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za držení
35:15 Vyloučen hráč #50 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost
35:04 Domácí se úporně brání dalšímu oslabení.
34:25 Omlouváme se za zmatky se skóre, zazlobil nám fis. Nyní je již skóre v pořádku.
34:12 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
33:33 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Matěj Šebek, asistoval #73 Josef Tomášek (4:3)
31:57 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (3:3)
31:29 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #34 Walter Schubert (2:3)
30:09 Domácí nastřelili břevno.
28:12 Oba týmy nyní předvádějí pěknou hru.
26:40 Hosté nyní ukazují, proč jsou v tabulce tak vysoko, to samé ukazuje i obranná hra domácích a skvělý Bezděk.
25:53 Domácí se úspěšně ubránili prvnímu oslabení.
24:27 domácí se vymanili ze sevření hostů, následný únik, ale nedokázali využít.
23:51 Vyloučen hráč #22 Štěpán Plachý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
22:09 V druhé třetině se toho zatím moc neudálo.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:37 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #87 Ondřej Kalát, asistoval #5 Tadeáš Drahorád (2:2)
19:17 Samostatný únik pokryl Michael Brabec.
17:58 Domácí udržují alónek na svých florbalkách.
14:57 Nádherný dvojzákrok Bezděka teď zachránil domácí od vyrovnání.
14:25 Protiútok hostů zastavil rozhodčí.
12:38 GÓL FAT PIPE Traverza Mukařov! 2:1
12:38 A další střelu využívají a snižují na 1:2.
12:17 Hosté si připsali první nebezpečnou střelu.
11:17 Slibný náznak šance skončil na brankářovi hostů.
08:10 Hosté se propracovali k brance domácích, střelou to ale neskončilo.
06:44 Domácí svojí obrannou hrou zatím nepustili hosty k jakékoliv vyložené šanci.
05:31 A následný nájezd krásnou kličkou proměnil Malý.
05:30 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý z trestného střílení (2:0)
05:30 Únik pro domácí gólem neskončil, po faulu ale uvidíme trestné střílení.
04:50 Domácí tým se usadil na útočné polovině a vysíla další bombu na Bínu.
03:52 Šebkovo nahození mířilo mimo bránu.
03:18 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (1:0)
03:18 Po působivé akci se domácí dostali do vedení.
02:30 O první dvě střely se postaral domácí tým.
01:12 Oba týmy zatím přistupují k zápasu opatrně.
00:01 Úvodní buly pro hosty.