5:9
    Vojtěch PAVLÍČEK
    ()

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - SK Florbal Benešov 5:9
branky: 2. Patrik Svoboda, 10. Daniel Riley, 12. Oldřich Jireček, 28. Daniel Škvor, 41. Daniel Riley - 19. Michal Vojtíšek, 24. Martin Šimek, 40. Martin Šimek, 41. Martin Šimek, 44. Michal Vojtíšek, 50. Petr Tůma, 54. Petr Tůma, 57. Petr Tůma, 60. Vojtěch Pavlíček; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Kameš 16 - Šimon Zídek 11, Ondřej Vyhnal 19; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:6
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Dve třetiny jak říká kolega jsme byli lepší a měli spousty šancí. Bohužel jsme následně dostali lekci z produktivity. Místo toho, abychom soupeře dorazili, tak střílíme vše vedle. Rozhodující moment kam vystřelit nám chybí a doplácíme na to. Střídající gólman hostů neskutečně podržel svůj tým a odváží si díky němu tři body. Soutěž teprve začíná příští týden tak uvidíme kdo si nás vybere. Děkujeme soupeři a přejeme mu hodně štěstí do play off.
60:00 Komentář hostů Kieler Roman (Trenér): Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme dvě třetiny tahali za kratší konec jsme nakonec rozhodli v poslední třetině, děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí v play-off
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:01 GÓL SK Florbal Benešov! 5:9
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček bez asistence (5:9)
59:01 Nahození přes celé hřiště do prázdné brány Vojtěcha Pavlíčka definitivně rozhodlo zápas
57:31 A znovu jsou domácí na hřišti v šesti, nemají přece jen co ztratit
56:22 GÓL SK Florbal Benešov! 5:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (5:8)
56:22 Domácí zkouší hru v šesti, ta se jim bohužel pro ně nevyplatila.
55:00 Na dnešní utkání se přišlo podívat 56 diváku, dobrá atmosféra panuje v královodvorské hale
53:54 Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
53:54 GÓL SK Florbal Benešov! 5:7
53:54 Žluto-modří opravdu potřebují začít hrát, třeba jim k tomu pomůže taktický time-out po obdrženém gólu.
52:57 Únik Adama Lešuka teď zastavila florbalka bránícího hráče SK Florbal Benešov, už mohlo být vyrovnáno.
49:29 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
49:29 Hosté jsou do vedení po přesné střele na přední tyč Petra Tůmy
48:21 Hostující celek se zdá býti nervózní na balónku, neustále ztrácejí míč v přechodné fázi a žluto-modří tím často můžou střílet na soupeřovu branku.
43:57 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:5)
43:57 Hosté srovnávají stav utkání po tom, co Michal Vojtíšek dorazil míč do prázdné brány soupeře.
40:47 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 5:4
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #11 Tomáš Vlček (5:4)
40:47 Daniel Riley dostává domácí znovu do vedení rychlou odpovědí na obdržený gól
40:26 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #63 Petr Tůma (4:4)
40:26 Martin Šimek právě vstřelil hattrick a Petr Tůma si připisuje třetí asistenci. Toto duo pořád drží naději na výhru SK Florbal Benešov.
40:01 Vhazování pro změnu vyhrál hostující celek.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:02 GÓL SK Florbal Benešov! 4:3
39:02 Martin Šimek si připisuje druhý gól po bezchybné kombinaci v útočném pásmu.
37:43 Tyčka brány hostů teď zazvonila po tvrdé střele domácích.
36:12 Další skvělý zákrok gólmana Dominika Kameše, v noci se určitě dobře vyspal.
34:15 Brankář domácích výborně fotbalovým kopem vykopl míček ze svého velkého brankoviště po rychlém protiútoku Marka Sluky.
33:10 Hra je teď velmi vyrovnaná, oba týmy jsou aktivní s balónkem i bez něj
30:34 Úžasný zákrok gólmana domácích Dominika Kameše teď zachránil T.B.C. LUCERN Králův Dvůr před jasnou obdrženou brankou
27:43 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 4:2
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #41 Daniel Škvor, asistoval #15 Marek Sluka (4:2)
27:43 Střídání brankáře. Nový brankář #8 Ondřej Vyhnal družstva SK Florbal Benešov
27:43 I Daniel Škvor se teď dočkal gólu po perfektní nahrávce, která prošla mezi dvěma obránci prostrčil míček mezi nohy brankáře, brankář domácích se po tomtu gólu naštval, hodil svou helmou o zem a šel vystřídat za Ondřeje Vyhnala.
26:00 SK Florbal Benešov konečně proměnil svou šanci, na druhé straně se teď domácím nedaří vstřelit branku
23:06 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:2)
23:06 Hosté proměňují svou početní výhodu.
22:27 Vyloučen hráč #41 Daniel Škvor družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
22:27 Daniel Škvor si teď půjde sednout na trestnou lavici za poněkud zbytečné sekání, ale pravidla jsou pravidla.
20:50 Teď běží zdravotnice k hráči SK Florbal Benešov, který leží na zemi ve velkém brankovišti, nikdo však trestnou lavici nenavštíví.
20:01 Domácí šli hned po vhazování do útoku a teď tlačí na soupeřovu bránu.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
18:34 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #63 Petr Tůma (3:1)
18:34 Dobrou náladu, která panovala na královodvorské střídačce teď přerušil gól Michala Vojtíška, domácí mají ale stále dvoubodový náskok.
15:09 Zatím sledujeme dobrý výkon domácího celku, i hosté nehrají špatně, stále se jim ale nepodařilo vstřelit gól i přes několik šancí.
11:07 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 3:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #2 Oldřich Jireček, asistoval #12 David Zeman (3:0)
11:07 Oldřich Jireček si k svátku nadělil gól perfektní střelou z dálky.
09:12 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 2:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley bez asistence (2:0)
09:12 Padl gól ke kterému se schylovalo, Danielovi Rileymu se podařilo vstřelit gól z rychlého breaku.
08:25 Žluto-modří teď hrají spíše na breaky, SK Florbal Benešov se nedaří i přes velký tlak vstřelit branku.
07:20 Šancí je dost, ale střela ještě žádnému hráči v posledních čtyřech minutách nesedla.
04:10 Několik pokusů o branku teď bylo vystřeleno na branku domácích, gólman Dominik Kameš ale stále nepropustil míček do své brány.
01:38 GÓL T.B.C. LUCERN Králův Dvůr! 1:0
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #93 Patrik Svoboda, asistoval #15 Marek Sluka (1:0)
01:38 Po chybě v rozehrávce hostů střílí Patrik Svoboda první branku utkání.
00:20 Domácí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr dnes nastupují v domácích žluto-modrých barvách a SK Florbal Benešov v černo-červených dresech.
00:01 Zahajovací vhazování vyhrál domácí celek
00:00 Pořadatelský stolek vás vítá u posledního duelu základní sezóny mezi T.B.C. LUCERN Králův Dvůr a SK Florbal Benešov. Oba týmy ještě čeká play-off, jejich příští soupeře se dozvíme dnes v 9 hodin večer.  V tabulce národní ligy dělí týmy osm bodů-SK Florbal Benešov na páté příčce a dnes domácí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na osmé. Poslední souboj mezi těmito týmy vyhrálo těsně T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:3. Čekáme vyrovnaný zápas plný osobních soubojů.