59
  • 59 58:00
    SO Praha

Wizards SO Praha 10 - ASK Orka Čelákovice 4:5
branky: 13. Martin Brhlík, 16. Petr Krob, 42. Martin Rossi, 45. Tomáš Branžovský - 5. Jaroslav Verner, 6. Daniel Korych, 28. Ondřej Špalek, 33. Václav Kramel, 38. Tomáš Beran; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Svojše 32 - Vojtěch Žáček 18; po třetinách: 2:2, 0:3, 2:0
60:00 Komentář hostů Bajer Martin (Trenér): Dnes to bylo upachtěné vítězství, rozhodně jsme nepředváděli hezký florbal. Ale pátá výhra v řadě se počítá. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí v play down.
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Poslední zápas základní části s vědomím, že jdeme do play-down. Pro nás ale velice důležité utkání o psychické rozpoložení před těžkým závěrem sezony. Prohráli jsme o branku, ale po bojovném výkonu. Věřím, že do play-down vstoupíme se stejným nasazením a soutěž udržíme.
60:00 Střely ve 3. části: 5:17
59:12 Wizards zkouší hru v 6.
58:22 Wizards tlačí co to jen jde.
58:00 Timeout Wizards SO Praha 10
56:48 Sedliský teď ukzával NHL powermove z pravé strany. Brankář Orky jeho pokus zlikvidoval.
55:28 Sedlák hned z trestné ohrozil branku Wizards. Svojše připraven.
53:16 Balónek zatím kontroluje tým Orky.
53:14 Vyloučen hráč #29 Jan Sedlák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost
50:51 Smutný teď trestuhodně míjí prázdnou branku ze středu.
46:14 Smutný naservíroval Krobovi na střed. Ten však střílí po zemi mimo.
44:52 GÓL Wizards SO Praha 10! 4:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #66 Martin Rossi (4:5)
44:52 Branžovský natáhl ze středu hřiště a opřel balónek o horní tyč. Nechytatelná střela.
42:12 Svojše teď vytáhl neskutečný zákrok k levé tyči, který drží Wizards při životě.
41:23 GÓL Wizards SO Praha 10! 3:5
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #66 Martin Rossi, asistoval #28 David Bouda (3:5)
41:23 Bouda vystřelil do středu brány. Brankář však balónek upustil a Rosii dorazil.
40:27 Velká šance Orky z úniku. Svojše připraven.
40:00 Máme tu další přesilovku Wizards. Snad se tato využije.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:59 Vyloučen hráč #7 Tomáš Beran družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
38:00 Svojše vytahuje důležitý zákrok proti úniku hráče z Orky.
37:11 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #7 Tomáš Beran, asistoval #26 Radovan Kohút (2:5)
37:11 Skákavou nahrávku proměnil Beran náramně a zvyšuje náskok Orky.
32:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #89 Václav Kramel bez asistence (2:4)
32:48 Odražený vysoký balón doráží do brány Kramel.
31:36 Hráčí létají přes mantinely a trenérům obou týmů se to nelíbí.
31:19 Hra se fyzicky přiostřuje. Tvrdé souboje na obou stranách.
27:40 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #17 Jakub Čáp (2:3)
27:40 Čáp našel crosovou nahrávkou Špalka a ten se nemýlil.
27:15 Vyloučen hráč #38 Martin Brhlík družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
27:15 Uvidíme první přesilovku Orky po sekání Brhlíka.
24:55 Nejvetší šanci v přesilové hře si vytvořil Smutný, který proběhl celé hřiště po levém mantinelu a vystřelil. Brankář připraven.
23:36 Vyloučen hráč #3 Lukáš Zadák družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hra na zemi
23:26 Branžovský znovu v akci. Tentokrát oběhl hřiště z prava doleva a vystřelil do středu brány.
23:05 Brhlík se snažil tečovat střelu Boudy. Bez úspěchu.
20:38 První velká akce akce v druhé třetině na straně Wizards. Sedliský nabídl Smutnému do dobré pozice na středu hřiště. Ten však přestřelil.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
17:13 Branžovský pobídl Rossiho a ten svojí šanci promarnil střelou ze středu mimo bránu.
15:24 GÓL Wizards SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #4 Jan Dušek (2:2)
15:24 Dušek posunul po mantinelu Krobovi a ten prostřelil brankáře na zadní tyč.
14:10 Branžovský je při chuti a znovu zkouší střelu old mantinelu. Bohužel znovu mimo.
12:30 GÓL Wizards SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #38 Martin Brhlík, asistoval #18 Vít Křivonoska (1:2)
12:30 Křivonoska posunul po mantinelu balónek na Brhlíka. Ten poté přeloboval brankáře Orky na zadní tyč.
11:23 Branžovský vyvezl balónek z poza brány a trefil jen helmu brankáře.
09:36 První přesilovková formace si vytvořila jen jednu šanci z půlky.
09:12 Vyloučen hráč #19 Daniel Bárta družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování florbalky
05:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #23 Daniel Korych, asistoval #29 Jan Sedlák (0:2)
05:36 Útom Wizards se obrátil proti nim, když Brandžovský ztratil balónek. Následně Sedlák posunul rychle na Korycha a ten z pravé strany prostřelil Svojšeho.
04:33 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #4 Jaroslav Verner, asistoval #80 Adam Hájek (0:1)
04:33 Hájek nastřelil balón před bránu. Střela se odrazila od Boudy a Verner jen uklízel do odkryté brány.
01:55 Závar před Svojšovou bránou málem vyústil v gól hostů. Svojše na poslední chvílí vypíchl balónek mimo bránu.
01:42 Korych prověřil Svojšeho z levého mantinelu. Ten střelu vyrazil maskou nad.
00:45 První střelu Wizards vyslal Smutný ze středu nad bránu Orky.
00:01 Úvodní buly pro domácí.