FA ČB
  • 60 59:10
    2

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC Spartak Kaplice 1:7
branky: 55. Jan Novotný - 5. Jakub Jirkal, 12. Petr Dreiling, 18. Michal Forst, 20. Petr Lukš, 24. Jakub Jirkal, 39. Radek Hajsák, 47. Daniel Sedlák; rozhodčí: Tomáš Čekan - Pavel Urbánek; vyloučení: 3 + Jan Novotný 5:5; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Doležal 16 - Dominik Štěpánek 12; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:1
59:59 Druhá část: Musím se, ale pozastavit na covid opatřeními ve sportu. Vyplňujeme bezinfekčnosti jak blbci. Testujeme hráče, pořadatele. Pořadatelé nesundají hadr z pusy. A rozhodčí? Jeden z nich si přikráčí bez jakéhokoliv potvrzení? A když mu test nabídneme, aby si jej udělal na místě, tak jej odmítne se slovy: "Já se dohodl s delegátem." To je bordel. Jak teď mám donutit hráče, pořadatelé, diváky, atd..., aby dodržovali všechny ty opatření. Je to smutný.
59:59 Komentář trenéra domácích 1. část: Přijdeš do haly a tam je volejbal... Má se hrát a na ploše stále volejbal... Rozcvička tak improvizovaná. Přičteš k tomu rok v nižší soutěži a to ještě téměř bez hraní a máš výsledek první třetiny 0:4. Pak máš rozjetého soupeře a těžko se zastavuje. Až ve třetí třetině jsme dokázali soupeře zatlačit. Snad to nebylo tím, že soupeř už jen dohrával...:-)
59:59 Střely za třetí třetinu: hosté - 7 a domácí - 6
59:58 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
59:10 Vyloučen hráč #7 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za zvedání florbalky
56:09 Vyloučen hráč #80 Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:56 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:7
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #23 Jan Novotný, asistoval #17 Petr Bláha (1:7)
53:13 Domácí uspěšně odbránili pětiminutové oslabení.
52:30 Timeout FBC Spartak Kaplice
52:30 Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil #49 Václav Bíca.
52:29 Po obravném faulu na domácího hřáče číslo 49 Václava Bícu rozhodčí nařizuje trestné střílení.
50:43 Domáci ubránili první polovinu pěti minutového tresu.
48:13 Vyloučen hráč #23 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minuty za hrubost
46:35 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #10 Daniel Sedlák, asistoval #96 Radek Hajsák (0:7)
46:20 Po vyločení hráče hostí domácí hráli přesilovou hru v šesti hráčích na hřišti.
45:59 Vyloučen hráč #15 Jakub Lattner družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
42:39 Domácí si vypracovali dobrou střeleckou pozici ale v poslední chvíli jim míček sjel z hokejek.
39:59 Střely v 2.třetině: hosté - 4 a domácí - 5
39:34 Po obdrženém gólu domací tlačí na branku soupeře.
38:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #96 Radek Hajsák, asistoval #90 Matěj Beniačik (0:6)
36:23 Krásna akce ze strany hostí, míček jen těsně přeletěl branku golmana Doležala.
33:20 Pěkná akce ze strany domácích kterou nepřesně zakončoval Lukáš Tancer.
29:45 Domácí družstvo se snaží vyvíjet tlak ale dužstvo hostí úspěšně odolává.
26:12 Domácí zkouší přesilovou hru v šesti hráčích na hřišti.
25:13 Vyloučen hráč #2 Václav Čáslava družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
24:25 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
23:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #37 Petr Lukš (0:5)
22:00 Domácí se dostávají do výrazného tlaku, střela však končí pouze v náruči golmama Kaplice.
21:15 Hned od začátku třetiny se hraje ve vysokém tempu.
19:59 Střely v 1. třetině: hosté - 10 a domácí - 2
19:12 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #22 Tomáš Kadlec (0:4)
17:33 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #22 Tomáš Kadlec (0:3)
16:03 Vyloučen hráč #80 Dominik Konopa družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:13 Vyloučen hráč #7 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
11:03 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Dreiling, asistoval #10 Daniel Sedlák (0:2)
04:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #10 Daniel Sedlák (0:1)
02:28 Vyloučen hráč #23 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání