4:2
    Michal HŘEBÍČEK
    (Holý)

FK Slovan J.Hradec - Pacovští Honzíci 4:2
branky: 28. Jan Cihlář, 29. Vojtěch Koutný, 31. Vít Hovorka, 54. Michal Hřebíček - 6. Petr Diviš, 43. Andrej Janda; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 89; zásahy brankářů: Petr Toman 19 - Miroslav Bouška 19; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Soupeře jsme dostali do hry naší nedisciplinovastí a uklidněním našich hráčů jsme mírně dostávali převahu, ze které jsme těžili naše vstřelené góly a začali diktovat tempo hry. ve 3 třetině našimymi chybami a po uklidnění jsme se dotali zpátky do tempa.
60:00 Komentář trenéra hostů: Dnes se ukázalo, který tým absolvoval letní přípravu. Do poloviny zápasu jsme byli úplně mimo hru. Pak jsme sice hru vcelku vyrovnali ale domácí dovedli utkání do zaslouženého vítězství.
60:00 Počet střel ve 3. třetině Domácí: 7 Hosté: 7
53:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #8 Patrik Holý (4:2)
42:43 GÓL Pacovští Honzíci! 3:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #43 Matěj Doubek (3:2)
40:47 Vyloučen hráč #19 Ondřej Stloukal družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 počet střel ve 2.třetině domácí: 7 hosté: 5
33:40 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
30:58 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka bez asistence (3:1)
28:36 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:1)
27:33 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář bez asistence (1:1)
25:29 Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:55 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 počet střel na bránu: domácí: 11 hosté: 8
05:57 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #4 Petr Diviš, asistoval #43 Matěj Doubek (0:1)
04:02 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání