• 59 58:27
    2
    držení

TJ Centropen Dačice - FK Slovan J.Hradec 1:3
branky: 36. Jan Morávek - 15. Michal Hřebíček, 52. Michal Hřebíček, 55. Patrik Holý; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jaroslav Štolc; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 12 - Aleš Křepelka 17; po třetinách: 0:1, 1:0, 0:2
65:00 Komentář domácího trenéra (D.Černý): Hrál se bojovný a velmi vyrovnaný zápas, kdy jsme v první třetině soupeře přestříleli, ale bohužel jsme branku nedali. Paradoxně jsme dali branku až ve druhé třetině, kdy jsme střel měli málo. Třetí třetina byla čekání na gól, který vstřelil Hradec a v hektické koncovce, jsme šli do dvojnásobného vyloučení. Gratulejeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář trenéra Hostů: V první polovině zápasu jsme přehrávali soupeře. Rychlým gólem jsme se nechali unést. Po vyrovnání soupeře. jsme  jsme museli províst změny. Taktickými změnami jsme rozhodli utkání. Takticky a výkonem nám soupeř ukázal naše nedostatky.
60:00 POČET STŘEL: Dačice   5 Jindřichův hradec 4
59:50 Radovan Kubek požaduje pro soupeře dvouminotový trest.
59:44 Dačice se snaží ještě něco s výsledkem udělat.
58:27 Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za držení
58:27 Konec nadějí Dačic na trestnou lavici míři Petr Stejskal.
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:45 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře
57:22 Gellner pouze do boční sítě.
57:10 DAČICE v 6 .
56:33 Holý prošel obranou Dačic a byl sám před Ferdanem, ale nevěděl co má dělat, tak odešel s míček do rohu hřiště.
56:00 Brejk Hradce 2 na golmana končí střelou do boční sítě.
54:26 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Patrik Holý, asistoval #4 Michal Hřebíček (1:3)
53:35 Timeout TJ Centropen Dačice
52:20 Sedláček volný na střelu trefuje hráče hostů.
51:07 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #7 David Camrda (1:2)
49:46 Hráči Hradce si málem dokopali míček do vlastní branky.
48:00 Oba týmy začaly projevovat emoce.
46:41 Domácí v plném počtu.
46:12 Hráči Jindřichova Hradce se radují z gólu, ale jsou jediní v hale kdo viděli "gól".
45:53 Morávek zasažen do hlavy. Po menší pauze je opět připraven na oslabení.
45:20 Jan Morávek odpaluje míček z obrané části.
44:41 Vyloučen hráč #5 Petr Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
42:42 Kryštof Ille zlomil svou hůl a mezi hráči ted zoufale hledá její části.
41:44 Kombinace Dačic na jeden dotek se zakončením Sedláčka mimo hrací plochu.
40:01 Po úvodní bully končí na zemi Hřebíček. Po vytření bude hra pokračovat.
40:00 POČET STŘEL: DAČICE                             4 JINDŘICHŮV HRADEC   7
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
36:48 Patrik Holý se ocitl osamocen před Ferdanem, ale dostal prudkou přihrávku a míček mu sjel k Ferdanovi.
35:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #20 Radovan Kubek (1:1)
35:40 Faul na Petra Stejskala. Sám postižený se vyžaduje dvou minutového trestu. Přistěchal i Radovan Kubek. Rozhodčí však vylučovat nebudou.
35:03 Standartka Dačic na před brankovištěm končí na hráči Hradce.
34:36 Hráči Hradce se prokombinovali až před prázdnou bránu. Do střely však se stihl vběhnout Petr Stejskal a střelu blokuje.
32:28 JIří Sedláček ztratil hůl a hosté se dostali do zakončenčení, které na dvakrát zneškodnil Tomáš Ferdan.
31:00 Hra je kouskována hradeckýmy fauly.
30:25 Jindřichův Hradec pod tlakem.
29:34 Dačické střely letájí pozemi a nedělají Křepelkovi vážnější potíže.
28:14 Kryštof Ille vyhrál běžecí souboj nad Radovanem Kubkem.
27:33 Střela Hřebíčka končí na hrudi Ferdana.
26:57 Standartka pro Dačice.
26:18 Daniel Holeček se nepodělil o míček. Dostal se až před Křepelku, ale míček posílá mimo branku. Následným faulem vrací míček Hradci.
25:32 Morávkova střela zblokována.
21:21 Akce Hradce končí ostřejším zákrokem Daniela Holečka.
20:20 Jan Morávek vybojoval míček v rohu, oběhl branku, ale přes Hřebíčka už neprošel.
20:00 POČET STŘEL: DAČICE                            9 JINDŘICHŮV HRADEC  4
19:22 Akci Dačic zastavuje Kryštof Kůs vysokou holí.
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
16:09 Faul na Pavla Gellnera. Dačice budou rozehrávat před brankou Hradce.
15:06 Hráči Jindřichova Hradce postupují rumovými kroky.
14:23 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #3 Kryštof Ille (0:1)
14:22 Hradec zamkl Dačice před jejich brankou a prokombinovali se až  k prvnímu gólu.
13:10 Oldřich Pecha míři mezi nohy Křepelky, ten ale tam nechal místo.
12:30 Kryštof Kůs schoval jsou střelu, ale jen do tyče.
10:12 Kryštof Kůs trefuje, boční síťku.
09:07 Hráči Hradce mají převahu. Na branku Dačic však vyslal jedinou střelu.
07:50 Daniel Holeček trefuje Křepelku do ramene.
07:20 Hráči hostí drží častěji míček.
06:51 Protiútok Dačic neúspěšný. Na míčku opět Hradec.
06:15 David Camrda běžel sám na Ferdana, ale místo zakončení zvolil nahrávku, která byla velmi nepřesná.
05:19 Hra přerušena. Na zemi leží Vít Hovorka.
04:52 Oba týmy předvádějí vyrovanou hru s minimem střel.
02:23 Jindřichův Hradec má v tribunách značnou převahu.
01:27 Střela FIlipa Šlápoty byl zblokována, následně Filip rozšlápl míček.
00:00 Vítáme Vás u 2. kolo Divize, kde nás v Třešti dnes čeká derby mezi TJ Centropen Dačice a FK Slovan Jindřichův Hradec.