• 57 56:33
    2
    Jakub TEJNOR

FK Slovan J.Hradec - Fbc Strakonice 4:8
branky: 5. Jan Šimic, 6. Ondřej Stloukal, 14. Michal Hřebíček, 22. Filip Kopřiva - 7. Jiří Křesák, 15. Adam Přib, 15. Lukáš Pluskal, 17. David Chvosta, 18. Karel Řezanka, 18. David Chvosta, 22. Karel Šavrda, 49. Jan Staněk; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Petr Toman 6, Aleš Křepelka 22 - Jaroslav Velek 10; po třetinách: 3:6, 1:1, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Dnes rozhodla výsledkově první třetina, ve které jsme paradoxně vedli. Zbytečně jsme začali bláznit. Po zbytek utkání jsme byli schopni se soupeřem hrát relativně vyrovnaně. Takové zápasy nás posouvají. Děkujeme soupeři za utkání, gratulujeme soupeři a přejeme klidnou cestu domu.
60:00 Komentář trenéra hostů: Děkujeme domácím za pěkné utkání, které bylo pro diváky určitě atraktivní. Přejeme hodně štěstí do zbytku sezony. Jedeme na lokotoč. Klasika win win. 3-0
60:00 Počet střel v 3. třetně Domácí: 5 Hosté: 10
56:33 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
48:37 GÓL Fbc Strakonice! 4:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #8 Lukáš Pluskal (4:8)
43:51 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
40:00 Počet střel v 2. třetně Domácí: 4 Hosté: 14
35:09 Vyloučen hráč #22 Vít Hovorka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
21:28 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva bez asistence (4:7)
21:19 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (3:7)
20:00 Počet střel v 1. třetně Domácí: 5 Hosté: 12
17:57 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #14 Jan Staněk (3:6)
17:57 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Aleš Křepelka družstva FK Slovan J.Hradec
17:23 GÓL Fbc Strakonice! 3:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #19 Jiří Křesák (3:5)
16:14 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
14:27 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (3:3)
14:03 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #14 Jan Staněk (3:2)
13:32 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #13 Jan Cihlář (3:1)
06:47 GÓL Fbc Strakonice! 2:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:1)
05:46 Vyloučen hráč #21 Jiří Šustr družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
05:31 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:0)
04:53 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (1:0)