• 59 58:30
    6:7
    (Kadlec)

FBC Spartak Kaplice - FK Slovan J.Hradec 6:7
branky: 7. Lukáš Rada, 15. Michal Forst, 36. Jakub Jirkal, 43. Leopold Opelka, 59. Jakub Jirkal, 59. Jakub Jirkal - 1. Vojtěch Koutný, 8. Vít Hovorka, 9. Ondřej Stloukal, 11. Jan Šimic, 39. Michal Hřebíček, 57. Jakub Jindra, 58. Vojtěch Koutný; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Vlastimil Pokrývka 28 - Aleš Křepelka 17; po třetinách: 2:4, 1:1, 3:2
59:59 Hodnocení trenéra Hostí: Soupeř hrál dnes velmi houževnatě a bojoval do poslední vteřiny. My jsme dnes inkasovaly 6 golů po našich chybách, jsme rádí za získání 3 bodů do tabulky a děkujeme soupeři za kvalitní zápas. Hráč utkání : Křepelka Aleš Hodnocení trenéra Domácí: Utkání bylo velice vyrovnané a soupeř potrestal nepřesnosti v obraně. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domů. Hráč utkání : Michal Forst.
59:30 Kaplice tlačí co to jde..
58:30 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #22 Tomáš Kadlec (6:7)
58:03 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #45 Michal Forst (5:7)
57:19 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:7)
56:30 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:6
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #22 Vít Hovorka (4:6)
56:30 Kaplice je hodně aktivní ale vše končí buď skvělou obranou hostí nebo nepřesným spracováním míčku které Kaplici provádí po celý zápas.
54:00 Domací na dálku až z Finska zdravý spoluhráč Karel Mach.
52:10 Kaplice je v posledních minutách lepším týmem ale narozdíl od hostů nepřetavily žádnou akci v branku.
51:00 Jan Sedláček už sedí u nás a na otázku "Jak jsi na tom?" odpovídá " Mám na noze bouli a nevím co to je ale snad to bude ok.. " Důležité je že prý chuť na pivo po zápase neztratil a tak si udržuje dobrou náladu.
47:10 Domácí Jan Sedláček si nejspíš poranil kotník a dnešní zápas pro něj bohužel končí.. Snad to nebude nic vážného.
45:53 Přesilovka hostů zvýšení stavu nepřinesla a hrajeme opět 5 na 5
45:30 Antonín Balák ukázal že mu není cizý ani fotbalová dovednost a odkopl míček jako Ramos v nejlepších letech.
43:53 Vyloučen hráč #45 Michal Forst družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
42:30 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #66 Leopold Opelka, asistoval #37 Petr Lukš (4:5)
42:30 Vyloučen hráč #15 Tomáš Karas družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
42:30 Petr Lukš skvěle natáhl dva hráče na mantinel kde rozjel svoje technické dovednosti "míchačka jak blázen" a přesně našel na druhé straně Opelku který přesně věděl co s kuličkou udělat.
38:26 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček bez asistence (3:5)
37:50 Skvělé gesto Fair-play ukázaly hráči hostí a dočkali se potlesku celé haly.
37:20 Skvělý výkon předvádí Vlastimil Pokrývka který pokrývá každou střelu soupeře.
35:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal bez asistence (3:4)
35:07 Jen těžko popsat slovy jak mazácky vyřešil tuto situaci Jakub Jirkal. Nádherný florbalový moment který byl odrazem skvělé obrany v oslabení.
34:40 Na obou stranách jsme byli svědky náídherných střel kterým k pověstné šibenici chyběli centimetry.
33:45 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
33:10 Skvělá individuální akce Petra Lukše bohužel končí nepřesnou koncovkou.
30:30 Tempo hry je na velice vysoké úrovni. Zatím nám ale druhá část žádný gol nepřinesla.
23:50 Vyborný útok ze strany Hostů, ale exelentní zakrok Vlasty Pokrývky ukončil akci.
14:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:4)
10:00 Timeout FBC Spartak Kaplice
10:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #19 Ondřej Stloukal (1:4)
08:56 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #16 Vojtěch Koutný (1:3)
08:18 Vyloučen hráč #17 Petr Dreiling družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:43 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #3 Kryštof Ille (1:2)
06:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #24 Lukáš Rada, asistoval #37 Petr Lukš (1:1)
00:48 GÓL FK Slovan J.Hradec! 0:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný z trestného střílení (0:1)