• 60 59:02
    6:5
    (Fučík)

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice B 6:5
branky: 34. Jakub Jindra, 36. Jakub Jindra, 46. Vojtěch Koutný, 47. Jakub Tejnor, 53. Jan Šimic, 54. Jakub Jindra - 14. Dominik Vlček, 25. Pavel Formánek, 40. David Caha, 45. Dominik Vlček, 60. Dominik Vlček; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 6:2; využití: 1:3; diváků: 132; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 22 - Lukáš Bicek 15; po třetinách: 0:1, 2:2, 4:2
60:00 Komentář trenéra domácích: Napínavé utkání po všech směrech, hlavně pro diváka. Ve druhé třetině nám pomohly dvě využité přesilovky a ve třetí zase zvýšená produktivita, která překlopila vítězství na naší stranu. konec byl už na morál s trochou štěstí. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostí: Vyrovnané utkání, které rozhodovaly drobnosti, především produktivita a proměňování šancí. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu u nás.
59:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #29 Marek Fučík (6:5)
57:52 Vyloučen hráč #15 Tomáš Karas družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:50 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:42 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
53:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 6:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #9 Jan Šimic (6:4)
52:34 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #30 Jakub Jindra (5:4)
49:50 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:42 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #22 Vít Hovorka (4:4)
45:25 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #14 Jakub Tejnor (3:4)
44:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček bez asistence (2:4)
43:35 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra na zemi
40:00 Počet střel v v 2. třetině Domácí: 8 Hosté: 8
39:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #29 Marek Fučík (2:3)
36:40 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
35:38 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #22 Vít Hovorka (2:2)
34:42 Vyloučen hráč #63 Tomáš Brzobohatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zdržování hry
33:59 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #26 Filip Kopřiva (1:2)
31:54 Vyloučen hráč #11 Jindřich Hrdý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
24:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek, asistoval #72 David Caha (0:2)
23:10 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
20:00 Počet střel v v 1. třetině Domácí: 4 Hosté: 5
13:53 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #38 Jiří Dědič (0:1)