• 60 59:20
    14:3
    (Měřička)

FbC Písek - FBC Spartak Kaplice 14:3
branky: 4. Michal Měřička, 4. Vojtěch Šanda, 5. Michael Kolínský, 6. Jakub Mikeš, 8. Vojtěch Šanda, 14. Michal Měřička, 23. Ondřej Mixan, 23. Michal Cigánek, 26. Michal Cigánek, 27. Tomáš Biskup, 40. Michal Cigánek, 48. Ondřej Mixan, 57. Pavel Šebelle, 60. Pavel Šebelle - 14. Petr Lukš, 17. Jakub Jirkal, 52. Filip Hron; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 26 - Jakub Šítal 36; po třetinách: 6:2, 5:0, 3:1
59:59 Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Komentář trenéra domácích Hanzlíka: Výborně jsme vstoupili do utkání a velmi brzy si vytvořili vysoký náskok a od toho se odvíjelo celé utkání. Hráči dnes až na menší výpadky dodržovali pokyny a kontrolovali jsme utkání. A na pár momentů jsme byli i úspěšní v proměňování šancí. Děkujeme soupeři za férové utkání.
59:59 Střely na bránu: Písek 12- Kaplice 10
59:48 Děkujeme za sledování dnešního onlinu a doufáme, že jste si naším prostřednictvím dnešní zápas užili, hezký zbytek sobotního večera
59:20 GÓL FbC Písek! 14:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #81 Michal Měřička (14:3)
58:07 Písek v šesti
56:16 GÓL FbC Písek! 13:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #18 Michal Cigánek (13:3)
56:16 Po velkém tlaku Kaplice se Písek urval s míčkem a je z toho další gol
53:31 Po timeoutu Písku se v písecké obloukové hale pokračuje ve třetí třetině zápasu Písek-Kaplice a Písek je zatím na míčku
53:21 Timeout FbC Písek
51:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 12:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #30 Filip Hron, asistoval #10 Daniel Sedlák (12:3)
51:45 Po tom, co Kaplice odbránila nátlak Písku a dostala se do útočného pásma se stav mění na 12:3 pro Písek
49:37 Písek zatím ukazuje velkou zodpovědnost v obranné fázi
48:27 Kaplice v útočném pásmu, ke koncovce ale nedošlo
47:21 GÓL FbC Písek! 12:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #15 Ondřej Štěpán (12:2)
47:21 Ondra Štěpán protlačil míček dopředu a toho využil Ondra Mixan, který zvyšuje brankový rozdíl
45:55 Písek bojuje, Kaplice též, ale zatím bez golu
42:53 Písek neskutečně tlačí a je s udivem, že z těchto střel nepadl další gol
40:26 Písek i Kaplice přiletely na hřistě jako blesk a hraje se z jedné strany na druhou
39:59 Dnešní utkání sleduje 59 diváků.
39:59 Střely na bránu: Písek 19- Kaplice 9
39:35 GÓL FbC Písek! 11:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #27 Michael Kučera (11:2)
39:35 Nádherná přihrávka Kučeráka, kterou využil Cigi a je z toho další gol jako zakončení druhé třetiny
37:51 Krásné šance jsme teď mohli vidět i strany Písku a to hlavně v podání Matěje Prčíka a Vojty Šandy
35:59 Poměrně dost střel teď šlo na píseckého brankáře, který ale nedopustil, aby se do jeho brány míček dostal
33:10 I Kaplice opět začíná nabírat tempo
31:39 Písek hraje na míčku a tvoří si tak mnoho šancí na zvýšení skore
29:02 Během chvíle jsem v hale mohli vidět šance na obou stranách, ale po skvělých zákrocích obou brankářů zůstává stav utkání stejný
26:39 GÓL FbC Písek! 10:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #15 Ondřej Štěpán (10:2)
26:39 A máme tu desítku, Ondra Štěpán nahrál Biskymu zpoza brány a byl z toho další gol do sbírky
25:20 Písek jede dál a vymýšlí další a další kombinace jak přemoct kaplického brankáře
25:15 GÓL FbC Písek! 9:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #19 Pavel Šebelle (9:2)
23:16 Kaplice nezahálí i přes dva rychlé goly, které dostala a vymýšlí kombinace, kterými by prostřelila Vlastu Dvořáka
22:42 GÓL FbC Písek! 8:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (8:2)
22:42 Cigi navázal na Mixana a ovládl kaplickou branku
22:20 GÓL FbC Písek! 7:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #27 Michael Kučera (7:2)
22:20 Mixan navyšuje skore po souhře s Kučerákem
20:42 Druhá třetina pokračuje v podobném tempu jako skončila ta první
19:59 Dnešní utkání sleduje 59 diváků.
19:59 Střely na bránu: Písek 19- Kaplice 10
18:54 V hale vidíme rychlou útočnou hru, která se přelévá z jedné strany na druhou
17:11 Kaplice se rozjela a poslala tam dalšího gola, stav je tedy 2.6 pro Kaplici
16:34 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #45 Michal Forst (6:2)
14:10 Hra stále zůstává poměrně rychlá a přelévá se z jedné strany na druhou.Písek si ale drží lehkou herní převahu
13:40 Právě jsme mohli vidět rychlé dva fíky z obou stran
13:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #25 Karel Mach (6:1)
13:18 GÓL FbC Písek! 6:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #63 Matěj Prčík (6:0)
11:29 Krásný zákrok Vlasty Dvořáka
10:42 Tempo hry se každou minutou zvyšuje a i Kaplice začíná vystrkovat růžky
08:28 Vojta Šanda po tom, co jel sám na bránu trefil tyčku, jsme si ale jisti, že to brzy napraví
07:17 GÓL FbC Písek! 5:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #63 Matěj Prčík (5:0)
07:17 Klasické kombo Šanda- Prča a je z toho další gol
05:00 GÓL FbC Písek! 4:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš bez asistence (4:0)
05:00 Zatím není co v onlajnu vymýšlet, Písek si drží míček na čepelích a snadno obehrává Kaplici
04:51 Písek se zatím drží na míčku a má čas vymýšlet
04:15 Tak to je rychlovka! Během čtyř minut stihl domácí tým nasázet 3 goly po krásných akcích píseckých hráčů
04:14 Timeout FBC Spartak Kaplice
04:14 GÓL FbC Písek! 3:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #19 Pavel Šebelle (3:0)
03:45 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #81 Michal Měřička (2:0)
03:22 Michal Měřička otevírá brankové skore
03:14 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #18 Michal Cigánek (1:0)
02:00 Vyloučen hráč #42 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
00:20 Vítáme vás u sledování dnešního utkání Písku proti Kaplici. Uvidíme, co nám dnešní zápas přinese