• 60 59:42
    2
    Jan LOSKOT

Fbc Strakonice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:10
branky: 7. Miloslav Blahuta, 10. Tomáš Mareš, 36. Adam Přib, 52. David Chvosta, 54. Lukáš Pluskal, 60. David Chvosta, 60. Lukáš Pluskal - 16. Jan Keyzlar, 16. Lukáš Trojáček, 17. Jan Keyzlar, 26. Václav Strouhal, 37. Tomáš Mareš, 46. Jan Keyzlar, 56. Václav Strouhal, 58. Václav Strouhal, 59. Václav Strouhal, 59. Jan Keyzlar; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 12 - Miloš Kahoun 33; po třetinách: 2:3, 1:2, 4:5
60:00 Komentář trenéra hostí: Jsem pyšný na těch 12 statečných, kteří vybojovali 3 body na horké půdě favorita. Vyzrály výkon,zasloužené vítěství. Děkuji soupeři na velmi povedený zápas.
60:00 Komentář trenéra domácích: Jednou to muselo přijít. Dnes nám to holt nešlo, ale nebyli jsme jediní. Hrozná tlačenka do Plzně toto. Tak příští týden.
59:42 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
59:31 GÓL Fbc Strakonice! 7:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #37 Tomáš Mareš (7:10)
59:29 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
59:02 GÓL Fbc Strakonice! 6:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #9 Tomáš Houska (6:10)
58:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #66 Jan Loskot (5:10)
58:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal bez asistence (5:9)
57:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (5:8)
56:07 Karel Řezanka netrefuje prázdnou bránu
55:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #10 Kryštof Süsmilich (5:7)
54:09 Timeout Fbc Strakonice
53:31 GÓL Fbc Strakonice! 5:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #9 Tomáš Houska (5:6)
51:41 Po nádherné kombinaci dává gol David Chvosta
51:40 GÓL Fbc Strakonice! 4:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #38 Adam Přib (4:6)
50:02 Jiřík se zakoukal a zapomněl střídat
45:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar bez asistence (3:6)
41:22 Tuto třetinu opora sedí aby měl soupeř vůbec šanci
38:15 Hráč Milevska Petr Dolejš zlomil hůl
36:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Vlastní branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš (3:5)
35:34 Opora týmu dává neskutečnou asistenci
35:33 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #27 Michal Strejček (3:4)
32:00 Hráč milevska Adam Černý zlomil hůl
30:33 Opora vyloučena co budou dělat
30:32 Vyloučen hráč #27 Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
25:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #15 Lukáš Trojáček (2:4)
23:42 Vyloučen hráč #6 Marek Harman družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
22:58 Strakonice drží jejich opora Michal Strejček
20:00 Strakonice nastoupili do druhé třetiny tvrdě
16:46 Milevsko otáčí zápas
16:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #31 Miloš Kahoun (2:3)
15:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (2:2)
15:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #11 Jakub Štván (2:1)
10:30 Hraje se ve velkém tempu
09:42 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:0)
09:15 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
08:55 Strakonice jsou v převaze a dokázali vstřelit gol
06:31 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:0)
02:33 Vyloučen hráč #46 David Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost