10:12
    David CAHA
    (Perek)

FBC Spartak Kaplice - FBC Štíři Č. Budějovice B 10:12
branky: 11. David Dvořáček, 15. Karel Mach, 17. Petr Lukš, 26. Michal Forst, 30. Jan Völfl, 30. Tomáš Kadlec, 32. Tomáš Kadlec, 40. Tomáš Kadlec, 42. Petr Lukš, 45. David Dvořáček - 2. Vít Strouhal, 3. Dominik Vlček, 4. Jindřich Hrdý, 18. Jindřich Hrdý, 20. Jindřich Hrdý, 25. Jindřich Hrdý, 33. Jindřich Hrdý, 36. David Caha, 39. Jindřich Hrdý, 43. Jindřich Hrdý, 55. David Caha, 59. David Caha; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Novák; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 23 - Ondřej Vondrys 34; po třetinách: 3:5, 5:4, 2:3
59:59 Komentář trenéra domácího týmu: V první řadě bych chtěl poděkovat soupeři za parádní vyrovnané utkání a pogratulovat k výhře. Bohužel jsme udělali pár individuálních chyb navíc a to nás stálo celý zápas. I přes prohru děkuju klukům za odmakaný výkon.
59:59 Komentář vedoucího týmu hostí: Pro diváky to musel být určitě atraaktivní zápas nahoru dolů. Pro nás zlepšení při vstupu do utkání. Ale bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb do obrany. Děkujeme soupeři za zápas a dobře doražte domů, i když byli domácí.
59:59 Střely v 3.třetině      DOMÁCÍ:13      HOSTÉ:15
58:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #10 Šimon Perek (10:12)
57:15 Timeout FBC Spartak Kaplice
54:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #71 Dominik Vlček (10:11)
49:00 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
44:25 GÓL FBC Spartak Kaplice! 10:10
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #42 Jan Völfl (10:10)
42:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #12 Václav Hejplík (9:10)
41:06 GÓL FBC Spartak Kaplice! 9:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (9:9)
39:59 Střely v 2.třetině    DOMÁCÍ:12           HOSTÉ:10
39:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #45 Michal Forst (8:9)
38:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #81 Marek Slepička (7:9)
35:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:8
32:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #36 Tomáš Zelinka (7:7)
31:48 Vyloučen hráč #35 David Dvořáček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #25 Karel Mach (7:6)
29:55 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #8 Antonín Ballák (6:6)
29:36 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl bez asistence (5:6)
27:15 Vyloučen hráč #16 Pavel Formánek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za držení
27:15 Vyloučen hráč #42 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:15 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:6)
24:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #24 Ondřej Havelka (3:6)
19:59 Střely v 1.třetině DOMÁCÍ:19           HOSTÉ:10
19:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:5
17:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý bez asistence (3:4)
16:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #42 Jan Völfl (3:3)
14:17 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Karel Mach, asistoval #22 Tomáš Kadlec (2:3)
10:08 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #37 Petr Lukš (1:3)
09:08 Vyloučen hráč #63 Tomáš Brzobohatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
03:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:3
02:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #72 David Caha (0:2)
01:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal bez asistence (0:1)