3

2

5.

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Spartak Kaplice 6:5pn
branky: 7. David Staněk, 7. Jan Loskot, 48. Marek Čáp, 49. Daniel Hrůza, 50. David Staněk, N Adam Černý - 10. Petr Lukš, 19. Jan Völfl, 31. Michal Forst, 31. Michal Forst, 41. Jakub Jirkal; rozhodčí: Filip Trkovský - Václav Paletář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Luboš Zeman 12 - Dominik Štěpánek 16; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:1, 0:0
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dvě třetiny bídný výkon a neustále jsme se hledali. Ve třetí třetině jsme se semkli, udělali změny v sestavě a otočili zápas. Klobouk dolů před hráči, kteří odehráli tři zápasy za víkend. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Lukš Libor (Trenér): Před utkáním bychom vzhledem k síle soupeře bod brali všema deseti. Takto nás po průběhu utkání ztráta bodu trochu mrzí. Nasbírali jsme cenné zkušenosti a jedeme dál. Děkuji soupeři za pěkný zápas a gratuluji k vítězství.
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #7 Jakub Jirkal , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #29 Adam Černý a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #42 Jan Völfl , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #29 Adam Černý a vstřelil rozhodující gól (6:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #22 Tomáš Kadlec a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Spartak Kaplice hráč #37 Petr Lukš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #33 David Staněk , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #66 Jan Loskot , ale gól nevstřelil.
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:49 Vyloučen hráč #42 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
59:28 Domácí se brání zuby nehty
58:17 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
49:41 To je ono! obrat je skoro tu. Domácí ožili a jsou úspěšní!
49:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #99 Marek Čáp (5:5)
48:07 Timeout FBC Spartak Kaplice
48:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #91 Patrik Plocha (4:5)
47:48 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Marek Čáp, asistoval #29 Adam Černý (3:5)
46:15 Krásná rána Černého. Chybělo jí 4,35 cm aby přešla přes čáru. Štěpánek velmi pozorný. Smůle se domácím lepí na čepele.
44:47 Zeman opět výborný zákrok!
40:10 Nešťastný nástup pro domácí, kteří rázem musí dohánět tříbrankové manko.
40:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #42 Jan Völfl (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
38:25 Dan Hrůza v obrovské šanci, bohužel jen do Štěpánka
37:03 Domácí se snaží co to jde, ale dost často pouze do dobrých bloků hostů.
30:47 A te to tady. Kaplice rychlými goly jde do vedení.
30:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst bez asistence (2:4)
30:15 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #42 Jan Völfl (2:3)
29:22 Sledujeme zatím poněkud nervozní utkání. Kaplice nemá co ztratit a domácím se nedaří ideálně dostat do střeleckých pozic, jak by si přáli.
27:39 Loskotova pumelice a zvoní tyč!
23:36 Tato střela Kadlece měla hodně do úspěchu na gol.
21:51 Staněk do hlavy Štěpánka
20:47 Keyzlar v hezké nabídce od Černého, trochu promáchl.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
18:35 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #30 Filip Hron (2:2)
14:57 Jan Loskot byl blízko golu
11:33 Opět skvělý Zeman. Kaplice teď topí domácím
10:42 Monster save by Zeman
09:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #90 Matěj Beniačik (2:1)
06:22 Rychlé dvě branky domácích je dostávají rázem na koně. Domácí mají jasně více ze hry.
06:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (2:0)
06:01 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:0)
05:46 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #9 Daniel Hrůza.
04:01 Střela Černého do hrudi hostujícího golmana.
02:40 Zatím bez velkých šancí na obou stranách