5:4
    Jakub KOŠAŘ
    (Boháč)

FBC ROKYCANY - FK Slovan J.Hradec 5:4
branky: 7. Denis Vitouš, 32. Ondřej Váně, 41. Ondřej Váně, 43. Martin Fiala, 57. Jakub Košař - 15. Filip Šimek, 19. Jan Šimic, 22. Jakub Jindra, 49. Filip Šimek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Matěj Novák; vyloučení: 7 + Jiří Levý OS:4; využití: 1:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Barna 22 - Aleš Křepelka 21; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Štván Martin (Vedoucí): Pro nás důležitá a cenná výhra se soupeřem z vyšších příček tabulky. V určitých pasážích zápasu jsme se přizpůsobili hře soupeře, což nebylo pro oko diváka příliš koukatelné. Zápas byl plný tvrdých soubojů a faulů hokejkou s častými komentáři k rozhodčím. Poslední desetiminutovku jsme i přes několik hloupých vyloučení zvládli a můžeme slavit 3 body. Přejeme soupeři šťastnou cestu domů a zdravíme našeho trenéra Václava Michálka.
60:00 Komentář hostů Šmíd Jakub (Vedoucí): Velmi nepovedené utkání z naší strany. Gratulujeme soupeři k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
56:46 GÓL FBC ROKYCANY! 5:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #46 Jakub Boháč (5:4)
56:46 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY - osobní trest
56:46 Vyloučen hráč #64 Jiří Levý družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
55:19 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
55:19 Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
54:41 Rokycany v pěti.
51:22 Bendek na středu, trefuje jen hráče před ním.
49:53 Zranění na hřišti - Kačka Urxová zachraňuje život.
48:00 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #14 Jakub Tejnor (4:4)
48:00 Tento gól byl přikopnutý nohou, rozhodčí gól bohhužel uznává.
47:48 Kozelka se neprotlačil až před branku.
46:49 Doufám, že to nezakřiknu, ale Barna je dnes ve skvělé formě.
46:09 Holeček vybojoval míček v rohu a nahrál na volného Šůse před brankou. Golman hostí chytá.
45:17 Kozelka střílí vedle a přidává se k němu i Váně.
44:46 Váně to opět zkusil ze své pozice, ze které dnes vstřelil 2 góly.
43:44 Je cítit z celé haly přiostřená atmosféra.
42:55 GÓL FBC ROKYCANY! 4:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala bez asistence (4:3)
42:09 Střela Levého do ruky golmana.
40:30 GÓL FBC ROKYCANY! 3:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #22 Jakub Košař (3:3)
40:30 A máme tady na začátek třetí třetiny vyrovnávací gól, který proměňuje Ondra Váně.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
38:16 Košař střílí vedle.
35:30 Oba týmy se napadají navzájem.
33:30 Barna vystrčil nožičku a drží v šanci svůj tým.
32:00 Barna teď předvedl parádní zákrok.
31:19 GÓL FBC ROKYCANY! 2:3
29:45 Vyloučen hráč #4 Michal Hřebíček družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:08 Vyloučen hráč #46 Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
28:26 Horovi se na druhé straně nabízel Mašek, Hora to vzal na sebe a míček skončil v břiše golmana.
27:43 Štvánova střela vedle.
27:11 Váňovu střelu v klidu golman vychytal.
25:46 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:46 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
24:59 Rozezněla se tyčka za Barnovými zády.
24:32 Hora backhandem, střela mířila hodně nad.
23:23 Kozelka se opět prosmýkl z rohu až před branku, ale golman chytá.
22:39 Kozelka a jeho výběh, ale trefuje jen bránící hráče.
21:18 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:3
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #9 Jan Šimic (1:3)
21:18 Šmudla "střela" od půlky projela vedle Barny do branky.
20:51 Váně proběhl celé hřiště, ale finální přihrávka před bránu se mu nepovedla.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:08 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:2
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (1:2)
18:08 Hradec bohužel využívá i druhou přesilovku.
16:47 Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
16:13 Před brankou volný soupeř, málem byl stav 1:2.
14:06 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
14:06 Hradec využívá přesilovku a Bendek se může vrátit zpět do zápasového tempa.
13:19 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
12:32 Kombinace Kozelky s Fialou končí mimo branku.
10:45 Mašek volný před brankou, nepřidává druhý gól.
10:40 Levý od půlky. Střela mířila do břicha golmana hostí.
09:56 Hradec aktivně napadá Rokycanskou rozehrávku.
08:10 Míček přeskočil nohu Barny, Levý se vrátil včas a sebral balón.
07:52 Bendek ve výběhu, trefuje prvního hráče před ním.
07:15 Tvrdou střelu dostal Barna do helmy.
06:02 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #25 Martin Fiala (1:0)
06:02 A jakoby se stalo. Sice nepadl gól v přesilovce, ale první gól jsme dali. 1:0 pro domácí.
03:53 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
03:53 Uvidíme první přesilovku pro domácí. Chtělo by to dát první gól.
01:36 Hradec od začátku nastoupil s aktivním přístupem.
00:01 Zdravíme také našeho golmana domů, který se nemůže dnešního zápasu účastnit. Celá hala zdraví Martina Štochla.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Krásný nedělní večer, vítám Vás u online zápasu, kde se nám představí domácí FBC ROKYCANY proti FK Slovan J. Hradec. Tak držte palce.