• 60 59:18
    2
    Leopold OPELKA

FBC Spartak Kaplice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:14
branky: 1. David Dvořáček, 11. Tomáš Kadlec, 32. Jakub Jirkal, 40. David Dvořáček - 1. Tomáš Katolický, 12. Filip Konrady, 15. Filip Konrady, 21. Filip Štědrý, 24. Pavel Šimeček, 30. Jan Faitenhanzl, 45. Filip Štědrý, 48. Filip Konrady, 50. Filip Štědrý, 51. Ondřej Kuhajda, 54. František Dvořák, 57. Jiří Čížek, 58. Lukáš Porazil, 59. Filip Štědrý; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Šítal 25, Dominik Štěpánek 8 - Jiří Cisler 18; po třetinách: 2:3, 2:3, 0:8
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): V zápase jsme měli celkem značné výpadky koncentrace a tak byl soupeř dost dlouho na dostřel. Naštěstí pro nás jsme ve třetí třetině měli fyzickou převahu a uměli to přetavit do gólů. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Lukš Libor (Trenér): Blahiořeji soupeři. Konečný výskedek nás mrzí, ale v poslední třetině se naplno projevila herní a fyzická převaha soupeře. Přesto hráčům děkuji jedeme dál a do dalších zápasů si odnášíme další cenné zkušennosti.
60:00 Střely ve 3. části: 7:18
59:18 Vyloučen hráč #66 Leopold Opelka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
58:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #16 Pavel Šimeček (4:14)
57:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #68 Jiří Löffelmann (4:13)
56:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (4:12)
53:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:11
Vlastní branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák (4:11)
50:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #96 Matěj Soukup (4:10)
49:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:9)
48:35 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rada družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #8 Jakub Mikolášek (4:8)
44:33 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Dominik Štěpánek družstva FBC Spartak Kaplice
44:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:7
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #25 Karel Mach (4:6)
31:18 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #45 Michal Forst (3:6)
29:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #11 Jan Faitenhanzl, asistoval #41 Jiří Sloup (2:6)
23:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #16 Pavel Šimeček, asistoval #11 Jan Faitenhanzl (2:5)
20:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
20:00 Střely v 1. části: 7:16
14:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
11:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
10:55 Vyloučen hráč #8 Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
10:42 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec z trestného střílení (2:1)
00:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #4 Jan Völfl (1:1)
00:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #16 Pavel Šimeček (0:1)