11:8
    David CAHA
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC DOŠWICH MILEVSKO 11:8
branky: 10. Michal Matějček, 12. Michal Matějček, 12. Michal Matějček, 15. Dominik Vlček, 24. Dominik Vlček, 33. Vít Strouhal, 38. Adam Severin, 49. Jindřich Hrdý, 57. Vít Strouhal, 59. Tomáš Drobiš, 60. David Caha - 19. Jan Loskot, 20. Adam Černý, 21. Daniel Hrůza, 24. Jan Loskot, 28. Jan Loskot, 38. Jan Loskot, 41. Jan Loskot, 49. Patrik Plocha; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 24 - Miloš Kahoun 30; po třetinách: 4:2, 3:4, 4:2
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Děkuji klukům za statečný výkon, dokázali jsme se vrátit do zápasu a držet s posíleným týmem krok, bohužel ke konci se projevila absence našich marodů a soupeř převrátil výhru na svou stranu. Děkuji za zápas.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Vyrovnané utkání, kde krásné pasáže na obou stranách střídaly hektické pasáže. Oproti včerejšímu zápasu jsme dnes nastoupili jako jiný tým. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 17:12
59:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 11:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha bez asistence (11:8)
59:59 skóre navyšuje vteřinu před koncem Caha do prázdné brány.
59:33 brankář hostí předvádí nádherné zákroky
58:50 hosté hrajou v 6
58:40 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
58:40 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 10:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #97 Vít Strouhal (10:8)
58:40 Drobiš konečně trefuje po  rychlé souhře se Strouhalem
57:15 Caha dvakrát ve velké šanci, místo gólu je z toho vyloučení pro hosty
57:13 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hra na zemi
56:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 9:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #38 Michal Matějček (9:8)
56:32 krásná a rychlá kombinace Matějčka a Strouhala posílá domácí do vedení
55:51 hra se přelévá z jedné strany na druhou a šance jsou na obouch stranách
54:16 hra je celkem ostrá, každou chvilku je někdo za mantinelem
52:33 break hostí po nahození od gólmana končí v těle Bicka
51:10 velké šance pro oba týmy, avšak brankáři si své mohyly velmi dobře hlídají
50:27 Vlček poslal několik hráčů na párek, ale brankář ho vychytal maskou
49:52 velmi povedená souhra Prokopa a Brzobohatého bohužel neskončila brankou
48:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #38 Michal Matějček (8:8)
48:15 po 7 vteřinách máme znovu vyrovnáno po povedeném doklepnutí Hrdého
48:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #91 Patrik Plocha, asistoval #17 Matěj Stráňka (7:8)
40:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #29 Adam Černý (7:7)
40:53 Hosté využívajá přesilovky a v úvodu 3.třetiny máme vyrovnáno
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:43 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:25 hosté se opět pokusili o break po náhozu brankáře, tentokrát se to nepovedlo
38:35 Drobiš hezky prošel přesněkolik hráčů, ale míček končí za mantinelem
37:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:6
37:27 Hosté odpověděli rychlým gólem.
37:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #9 Vojtěch Prokop (7:5)
37:08 krásná nahrávka od Prokopa a Severin zavěsil.
36:10 Matějček, Strouhal opět ve velké šanci, ale Kahoun se vyšvyhl nádherným zákrokem.
35:23 rychlý break hostí vychytal se trocou štěstí Bicek špičkou nohy
35:06 hezká střela Drobiše z poloviny
34:34 několik šancí na půlce hostí.
33:36 Hosté v šanci 2 na 1, zakončit se jim však nepovedlo.
32:21 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:5
32:21 Dvojice Matějček, Strouhal zase září. Tentokrát se do prázdné trefil Strouhal.
29:24 i přes oslabení domácí měl šanci Severin.
29:09 Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:00 domácí si vytvořili ještě několik hezkých střel, ale gól nepadl.
28:37 střela Čížka končí za mantinelem.
27:12 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #23 Jakub Kotrba (5:5)
27:12 Trochu nešťastný gól pro domácí, který padl z dorážky odraženého míčku zpoza branky.
26:39 duo Caha, Vlček opět v šanci, ale je z toho pouze tyč.
25:03 A zvoní další tyč, tentokrát po střele hostí.
23:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #72 David Caha (5:4)
23:41 Krásná rozehrávka z rohu končí vymeteným růžkem od Vlčka.
23:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot bez asistence (4:4)
23:10 Spouta dorážek před brankou domácích nakonec skončila vyrovnávací brankou.
22:10 Hrdý si počkal za obránci hostí a vybojoval rozehrávku z rohu.
21:36 Velké šance Severina končí za brankou.
20:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #10 Kryštof Süsmilich (4:3)
20:29 Rychlé obtočení hráče hostí kolem tyčky končí brankou.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:34 Trestné střílení družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO neproměnil #29 Adam Černý.
19:34 Nájezd vychytal Bicek tím, že se natáhl přes celou branku a na to byl Černý krátký.
19:05 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #31 Miloš Kahoun (4:2)
19:05 Krásný výhoz brankáře hostí do breaku. Bicka si prohodil mezi nohy a je z toho gól.
18:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #9 Daniel Hrůza (4:1)
18:42 První gól hostí.
18:26 Dvojice Matějček, Strouhal se opět snaží, ale marně.
17:41 Vlček nastřelil břevno.
17:20 2 na 1, ale brankář hostí předvedl nádherný zákrok.
16:15 Tibitancl výběhl dopředu a padá.
15:44 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #11 Jindřich Hrdý.
15:44 Hrdý se snažil si gólmana rozhýbat, ale ten si počkal a vychytal.
15:31 Break Svintka končí nájezdem pro domácí.
14:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #36 Tomáš Zelinka (4:0)
14:52 Vlček naskočil na hřiště a je z toho hned gól.
14:13 Gólman hostí předvedl frajerský výhoz.
13:28 Hosté si nahrávají kolem dokola, ale střely končí v blokách.
12:18 Rozehrávka domácích končí pouze v bloku.
11:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #80 Lukáš Svintek (3:0)
11:55 Dva rychlé góly domácích. Matějček předvádí životní formu.
11:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #97 Vít Strouhal (2:0)
11:21 Tyč domácích
11:03 Další šance hostí.
10:26 Václav Strouhal v šanci. Bicek vychytal hezkým zákrokem.
09:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
09:20 Máme tu první branku utkání. Strouhal nahrál Matějčkovi a ten střílí do prázdné.
08:44 Matějček si lehl na svého protihráče.
07:48 Hra je vyrovnaná a takzvaně nahoru dolu.
07:11 šance domácích, ale hosté měli dobře postavený blok.
06:40 Break hostí s velkou šancí. Bicek však znovu chytá.
05:09 Přečíslení hostí a střela na brnkáře. Bicek má vše pod kontrolou a chytá.
04:29 několik střel hostí, které ovšem končí za mantinelem.
04:10 Svintek padá po nedovoleném zákroku hostí.
03:46 šance domácích byla zastavena faulem
03:01 domácí pod tlakem před svojí bránou, ale míček vybojovali a šli do přečíslení.
02:20 Adam Severin statečně bojuje za bránou hostí.
00:45 šance hostí, ale Bicek chytá