• 57 56:46
    5:11
    (Sedlák)

FK Slovan J.Hradec - TJ Centropen Dačice 5:11
branky: 5. Jan Šimic, 7. Jan Šimic, 13. Michal Hřebíček, 27. Filip Šimek, 52. Michal Hřebíček - 6. Kryštof Kůs, 8. Radovan Kubek, 12. Daniel Holeček, 12. Radovan Kubek, 18. Radovan Kubek, 32. Jan Morávek, 37. Daniel Holeček, 52. Roman Sedlák, 55. Kryštof Kůs, 57. Daniel Holeček, 57. Filip Šlápota; rozhodčí: Václav Paletář - Filip Trkovský; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Petr Toman 5 - Lukáš Vacuška 16; po třetinách: 3:5, 1:2, 1:4
60:00 Komentář hostů Černý David (Trenér): Mrzí nás pět inkasovaných branek, to se nám nesmí stávat. Myslím, že po první utkání, které nás nezastihlo v nejlepší formě nás soupeř podcenil, ale alespoň jsme ukázali, že někdy vyhrává i ten "slabší" tým. Děkujeme soupeři za hru a těším se na další divizní utkání.
60:00 Komentář domácích Šmíd Jakub (Vedoucí): Série nepovedených výkonů pokračuje, v utkání nás sráží zbytečné chyby. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
56:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:11
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #92 Roman Sedlák (5:11)
56:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:10
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #71 Lukáš Vacuška (5:10)
54:08 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:9
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #66 Daniel Holeček (5:9)
51:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:8
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #3 Filip Šlápota (5:8)
51:45 GÓL FK Slovan J.Hradec! 5:7
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #17 Filip Šimek (5:7)
48:34 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
37:51 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
37:51 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
36:35 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #8 Pavel Stejskal (4:7)
31:18 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek bez asistence (4:6)
28:00 Vyloučen hráč #8 Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra bez florbalky
26:52 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #9 Jan Šimic (4:5)
20:00 Střely v 1. části: 11:12
17:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #16 Jan Morávek (3:5)
12:47 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #6 Karel Matějka (3:4)
11:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #94 Kryštof Kůs (2:4)
11:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
07:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (2:2)
06:31 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #26 Filip Kopřiva (2:1)
05:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #20 Radovan Kubek (1:1)
04:01 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (1:0)