3:6
    Lukáš BENDEK
    (Šůs)

FBC ROKYCANY - Fbc Strakonice 3:6
branky: 6. Denis Vitouš, 42. Jakub Král, 60. Lukáš Bendek - 5. Jan Staněk, 9. Tomáš Houska, 20. Karel Šavrda, 28. Jan Staněk, 33. David Chvosta, 46. David Chvosta; rozhodčí: Filip Oberta - Martin Klán; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Štochl 27 - Jan Vaníček 15; po třetinách: 1:3, 0:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Dovolím si říct, že jsme dneska hráli hezký florbal, který nebyl podpořen vstřelenými brankami. Individuální chyby a gól, který svět neviděl nás stálo cenné body. Děkuji soupeři a přeji příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Je vidět, že jim pauza a omlazení prospělo a hodně se posunuli, diký čemu máme o jeden kvalitní zápas v sezoně navíc. K jejich smůle se nám opět začíná vracet forma, takže zase win-win :D. Milc zdaví Menkuse, akorát neví, že gól v čase 60:01 už neplatí.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
59:49 GÓL FBC ROKYCANY! 3:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #6 Jan Šůs (3:6)
55:00 Rokycany v šesti.
47:18 Štochl vytahává z kapsy zákroky, co svět neviděl.
45:37 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #38 Adam Přib (2:6)
44:40 Hra se přelývá ze strany na stranu.
43:03 Kozelka střílí vedle.
41:02 GÓL FBC ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #54 Jakub Král bez asistence (2:5)
41:02 Král sólo akcí snižuje stav na 2:5.
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
37:51 Král získal balón a nahrál na nabíhajícího Holečka, golman hostí vychytal.
36:04 Mašek 3x dorážel před brankou, ale míček né a né do branky.
35:24 Rokycany přesilovku nevyužili.
33:21 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
32:26 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
31:39 Holeček střílí po přihrávce Štvána. Vedle.
30:07 Fiala z rozehrávky do výběhu, golman na poslední chvíli vyrazil míček.
29:17 Dorážka Bendeka, trefil jen koule gólmana.
27:57 GÓL Fbc Strakonice! 1:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #37 Tomáš Mareš (1:4)
25:20 Volný dorážející hráč Strakonic, naštěstí mimo branku.
24:52 Strakonice tlačí domácí čtyřku a snaží se najít skulinku do branky Rokycan.
23:29 Vyloučen hráč #6 Jan Šůs družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
23:29 Uvidíme druhou přesilovku Strakonic.
21:35 Rokycany chtějí hrát více na balónku a nechtějí dát šanci hostům.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:30 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (1:3)
19:30 Strakonice využili přesilovky a odskakují na rozdíl dvou branek.
18:57 Tyč!!!!!
18:23 Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:23 Hora si jde posedět na trestnou lavici a Rokycany budou hrát v oslabení.
16:23 K Levému se dostal odražený balón, ten byl asi ve stresu a střílí hodně vedle.
15:33 Štochl zneškodňuje střelu od půlky.
15:00 Král zkusil vystřelit od půlky, zblokováno.
14:44 Hora přihrál na Bendeka před brankou, střela zblokovaná.
12:27 Holeček vymýchal hráče a nahrál na volného Horu, golman hostí střelu zneškodnil.
11:42 Blok Kozelky a Krále proti unikajícímu hráči hostí.
10:01 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #88 Karel Řezanka.
10:01 Strakonice pojedou nájezd za faul Šůse, Štochl drží naděje Rokycan.
09:35 Nový na volného Fialu před brankou, ale neprotlačil míček do branky.
08:40 Váně ve výběhu, mířil vedle.
08:01 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (1:2)
08:01 Rokycany zaváhali a nechali v klidu rozehrát Strakonice a ty proměňují.
06:32 Král zkusil doklepnout míček do brány ze vzduchu.
05:54 GÓL FBC ROKYCANY! 1:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #11 Denis Vitouš, asistoval #64 Jiří Levý (1:1)
05:54 Rokycany udrželi soupeře na útočné polovině a krásnou kombinací srovnávají na 1:1.
04:59 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
04:59 Střela od půlky končí za zády Štochla.
04:28 Strakonice zatím neohrozili nebezpečnou střelou domácí svatyni.
01:00 Váně zkusil dotlačit balonek za brankovou čáru, ale balonek mu poposkočil.
00:05 Zápas má od začátku vysoké tempo.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dobrý den vážení diváci, vítám Vás u dnešního onlinu, kde se nám představí domácí tým FBC ROKYCANY proti Fbc Strakonice. Držte našim chlapům palce.