• 60 59:23
    2
    hra rukou

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice B 8:10
branky: 10. Jakub Malecha, 19. Jakub Malecha, 38. Jan Novotný, 40. Václav Bíca, 47. Václav Bíca, 49. David Štěpka, 49. David Řehoř, 53. Václav Bíca - 3. Dominik Vlček, 14. Dominik Vlček, 19. Pavel Formánek, 23. Marek Fučík, 24. Jindřich Hrdý, 26. Pavel Formánek, 36. Vít Strouhal, 41. David Caha, 54. Lukáš Tinavský, 56. Dominik Vlček; rozhodčí: Jan Dušek - Kamil Vraspír; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: František Novák 23 - Ondřej Vondrys 28; po třetinách: 2:3, 2:4, 4:3
60:00 Komentář domácích Novotný Jan (Trenér): Děkuji za podporu a výkon celého týmu.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Z naší strany rozporuplný výkon. Silné pasáže střídaly slabé. Hlavní je, že tři body zůstavají v Budějcích. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 19:12
59:23 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou
55:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček bez asistence (8:10)
55:59 Nedůsledná obrana domácích a důsledný útok Štírů. Hosté se dostávají do dvougólového vedení.
53:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 8:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #88 Lukáš Tinavský, asistoval #72 David Caha (8:9)
52:56 Septa vyrovnává. Tato třetina patří jednoznačně domácím.
52:14 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 8:8
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #23 Jan Novotný (8:8)
52:04 Štíři se dostali na útočnou polovinu a snaží se udělat si větší náskok. Novák má však vše pohlídané.
49:08 Septa se rozstřílela. Chce urvat své první body.
48:46 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
48:46 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 7:8
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #19 David Řehoř, asistoval #25 Jakub Malecha (7:8)
48:01 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 6:8
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #99 David Štěpka, asistoval #23 Jan Novotný (6:8)
46:21 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:8
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #25 Jakub Malecha (5:8)
46:21 A je to tady. Četná střelba přináší své ovoce.
44:52 Domácí střílí z každé pozice, míček ne a ne do brány dostat.
40:38 Hosté z rychlého úniku a křižné přihrávky vstřílí gól na úvod třetiny.
40:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #71 Dominik Vlček (4:8)
40:00 Střely ve 2. části: 10:13
39:38 Domácí využívají přesilovou hru. Odražený míček doráží Bíca.
39:37 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:7
38:49 Novotný střílí ze standardky, bohužel zasáhl brankovou konstrukci.
38:26 Vyloučen hráč #88 Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:02 Domácí nic nevzdávají a stále bojují.
37:55 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:7
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #23 Jan Novotný, asistoval #49 Václav Bíca (3:7)
35:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #24 Ondřej Havelka (2:7)
32:01 Novák podržel domácí několika zákroky po sobě.
28:52 Novotný na Strušku, ten z výtoče střílí mezi nohy golmana. Ten má ale vše pod kontrolou.
28:02 Malecha se snažil překonat Vondryse. Střela jde mimo bránu.
26:48 Štíři si utvořili náskok a hrají si svoji hru.
25:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek, asistoval #36 Tomáš Zelinka (2:6)
25:36 Hra se přelévá ze strany na stranu, domácí chtějí skórovat.
23:04 Hosté dávají dva rychlé góly a ujímají se vedení.
23:03 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #4 Tomáš Drobiš (2:5)
22:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #29 Marek Fučík, asistoval #72 David Caha (2:4)
21:02 Bíca uniká a střílí , bohužel mimo bránu.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:00 Domácí nenechávají nic náhodě a snaží se vyrovnat.
18:53 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #19 David Řehoř (2:3)
18:13 Oba týmy se snaží urvat body do tabulky, Štíři jsou zatím ve střelbě úspěšnější.
18:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #16 Pavel Formánek, asistoval #77 Patrik Matys (1:3)
14:58 Štíři hrají přesilovou hru na útočné polovině, ale beze střel na bránu.
14:02 Vyloučen hráč #19 David Řehoř družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
13:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
13:31 Akademie špatně rozehrává a hosté toho hned využívají.
10:20 Hosté střílí ze standardky na útočné polovině pouze do bloku domácích.
09:17 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #79 Tomáš Troják (1:1)
07:50 Hosté se snaží o vytvoření šance, domácí jim to úspěšně kazí.
02:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #88 Lukáš Tinavský (0:1)