5:6
    Filip ŠTĚDRÝ
    (Šimeček)

FbC Písek - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:6
branky: 5. Michal Cigánek, 6. Michal Cigánek, 33. Vojtěch Šanda, 39. Michal Cigánek, 42. Michael Kolínský - 10. Patrik Med, 14. Patrik Med, 22. Patrik Med, 37. Jan Žák, 56. Filip Konrady, 56. Filip Štědrý; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 47 - Jiří Cisler 41; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Od začátku do konce utkání ve vysokém tempu a pěkný florbal od obou družstev. Diváci se rozhodně nemohli nudit. Zápas rozhodlo naše zbytečné vyloučení a chyba v závěrečné pětiminutovce. Musíme dál pracovat a body získat v utkáních, kde jsme v první polovině sezóny ztráceli. Děkuji soupeři za pěkné a férové utkání.
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Těžký zápas, jako minule jsme si to celé zkomplikovali nepovedeným začátkem. Závěr odehrán už velmi dobře, ale musíme se polepšit. Díky soupeři a divákům, pěkná kulisa!
60:00 Střely ve 3. části: 12:17
59:56 Napětí by se dalo krájet
58:59 Písek na to šlape, zatím ale bez golu
58:02 Písek v šesti
55:51 Timeout FbC Písek
55:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (5:6)
55:51 Tak to bylo něco. Dva rychlé goly Plzně a Písek má co dělat, aby stihl vyrovnat
55:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #37 Adam Stejskal (5:5)
55:06 Máme tu dramatickou koncovku! Filip Konrady v posledních 16 sekundách přesilovky srovnává stav utkání
54:09 Písek zatím velmi důsledně brání
53:22 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
53:22 Využije Plzeň početní přesilu?
51:10 Plzeň se snaží dorovnat, ale Písku se daří vybojovávat míček a chodit do protiútoku
50:03 Krásná akce Cigiho a Šebelláče, která bohužel končí v rukou brankáře hostů
49:21 Nevíme, co sledovat dřív, hraje se sem tam
48:01 Hra má vysoké tempo a vidíme divácky velmi atraktivní florbal
46:52 Písek útočí, ale stav zůstává beze změny
45:57 Plzeň na útočné polovině vytváří všelijaké kombinace, které ale nekončí v brankové konstrukci
44:24 Obrovská šance hostů, která ale končí v rohu za bránou
43:18 Cigi po krásné nahrávce Kolína trefil plzeňského brankáře
42:13 Plzeň nevyužila rychlého protiútoku 3na2
41:37 GÓL FbC Písek! 5:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #48 Jakub Mikeš (5:4)
41:37 Kolíňák krásně vymetl horní růžek a domácí jdou do vedení
41:00 Hra se točí z jedné strany na druhou
40:08 Jdeme do poslední třetiny za vyrovnaného stavu, uvidíme, jak se to vyvrbí
40:00 Střely ve 2. části: 19:15
38:09 GÓL FbC Písek! 4:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #48 Jakub Mikeš (4:4)
38:09 Rychlá odpověď Michala Cigánka, který dnes dosahuje hattricku! Gratulujeme!
36:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (3:4)
36:59 Plzeň je na koni a využívá toho dalším golem
34:53 I přes početní přesilu domácích se Plzeň dostává do útoku
33:50 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
33:50 Na plzeňské trestné lavičce je opět plno
32:33 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:3)
32:33 Je vyrovnáno! Vojta Šanda krásně vymetl horní růžek plzeňské brány a Písek je stále v početní přesile
32:06 Hraje se 5na3. Využije to Písek?
31:56 Vyloučen hráč #68 Jiří Löffelmann družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
30:59 Velmi ostré souboje z obou stran
30:42 Vyloučen hráč #18 Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:53 Obrovský důraz v obraně domácích
27:45 Písek ukazuje, že i v oslabení se dá chodit do útoku
26:57 Vyloučen hráč #41 Tomáš Biskup družstva FbC Písek na 2 minuty za hrubost
25:50 Písek na míčku
24:11 Hra se přelévá z jedné strany na druhou a domácí opět začínají vystrkovat růžky
22:29 Písek se dostává na útočnou polovinu
21:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (2:3)
21:57 Opět tu máme krásnou souhru krásných plzeňských hráčů a Plzeň jde do vedení
13:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #99 Jan Huleš (2:2)
13:26 A je vyrovnáno! Chyba písecké obrany byla ihned oplacena golem Patrika Meda
13:07 Velmi tvrdá hra v písecké obloukovce
12:27 Plzeň ve snaze snížit skore, což mu Písek nedovoluje svou důslednou obranou
05:15 GÓL FbC Písek! 2:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #4 Václav Staněk (2:0)
05:15 To bylo rychlý! 2na1 a Cigi má další gol
04:20 Krásná kombinace Kuby Mikeše a Cigiho a Písek jde do vedení a stále se drží na útočné polovině
04:08 GÓL FbC Písek! 1:0
03:22 Písek aktivně vybojovává míček a vidíme tak mnoho píseckých šancí
01:28 Zápas je od prvních sekund ve velmi vysokém tempu a střely létají z obou stran
00:21 Vítáme vás u sledování dnešního zápasu, ve kterém se střetne družstvo Písku s Plzní. Přejeme vám příjemné počtení