• 59 58:10
    4:9
    (Cihlář)

FK Slovan J.Hradec - FBC Spartak Kaplice 4:9
branky: 14. Jan Šimic, 25. Jan Sedláček, 36. Jakub Jindra, 59. Ondřej Stloukal - 6. Leopold Opelka, 15. Tomáš Kadlec, 16. Jakub Jirkal, 32. Petr Lukš, 44. Karel Mach, 45. Antonín Ballák, 48. Jakub Jirkal, 49. Petr Lukš, 54. Matěj Beniačik; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 14, Jakub Rytíř 6 - Dominik Štěpánek 31; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:5
60:00 Komentář hostů Lukš Libor (Trenér): Velice bojovné a důrazné utkání, podržel nás brankář. Děkuji celému týmu za krásný vánoční dárek.
60:00 Komentář domácích Šmíd Jakub (Vedoucí): Na gól se strašně nadřeme a soupeři je prakticky darujeme zbytečnými chybami. Těžko můžeme vyhrát. Gratulujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
58:10 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:9
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #13 Jan Cihlář (4:9)
57:55 Hradec se snaží korigovat skóre a odejít s hlavou nahoře, ale snížit se nedaří.
53:36 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #42 Jan Völfl (3:9)
48:47 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #8 Antonín Ballák (3:8)
47:54 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #21 Jan Sedláček (3:7)
47:54 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jakub Rytíř družstva FK Slovan J.Hradec
47:50 Na trestné střílení nastoupil do branky Slovanu Rytíř a uspěl.
46:40 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #37 Petr Lukš.
44:58 Vracečka před bránu a střela na první tyč, Křepelka bez šance.
44:57 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #22 Tomáš Kadlec (3:6)
43:39 Nedáš - dostaneš zafungovalo nyní na 100% a už je to opět o dvě branky.
43:15 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #25 Karel Mach, asistoval #42 Jan Völfl (3:5)
43:00 Štěpánek teď podržel akcie Kaplice v kurzu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:59 Stav, aktuální tempo a tlak domácích je tou nejlepší pozvánkou do třetí třetiny, která začne za necelých 10 minut.
35:57 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #30 Jakub Jindra, asistoval #6 Karel Matějka (3:4)
35:57 Tak ne! Jindra ve výhodě snižuje!!!
35:45 Hradec půjde do přesilovky...
35:00 Štěpánek vytáhl proti Stloukalovi světový zákrok a skóre se tak bohužel pro domácí nemění.
31:30 Nepokrytý Lukš vyběhl oblouk a prostřelil Křepelku, který měl zakrytý výhled.
31:16 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #7 Jakub Jirkal (2:4)
30:52 Hřebíček v rohu vybojoval a Tejnor trefuje tyč.
28:02 Křepelka výtečně proti pumelici z první!
27:23 Hra se přiostřuje, ale rozhodčí zatím drží otěže utkání bez problému ve svých rukách.
25:24 Snížení vytvořil a oddřel Vít Hovorka a donutil kaplického obránce k vlastní brance. Vzápětí neproměnil trestné střílení Stloukal, a tak Hradec musí opět dotahovat jednobrankové manko.
25:02 Trestné střílení družstva FK Slovan J.Hradec neproměnil #19 Ondřej Stloukal.
24:52 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:3
Vlastní branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #21 Jan Sedláček (2:3)
24:00 Hluchá část hry, ani jeden z týmů není pořádně ve hře.
21:14 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 10:11
15:31 Nedorozumění v domácí obraně a poměrně laciný gól "do prázdné".
15:30 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #22 Tomáš Kadlec (1:3)
14:24 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Petr Lukš (1:2)
13:56 Souhra dvou dlouhánů přinesla vyrovnávací branku. Jindra posunul na nikým nekrytého Šimice a ten otřel svou ránu o břevno a do sítě.
13:55 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #30 Jakub Jindra (1:1)
10:41 Důrazný Jindra si vybojoval balonek, zakončil však nad.
10:04 Kaplický brankář vrhnul přes půlku, tzn. rozehrávka Hradce.
09:25 Mach sám před Křepelkou, šance ale nevyužil.
07:58 Kapličtí na koni, teď jsou to domácí, kteří tahají za kratší konec provázku.
05:58 Skrytá jedovka z půlky překvapila Křepelku a hosté se ujímají vedení.
05:57 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #66 Leopold Opelka bez asistence (0:1)
05:44 Kaplice teď zamkla Hradec na jeho obranné polovině a vše končí až Křepelkovým zásahem.
04:11 Domácí častěji na míčku a tlačí se dopředu, tam ale souhra vázne a Kaplice snahy o zakončení zdařile boří.
01:35 Za rytmického zvuku bubnu hradeckých ultras začalo utkání ve slušném tempu.
00:00 Hezký sobotní podvečer z Vysočiny u on-linu z divizního utkání mezi Jindřichovým Hradcem a Kaplicí.