• 59 58:58
    2
    Tomáš POUR

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DOŠWICH MILEVSKO 5:8
branky: 1. Kryštof Lehečka, 8. Kryštof Lehečka, 23. Ondřej Budek, 27. Kryštof Lehečka, 43. Tomáš Pour - 4. Lukáš Trojáček, 10. David Kolář, 11. Daniel Hrůza, 25. David Kolář, 34. Daniel Hrůza, 42. Jan Keyzlar, 45. Lukáš Trojáček, 46. Lukáš Trojáček; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Šik 9 - Miloš Kahoun 43; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Surák Roman (Trenér): Po dlouhé době florbalový zápas. V první řadě pogratuluji soupeři k vítězství na fair play "podvozku". Nemůžu klukům vytknout, že by nechtěli. Chybělo stěstí v koncovce a naopak soupeř nás po tlaku potrestal a zase odskočil. Nic! Nám nezbývá než být za rok zpět v plné síle, chuti a ideálně i soupisce. Děkujeme divákům a hlavně těm nejmenším za podporu:-) nFajn večer!
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska velké vítězství, děkuji celému týmu za vynikající výkon. Zaslouženě si odvážíme vítězství. Myslím si že velmi pěkný zápas i pro diváky a tím děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:5
59:24 Plzeň se snaží vytvářet příležitosti. Zatím bezúspěšně.
58:58 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
58:58 Máme tu nejspíše poslední vyloučení dnešního utkání. Proti pravidlům se provinil Pour.
58:30 Milevský brankář stále drží svůj tým.
58:00 Poslední dvě minuty zbývají do konce utkání.
57:21 Lehečka minul.
56:38 Milevský hráč minul odkrytou branku Goril.
55:55 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
55:20 Milevský blok je postaven opravdu pevně. Přihrávky nemají kudy procházet.
54:40 Poslední dvě minuty hry je na míčku výhradně Plzeň.
53:56 Domácí se pokoušejí vytvořit si nějakou větší příležitost.
52:37 Plzeň už zkouší hru v šesti hráčích.
52:10 Hostující brankář nyní drží svůj tým.
51:11 Nyní je to záživná hra. Útoky se valí z jedné strany na stranu.
49:12 Pour orazítkoval tyč soupeřovy svatyně.
46:29 Plzenští chtějídotáhnout zuby nehty skóre. Zatím se jim to nedaří.
45:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (5:8)
45:20 Trojáčekovi přišla nahrávka před téměř odkrytou branku a te ji proměnil v gól.
44:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #60 David Kolář (5:7)
44:15 Opět dvougólový rozdíl. Milevsko si ho vybojovalo zpět.
44:08 Odkrytou bránu domácí netrefili.
43:19 Ke dvěma střelám se probojoval Lehečka. Další vstřelenou branku si nepřipíše.
42:10 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (5:6)
42:10 Po krásné akci se prosadil Pour. Milevsko má už jen jednobrankový náskok.
41:46 Spojnici branky nastřelili domácí.
41:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #17 Matěj Stráňka (4:6)
41:15 Dnes poprvé tu máme dvoubrankový náskok. Získali ho hosté.
40:01 I třetí úvodní buly vyhrávají hosté.
40:00 Jdeme do fiále. Třetí pasáž před námi.
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
38:48 Domácí předvedli zajímavou standartku. Ke gólu to nevedlo.
37:45 Lehká technická pauza. Museli jsme vytřít mokrý povrch.
37:00 Velkou šanci neproměnily Gorily.
35:36 Lehečka střílí pouze do boční síťky.
34:03 Úspěšný blok pro Hlinovského.
33:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #11 Jakub Štván (4:5)
33:14 Nyní se prosadil z velkého úhlu Hrůza. Štěstina stála při něm.
32:40 Balónek skáče od florbalky k florbalce a nedá se tak přesně říci, kdo je v držení míčku.
30:10 Oba týmy teď hrají takzvaněna jistotu.
28:49 Šik zpacifikoval dalekonosnou střelu milevského hráče.
27:58 Hosté tlačí na branku Goril.
26:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #39 Jonáš Janata (4:4)
26:50 Srovnáno 4:4. Hattrick završil Lehečka. Gratulujeme.
25:44 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za zvedání florbalky
25:44 Druhá přesilová hra pro domácí. Podaří se jim využít tuto příležitost?
24:56 Brankář hostí dal míčku až moc velkou razanci a přehodil více než polovinu hřiště. Balónek mají domácí.
24:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (3:4)
24:02 Hosté využívají svou přesilovou hru.
23:44 Hosté přestřelují branku.
23:17 Vyloučen hráč #2 Jan Šobotník družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (3:3)
22:27 A máme zase srovnáno. Tentokrát jednobrankové manko dotáhli domácí.
21:01 Domácí si vybojovali míček zpět.
20:01 Buly opět získali hosté. Pomohla jim k tomu chyba domácích. Ti si chtěli vystřídat hráče na buly. To je ovšem proti rigulím.
20:00 A vstupujme do druhé časti zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 17:6
19:24 Plzeň si chce připravit poslední šanci před koncem první části.
18:32 Pomalu se nám blíží konec první části.
17:20 Gorily se trochu ostýchají s útokem, ale mají míček pod kontrolou.
16:00 Milevsko už je v plnémm počtu. Hra je zatím v intenzivním tempu.
14:42 Domácí postavili zámek na polovině soupeře a pokoušejí se vstřelit branku.
13:15 Vyloučen hráč #60 David Kolář družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
13:15 První přesilovku zápasu si zahrají domácí.
11:55 Další úspěšný zákrok pro gólmana hostí.
10:55 Domácí si teď vytvářejí dobrý tlak. Ke gólu to zatím nevede.
10:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #73 Jan Keyzlar (2:3)
10:07 Hosté si vedení přiklání na svou stranu.
09:40 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #66 Jan Loskot (2:2)
09:40 Kolář se dostal do samostatného úniku a nezaváhal. Máme srovnáno 2:2.
08:30 Hra se na chvíli trochu zastavila. Oba týmy střídali a tak byl na hřišti klid.
07:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #20 Tomáš Pour (2:1)
07:51 A domácí opět přiklání vedení na svou stranu.
07:20 První se ke skákajícímu míčku dostal šobotník.
06:12 Domácí dobře brání tlak hostů. Ti si tak ze své akce neodnesli jedinou střelu.
05:18 Hosté nyní kontrolují míček na svých čepelích.
04:43 Hosté si sami překazili utočné snažení příliš vysokým došvihem.
03:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #17 Matěj Stráňka (1:1)
03:19 A máme srovnáno. Hosté odpověli a stav je 1:1.
03:10 Janata minul branku.
02:22 Po stadartce domácích zazněla tyč za zády hostujícího brankáře.
01:33 Domácí se na chvíli uklidili za vlastní branku, aby mohli v klidu vystřídat.
00:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #66 Marek Osvald (1:0)
00:39 A máme tu rychlý první gól. Prosadil se domácí Kryštof Lehečka.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Vítejte u dnešního utkání. V dnešním předvánočním utkání se setkají Gorily Plzeň a Došwich Milevsko.