5:9
    Antonín BALLÁK
    (Hron)

FBC Spartak Kaplice - Pacovští Honzíci 5:9
branky: 34. David Dvořáček, 35. Jan Völfl, 49. David Dvořáček, 55. Jan Völfl, 60. Antonín Ballák - 4. Andrej Janda, 16. Vítězslav Holub, 19. Andrej Janda, 22. Matěj Doubek, 25. Andrej Janda, 31. Jan Tomšů, 36. Jan Máca, 47. Matěj Doubek, 51. Matěj Doubek; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 27 - Adam Kršek 35; po třetinách: 0:3, 2:4, 3:2
60:00 Komentář domácích Lukš Libor (Trenér): I když nám chybělo několik hráčů, vůbec jsem svůj tým dnes nepoznával. Soupeř nekompromisně trestal naší nepřesnou, nedůraznou a ospalou hru. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Komentář hostů: Komentář (F. Zajíc): Ještě ráno to vypadalo, že nás nebude ani 10, ale i tak jsme v malém počtu hráčů dneska předvedli týmový výkon. Do zápasu se nám tentokrát podařilo vstoupit už od prvních minut. Získaný náskok v první třetině se nám podařilo navýšit a udržet. To se dařilo díky důrazné hře a bezchybnému výkonu golmana.
60:00 Střely ve 3. části: 20:10
59:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #30 Filip Hron (5:9)
58:13 Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
54:04 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #30 Filip Hron (4:9)
50:12 GÓL Pacovští Honzíci! 3:9
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Vítězslav Holub (3:9)
48:02 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #37 Petr Lukš (3:8)
46:00 GÓL Pacovští Honzíci! 2:8
43:16 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:15 Vyloučen hráč #97 Jan Máca družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování
35:31 GÓL Pacovští Honzíci! 2:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #97 Jan Máca, asistoval #94 Jan Tomšů (2:7)
34:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #35 David Dvořáček (2:6)
33:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #42 Jan Völfl (1:6)
30:57 Timeout FBC Spartak Kaplice
30:57 GÓL Pacovští Honzíci! 0:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #94 Jan Tomšů, asistoval #32 František Zajíc (0:6)
28:25 Vyloučen hráč #66 Leopold Opelka družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:38 GÓL Pacovští Honzíci! 0:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #43 Matěj Doubek (0:5)
21:57 GÓL Pacovští Honzíci! 0:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #58 Tomáš Odložilík (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 9:13
18:57 GÓL Pacovští Honzíci! 0:3
15:26 GÓL Pacovští Honzíci! 0:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #52 Vítězslav Holub bez asistence (0:2)
14:05 Vyloučen hráč #13 Andrej Janda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
03:09 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #58 Tomáš Odložilík (0:1)