7:5
    David CHVOSTA
    (Blahuta)

Fbc Strakonice - TJ Centropen Dačice 7:5
branky: 10. Karel Šavrda, 12. Vojtěch Houska, 17. Jiří Křesák, 27. Karel Řezanka, 43. Jiří Křesák, 44. Tomáš Houska, 58. David Chvosta - 1. Roman Sedlák, 9. Roman Sedlák, 15. Radovan Kubek, 16. Daniel Holeček, 24. Daniel Holeček; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Tomáš Prokopius; vyloučení: 1 + Tomáš Mareš 5:5 + Filip Šlápota 5; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 19 - Lukáš Vacuška 30; po třetinách: 3:4, 1:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér): ZE začátku jsme se zahřívali do provozní teploty a v průběhu zápasu bylo znát, že soupeř asi přes Vánoce tolik neběhal. O to větší to však byla řež, což se nám může do dalších zápasů hodit. Golman soupeře docela zachytal a tímto se mu dodatečně omlouváme za jeho zákroky u kterých dostal přes prsty, když je tam strkal :D Strakonice Ólééé.
60:00 Komentář hostů Stejskal Petr (Trenér): Vyrovnané utkání, ve kterém byl štastnější soupeř. Děkuji všem spoluhráčum za předvedený výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
57:38 GÓL Fbc Strakonice! 7:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #3 Miloslav Blahuta (7:5)
55:09 Timeout TJ Centropen Dačice
51:13 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
51:13 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
43:04 GÓL Fbc Strakonice! 6:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #46 David Chvosta (6:5)
42:40 GÓL Fbc Strakonice! 5:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #8 Lukáš Pluskal (5:5)
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
35:55 Vyloučen hráč #78 Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou
32:17 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za špatné střídání
28:46 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 5 minuty za hrubost
28:46 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 5 minuty za hrubost
26:54 GÓL Fbc Strakonice! 4:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (4:5)
23:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #3 Filip Šlápota (3:5)
20:00 Střely v 1. části: 13:7
16:48 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
15:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #66 Daniel Holeček, asistoval #78 Jiří Sedláček (2:4)
14:48 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky
14:18 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (2:3)
11:05 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:2)
09:35 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (1:2)
08:59 Vyloučen hráč #66 Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
08:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #66 Daniel Holeček (0:2)
00:10 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1