6:4
    Tomáš POUR
    (Torma)

FbC Písek - FBŠ ATT Gorily Plzeň 6:4
branky: 15. Jakub Mikeš, 20. Michal Cigánek, 23. Tomáš Biskup, 30. Michael Kolínský, 38. Michal Měřička, 40. Daniel Špírek - 20. Ondřej Budek, 35. Ondřej Hlinovský, 49. Kryštof Lehečka, 60. Tomáš Pour; rozhodčí: Tomáš Čekan - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 24 - Filip Šik 16; po třetinách: 2:1, 4:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): První polovina velmi podobný průběh utkání jako v Plzni. Plzeň více na míčku a my využívali brejkové situace. Dnes jsme lépe zvládli druhou polovinu utkání, kdy jsme mohli rozložit síly na tři útoky a následně se více dostat na míček a nepustili jsme tak soupeře do většího tlaku. Od kluků dnes velmi disciplinovaný výkon okořeněný o pěkné individuální momenty. Děkuji soupeři za férové utkání. Klukům za přístup a divákům za skvělou podporu. Zdravíme našeho kamaráda Pavla přejeme mu brzké zotavení po nemoci, aby nám zase pomohl na hřišti!
60:00 Komentář hostů Surák Roman (Trenér): Dnes jsme neměli svůj den. Kombinace špatné koncovky a nevyužitých přesilovek významně ovlivnila průběh zápasu. Soupeř byl dnes důraznější v soubojích a nemilosrdně a hlavně jednoduše trestal naše chyby. Gratulujeme soupeři k vítězství a my se musíme soustředit na zbývající zápasy. Fajn večer všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:47 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (6:4)
59:47 Po golu hostů se s vámi loučíme, děkujeme za sledování dnešního onlinu a přejeme vám příjemný sobotní večer
59:29 Písek se snaží dát gol do posledních sekund
58:09 Plzeň tlačí, zatím ale marně
57:10 Hosté v šesti
56:10 Kolíňák krásně prošel přes několik plzeňských hráčů, míček končí v rukou brankáře hostů
55:34 Timeout FbC Písek
55:34 Jdeme do posledních pěti minut dnešního utkání
54:48 Plzeň ve čtyrech
53:57 Vyloučen hráč #96 Vojtěch Beneš družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
52:12 Vlasta Dvořák neskutečně vychytává střely hostů a znepříjemňuje Plzni jejich snahu o snížení rozdílu
50:25 Plzeň tlačí, co to jde, ale ne a ne se dostat k zakončení
49:03 Plzeň se urvala a krásnou kombinací snižuje brankový rozdíl
48:57 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #29 Petr Torma (6:3)
47:26 Písek stále na míčku
46:30 Vojta se opět rozjel a toho si začíná všímat plzeňská obrana, která mu jeho působení dělá těžší a těžší
45:03 Vojta Šanda trefil tyčku a zahrál si takzvaně na zvonkohru
44:43 Velmi zostra se hraje dneska
42:04 Domácí si dnes již po několikáté mohou vyzkoušet oslabení
42:03 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:29 Obrovká šance Špírka, bohužel pro domácí, nevyužita
40:07 A jdeme do poslední třetiny tohoto zápasu, uvidíme, co přinese
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:22 GÓL FbC Písek! 6:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #81 Michal Měřička (6:2)
39:22 To jsou věci! Dva osobní tresty... gol domácích.. to je konec třetiny
38:58 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
38:58 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za nesportovní chování
37:12 GÓL FbC Písek! 5:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #42 Vojtěch Šanda (5:2)
37:12 Vojta Šanda nádherně naservíroval přihrávku Michalu Meřičkovi. který zakončoval do prázdné brány
36:50 Plzeň se snaží snižit brankový roudíl, zatím však střely končí v rukou Vlasty Dvořáka
34:53 Opět připomínáme online přenos na youtube kanále píseckého klubu, věříme ale, že díky kvalitě dnešního onlinu ani video nepotřebujete:)
34:26 Ondřej Hlinovský zakončuje do prázdné brány a snižuje stav na 2:4
34:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #29 Petr Torma (4:2)
31:50 Krásný zákrok domácícho golmana
30:23 Šance na obou stranách
29:11 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (4:1)
28:03 Plzeň se zatím nedostává do velké šance díky důslednému bránění domácích
27:17 Písek opět ve čtyrech, tak uvidíme, zda toho Plzeň využije
27:03 Vyloučen hráč #5 Michael Kolínský družstva FbC Písek na 2 minuty za vysoká florbalka
26:15 Dění na hřišti se točí z jedné strany na druhou a oba týmy se snaží zvýšit brankový stav
23:14 Velmi ostrá hra od obou týmů
22:20 Písecká hala se chvěje po golu Biskyho, který zvyšuje náskok na 3:1
22:09 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #41 Tomáš Biskup, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:1)
20:38 Máme tu začátek druhé třetiny a v hale už létají míčky všemi směry
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:45 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek z trestného střílení (2:1)
19:45 Cigi vymetl horní růžek a z trestného střílení dává gol na 2:1
19:10 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (1:1)
19:10 Plzeň nezahálí, v poslední minutě srovnává na 1:1
18:49 Hra má opravdu velmi vysoké tempo i na konci první třetiny
18:10 Vlasta Dvořák předvádí neskutečný výkon!
16:51 Domácí jsou ve čtyrech, uvidíme, co nám domácí oslabení přinese
16:28 Vyloučen hráč #81 Michal Měřička družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:58 Písek je na koni a snaží se brankový náskok zvýšit
14:44 GÓL FbC Písek! 1:0
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #15 Ondřej Štěpán (1:0)
14:44 A máme tu první gol píseckého kapitána Jakuba Mikeše a Písek jde do vedení
13:48 Velký počet střel u obou stran
12:15 Plzeň se konečně dostala na míček po několika minutách píseckého tlaku
10:49 Hraje se ve vysokém tempu a my všichni čekáme, kdy přijde první gol
10:07 Velmi rychlá a divácky atkraktivní hra, připomínáme i živý přenos na youtube kanále Floorball Club Písek
08:30 Písek na útočné půlce
06:33 Oba týmy velmi důsledně brání
05:26 Díky píseckým fanouškům je zde výborná atmosféra, děkujeme píseckému kotli
04:54 Obrovké šance na obou stranách
03:35 Krásná akce Vojty Šandy a Matěje Prčíka, která je však zabráněna plzeňskou obranou
02:03 Zápas začíná velmi zostra, vidíme střely na obou stranách
00:01 Vítáme vás u sledování dnešního zápasu Plzně proti Písku. Pokud by vám nestačil jen písemný online, na kanále Floorball Club Písek můžete sledovat živě videopřenos dnešního utkání.