12:6
    Jakub KOTRBA
    (Hrůza)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Pacovští Honzíci 12:6
branky: 3. Petr Dolejš, 5. David Kolář, 11. Jakub Loskot, 13. Jan Loskot, 22. Jakub Loskot, 24. Jakub Loskot, 34. Václav Strouhal, 35. Petr Dolejš, 50. Jakub Štván, 57. Lukáš Trojáček, 60. Jan Keyzlar, 60. Jakub Kotrba - 6. Tomáš Krátoška, 26. Mikuláš Fořt, 30. Andrej Janda, 36. Zdeněk Zajíc, 48. Andrej Janda, 57. Matěj Doubek; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Luboš Zeman 26 - Adam Kršek 6, Jan Máca 18; po třetinách: 4:1, 4:3, 4:2
60:00 Komentář hostů: Komentář (F. Zajíc): Když pomineme zbytečně vypuštěný konec, byl to z naší strany dobrý zápas. Rozdílová byla koncovka. Soupeř své šance proměňoval, zatímco my jsme se v zakončení trápili. Náskok, který jsme soupeři v první třetině nabídli, už se nám pak těžko dotahoval.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): První půlku těžkého víkendu máme úspěšně za sebou. Kluci byli řádně připraveni a v první třetině plnili vše do puntíku. Zbytečnými vyloučeními jsme soupeře párkrát vrátili do zápasu. Skvělý výkon brankaře Luboše Zemana. Děkujeme soupeři za zápas, divákům za kulisu a těšíme se opět zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 12:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #9 Daniel Hrůza (12:6)
59:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 11:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #99 Marek Čáp (11:6)
56:50 GÓL Pacovští Honzíci! 10:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Vítězslav Holub (10:6)
56:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #29 Adam Černý (10:5)
52:36 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
51:49 Teď trochu nahoru dolu, sem a tam.
49:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #11 Jakub Štván, asistoval #60 David Kolář (9:5)
48:03 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za vysoká florbalka
47:30 GÓL Pacovští Honzíci! 8:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #97 Jan Máca (8:5)
47:03 Opět hezké momenty modrých hráčů, několik pokusů a čárek do statistik
45:27 I hosté ale koušou a šance rozhodně mají
44:44 Nekolik šancí domácích, ale nou goal
42:09 A teď? no uvidíme...
42:08 Vyloučen hráč #3 Václav Strouhal družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
41:50 Hosté přesilovku nevyužili
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:51 Ač ve 3 tak domácí nedopustili hosté skorovat a k tomu monster save by Zeman
39:15 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
38:59 Domácí zatím brání velmi s přehledem
37:52 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
35:30 S brankami se roztrhl pytel. Trochu jak bez obran
35:10 GÓL Pacovští Honzíci! 8:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #44 Zdeněk Zajíc, asistoval #58 Tomáš Odložilík (8:4)
34:38 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (8:3)
33:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #9 Daniel Hrůza (7:3)
33:16 Držení balonku 81:19
29:45 GÓL Pacovští Honzíci! 6:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #32 František Zajíc (6:3)
28:10 Přesilovka hostů, co uvidíme?
28:03 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
27:39 Domácí tlačí, ale Máca chytá
25:20 Hosté využili volný úder
25:19 GÓL Pacovští Honzíci! 6:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Mikuláš Fořt, asistoval #43 Matěj Doubek (6:2)
23:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #9 Daniel Hrůza (6:1)
22:00 Stejný obrázek pokračuje. Domácí se snaží o kontrolu, která celkem vychází a hosté čekají na protiútoky v bloku.
21:05 Kuba Loskot z první, krásná střela!
21:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (5:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:9
16:43 Na hřišti to jiskří. Máme tu různé povahy, bohužel domácí se nechali zbytečně strhnout a unést zbytečností hostů.
16:42 Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
16:42 Vyloučen hráč #29 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost
13:55 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Jan Máca družstva Pacovští Honzíci
12:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Jan Loskot, asistoval #99 Marek Čáp (4:1)
12:15 Domácí až na občasné uděry hostů zatím kontrolují hru a hosty drží v pásmu.
10:01 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (3:1)
07:02 Chvílemi koukáme spíše na nějaký bojový sport. Některé zákroky jsou hodně na hraně.
05:40 GÓL Pacovští Honzíci! 2:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (2:1)
05:35 Hosté bojují a je jich plné hřiště
04:43 Velmi hezká úspěšná kombinace domácích
04:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (2:0)
02:16 Krásný pas od Koubka a Peťa Dolejš v těžké pozici ale neomylný
02:15 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #11 Jakub Štván (1:0)
01:40 Hraje se z ostra hned od začátku