• 60 59:44
    7:8
    (Völfl)

FBC Spartak Kaplice - FbC Písek 7:8
branky: 17. David Dvořáček, 18. David Dvořáček, 36. Tomáš Kadlec, 47. Antonín Ballák, 52. Michal Forst, 59. Jakub Jirkal, 60. David Dvořáček - 1. Michal Cigánek, 4. Jakub Mikeš, 20. Michael Kolínský, 22. Vojtěch Šanda, 23. Pavel Šebelle, 32. Ondřej Mixan, 40. Michal Měřička, 41. Pavel Šebelle; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Šítal 34 - Vlastimil Dvořák 31; po třetinách: 2:3, 1:4, 4:1
60:00 Komentář domácích Lukš Libor (Trenér): Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji za férově vedené utkání. Svému týmu děkuji za výkon a za bojovnost do poslední sekundy. Myslím, že bod by byl pro hráče zaslouženou odměnou. Mrzí nás proto neproměněné šance a některé chyby v obranné činnosti.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Dobře jsme vstoupili do utkání, ale pak Kaplice přidala a v 1. třetině byla lepším a nebzepečnějším týmem. Celkově jsme v utkání měli obrovksé výkyvy v našem výkonu. Na konci jsme udělali z utkání zbytečné drama. Pro nás jsou hlavní 3 body! Zítra budeme připraveni na další utkání. Děkuji soupeři za férové utkání a našim divákům, že náš přijeli podpořit.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:44 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #42 Jan Völfl (7:8)
58:43 Timeout FBC Spartak Kaplice
58:43 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #42 Jan Völfl (6:8)
54:16 Timeout FbC Písek
51:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #8 Antonín Ballák (5:8)
46:03 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #37 Petr Lukš (4:8)
40:48 GÓL FbC Písek! 3:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #18 Michal Cigánek (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 15:21
39:59 GÓL FbC Písek! 3:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:7)
35:01 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Petr Lukš (3:6)
31:25 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #15 Ondřej Štěpán (2:6)
22:38 GÓL FbC Písek! 2:5
21:40 GÓL FbC Písek! 2:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #81 Michal Měřička (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:33 GÓL FbC Písek! 2:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (2:3)
19:26 Vyloučen hráč #45 Michal Forst družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky
17:05 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #45 Michal Forst (2:2)
16:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #30 Filip Hron (1:2)
03:08 GÓL FbC Písek! 0:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (0:2)
00:35 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (0:1)