4:10
    Ondřej BUDEK
    (Hlinovský)

FBC ROKYCANY - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:10
branky: 4. Lukáš Bendek, 7. Martin Štván, 37. Jiří Levý, 57. David Kozelka - 9. Jakub Vojáček, 15. Matěj Surák, 25. Kryštof Lehečka, 27. Václav Kaše, 36. Václav Kaše, 39. Jakub Vojáček, 45. Tomáš Pour, 49. Jan Šobotník, 55. Dominik Kmoch, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Martin Štochl 22 - Filip Šik 16; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:4
60:00 Komentář hostů Surák Roman (Trenér): Chtěli/potřebovali jsme 3 body a ty vezeme, takže spokojenost. Krátký výpadek koncentrace na začátku zápasu je jedinou skvrnou na dnešním výkonu. Těšíme se na další zápas. Děkujeme divákům za podporu. Fajn večer všem!
60:00 Komentář domácích Štván Martin (Trenér): Václav Michálek: Dnešní zápas rozhodl počet hráčů na soupisce a individuální kvalita hráčů. Každopádně můžeme být hrdí na náš výkon a odrazit se z něj do dalších zápasů. Děkuji všem přítomným v hale za vytvořenou atmosféru.
60:00 Hráč utkání domácí - David Kozelka Hráč utkání hosté - Vojtěch Hejduk
60:00 Střely ve 3. části: 7:11
59:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:10)
56:44 GÓL FBC ROKYCANY! 4:9
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (4:9)
55:13 Vyloučen hráč #29 Petr Torma družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
54:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #28 Dominik Kmoch, asistoval #13 Kryštof Lehečka (3:9)
48:35 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #46 Filip Tábořík (3:8)
44:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (3:7)
44:13 Vyloučen hráč #17 Ondřej Váně družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
38:47 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #72 Jakub Vojáček, asistoval #7 Jiří Lukasch (3:6)
36:54 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #17 Ondřej Váně (3:5)
35:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše, asistoval #2 Jan Šobotník (2:5)
29:05 Rokycany přesilovku nevyužily.
26:59 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
26:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #21 Václav Kaše, asistoval #39 Jonáš Janata (2:4)
24:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #72 Jakub Vojáček (2:3)
24:51 Smolný gól od půlky zalítla za záda Štochla.
23:00 Gorily od začátku 2. třetiny tlačí na Rokycany, ale ty jim nedají nic zadarmo.
20:00 Střely v 1. části: 9:9
19:00 Váně na nabíhajícího Fialu, ten pálí mimo.
17:00 Gorily přesilovku nevyužily.
14:54 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
14:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #96 Vojtěch Beneš (2:2)
12:00 Gorily teď 2x minuli prázdnou bránu.
11:45 Zápas má od začátku velmi běhavé tempo.
08:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #72 Jakub Vojáček bez asistence (2:1)
08:03 Chyba v rozehrávce za domácí bránou a gorily využívají a snižují na 2:1.
06:59 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #10 Martin Štván, asistoval #4 Lukáš Bendek (2:0)
04:23 Vyloučen hráč #72 Jakub Vojáček družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:23 Kozelka mazaně z rozehrávky od půlky trefil hráče goril a Vojáček bude vyloučen za nedovolenou vzdálenost.
03:48 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #23 Jan Šůs (1:0)
03:48 Bendek přeběhl celé hřiště a vstřeluje první gól zápasu.
01:00 Rokycany brání plzeňské přihrávky před branku.
01:00 Gorily se drží od začátku zápasu na balonku a nechtějí dát šanci domácím.
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dobrý podvečer vážení diváci u online zápasu, dnes se nám představí náš domácí tým FBC ROKYCANY proti FBŠ ATT Gorily Plzeň, který hájí třetí příčku tabulky. Držte palce domácímu týmu.