(Semotán)
  • 60 59:49
    Honzíci

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - Pacovští Honzíci 4:6
branky: 20. Radek Vobr, 48. Václav Bíca, 60. David Řehoř, 60. Jakub Malecha - 5. Andrej Janda, 20. Tomáš Krátoška, 24. Tomáš Krátoška, 43. Mikuláš Fořt, 44. Tomáš Odložilík, 58. Matěj Doubek; rozhodčí: Jan Dušek - Petr Holeček; vyloučení: 6 + Jan Pražák 5:5; využití: 1:3; diváků: 10; zásahy brankářů: František Novák 24 - Miroslav Bouška 29; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:3
60:00 Komentář domácích Novotný Jan (Trenér): Chtěli jsme dnes vyhrát. To se povedlo ale jen při hře 5:5. Soupeř nás svým chovánírozhodil a my jak hlupáci jsme se nechali. Pak se oplácí vylučuji a v podstatě je po zápase.
60:00 Komentář hostů: Komentář (F.Zajíc): Zápas jsme rozhodli díky golům z dlouhé přesilovky ve třetí třetině. V posledních minutách jsme sice soupeře ještě nechali přitáhnout, ale tři body zůstaly na naší straně.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
59:49 Timeout Pacovští Honzíci
59:44 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #88 Michal Semotán (4:6)
59:19 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #19 David Řehoř, asistoval #7 Radek Vobr (3:6)
57:59 GÓL Pacovští Honzíci! 2:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #53 Mikuláš Fořt (2:6)
56:29 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
54:37 Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
51:42 Vyloučen hráč #23 Jan Novotný družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:42 Vyloučen hráč #87 Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
50:05 Vyloučen hráč #37 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za špatné střídání
48:23 Vyloučen hráč #17 Petr Bláha družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
47:39 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #19 David Řehoř (2:5)
43:47 GÓL Pacovští Honzíci! 1:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #58 Tomáš Odložilík, asistoval #13 Andrej Janda (1:5)
42:23 GÓL Pacovští Honzíci! 1:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #53 Mikuláš Fořt, asistoval #43 Matěj Doubek (1:4)
41:02 Vyloučen hráč #2 Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 5 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:52 Domácí ze standartní situace pouze do golmana
38:02 Domácím se nepodařilo v přesilové hře vymyslet nic čím by spoupeře překvapili
36:24 Vyloučen hráč #94 Jan Tomšů družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost
34:53 Hraje se stále ve vysokém tempu
32:50 Domácí podporuje skvělím výkonem golman Novák
30:44 domácí zvládli ubránit velký tlak v přesilové hře soupeře
29:43 Domácí v přesilové hře soupeře drží skvěle chytající golman
28:44 Vyloučen hráč #12 Václav Křenek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
28:25 O vypjatosti utkání svědčí i vysoký počet vyloučení na obou stranách
26:12 Domácí předvedli krásou akci, míček však končí mimo hřiště
26:01 Zápas pokračuje ve vypjaté atmosféře
23:56 Pěkný utok domácích končí pouze u hostujícího golmana
23:14 GÓL Pacovští Honzíci! 1:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (1:3)
23:14 Po chybě domácích v rohu zvyšují hosté svůj náskok
21:24 Domácí vyvýjejí tlak
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:39 GÓL Pacovští Honzíci! 1:2
19:24 Atmosféra v hale je napjatá
19:23 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #80 Dominik Konopa (1:1)
19:23 Domácí dávají vyrovnávací gol
17:29 Vyloučen hráč #29 Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
16:54 Domácí teď zachránila tyč
16:39 Hra ve čtyřek oběma týmům svědčí
16:20 Je vidět že hra ve čtyřek svědčí oběma týmům a divaci mohou vidět mnoho šancí
16:04 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
16:04 Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování
15:12 Z obou týmu je vidět že chtějí vyhrát
14:37 Hraje se teď ve vysokém tempu
12:04 Domácí tlačí a hrají na utočné polovině
09:05 Domácí si vytváří šance ve vlastním oslabení
07:43 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
07:39 Domácí netrefují prázdnou bránu
04:37 GÓL Pacovští Honzíci! 0:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #94 Jan Tomšů (0:1)
04:36 Po prohraném souboji u mantinelu a rychlé přihrávce na střed se hosté ujímají vedení
01:46 První nebezpečná šance ze strany hostí, Novák však chytá
00:01 Uvodní buly pro domácí
00:00 Vážení divaci, výtáme vás u přenosu zápasu 19. kola divize ve ktém se sřetne hostující tým Pacovských Honzíků a tým domácích FA SEPTA.CZ Č.Budějovice