7:9
    Vojtěch ŠANDA
    (Staněk)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FbC Písek 7:9
branky: 13. Dominik Vlček, 13. Tomáš Zelinka, 14. David Caha, 38. Dominik Vlček, 47. Jindřich Hrdý, 47. Dominik Vlček, 60. Vlastimil Dvořák - 12. Pavel Šebelle, 15. Jakub Mikeš, 34. Michael Kolínský, 35. Michal Cigánek, 44. Michal Cigánek, 47. Daniel Špírek, 49. Pavel Šebelle, 55. Daniel Špírek, 60. Vojtěch Šanda; rozhodčí: Martin Hrubec - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 34 - Vlastimil Dvořák 19; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:5
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Pěkné utkání plné zvratů a ve vysokém tempu, což se divákům muselo líbit. Nás trochu sráželi individuální chyby, ale i přesto jsme dokázali zápas uhrát v náš prospěch. Pro nás další důležité 3 body a těšíme se na další utkání. Děkuji soupeři za férové utkání, našim divákům za podporu a všem hráčům za přístup na hřišti i mimo něj.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní utkání bylo jedno z nejlepších, které jsme v této sezóně odehráli. I přes prohru odcházíme s vstyčenou hlavou. Vyrovnané utkání, které se určitě muselo líbit i divákům.  Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů a hodně štěstí do bojů v play off.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:48 GÓL FbC Písek! 7:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #4 Václav Staněk (7:9)
59:48 Po nepovedené rozehrávce domácích si hosté pojišťují vedení gólem do brázdné
59:25 Domácí opět v 6
59:17 Timeout FbC Písek
59:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:8
Vlastní branku družstva FbC Písek vstřelil #83 Vlastimil Dvořák (7:8)
59:17 Nepodařený výhoz gólmana hostí končí v jeho vlastní brance
56:53 Domácí zkouší hru v 6
55:55 Hráči si na hřišti nedávají nic zadarmo
54:09 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
54:09 GÓL FbC Písek! 6:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek, asistoval #42 Vojtěch Šanda (6:8)
54:09 Hosté odskakují na rozdíl 2 branek
53:16 Vlček byl jen kousek od vyrovnání, míček však skončil tesně mimo bránu, zásluhou tyčky
52:34 Šance hostí končí mimo branku nebo v dobře postavených hračů domácích
50:57 Sirotek ve velké šanci vyrovnat, nesedla mu přihrávka a střílí mimo branku
50:01 Hosté měli několik šancí, ale brankář domácích vychytal
48:37 GÓL FbC Písek! 6:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #18 Michal Cigánek (6:7)
46:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #27 Josef Čížek (6:6)
46:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý bez asistence (5:6)
46:31 GÓL FbC Písek! 4:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #12 Daniel Špírek bez asistence (4:6)
46:07 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
44:50 Štíři neztrácejí naději a bojují usilovně o vyrovnání
43:48 GÓL FbC Písek! 4:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #19 Pavel Šebelle (4:5)
42:45 Hra se nebezpečně zvrtává a začíná se rozhočím vymykat z rukou
40:01 První buly 3 části vyhrávají Štíři
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
37:08 O vyovnání se v přesilové hře postarali Vlček a Tinavský
37:07 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #88 Lukáš Tinavský (4:4)
35:58 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
35:58 Vyloučen hráč #43 Filip Trkovský družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:28 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za sekání
34:03 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (3:4)
33:05 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (3:3)
32:46 Poslední 2 minuty vidíme vyšší aktivitu hostů a hru jen na půlce domácích
30:01 Bicek už dnes po několikáté vychytává jasnou šanci soupeře a drží naděje na výhru Štírů
26:57 Faulů na obouch stranách stále přibívá,rozhodčí ale zatím vše řeší slovně a bez uložení trestu
25:48 Štíři kanonádují branku hostů , tu však hrdě hájí hostující brankář
23:35 Bicek krásným zákrokem vychytává hostujícího hráče a stále drží vedení domácích 3:2
21:54 Rozehrávka domácích končí jen v rukou hostujícího brankáře
20:33 Od začátku třetiny vidíme vyšší aktivitu domácích
20:00 Střely v 1. části: 10:15
19:10 Z hrací plochy se nám stávají jatka
17:21 Tempo hry se začíná zvyšovat a fauly přibívají na obouch stranách
15:00 Vidíme nechtěné přerušení hry , technické problémy se však podařilo odstranit a hra pokračuje dál
14:50 Písek se snaží o vyrovnání , zatím marně
14:11 GÓL FbC Písek! 3:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš bez asistence (3:2)
13:50 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha bez asistence (3:1)
13:16 Zelinka svou krásnou akcí posílá domácí do vedení
12:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #36 Tomáš Zelinka, asistoval #22 Matyáš Sirotek (2:1)
12:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #5 Robin Podlaha (1:1)
11:41 GÓL FbC Písek! 0:1
10:17 Vyloučen hráč #18 Jan Poncar družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
10:03 Tinavský posílá soupeře k zemi bez slitování a se zápalem vybojovat míček
08:06 Síly na hřišti se nám vyrovnaly a branku v podání žádného celku zatím nevidíme
07:25 Štíři bojují proti přesile a vlček jen bezmocně přihlíží z trestné lavice
06:06 Vyloučen hráč #71 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za vysoká florbalka
03:43 Oba celky dravě útočí a snaží se dát první branku
01:47 Štíři si vytvářejí první šance,bohužel pro domácí nejsou gólové
00:56 Od začátku vidíme vyšší aktivitu hostujícího celku
00:01 První buly vyhrává Písek