• 60 59:28
    2
    Hynek MOŠNA

Fbc Strakonice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:8
branky: 13. Adam Přib, 30. Jiří Křesák, 36. Vojtěch Houska, 40. Adam Přib, 43. Vojtěch Houska, 55. Tomáš Houska - 4. Pavel Šimeček, 16. Tomáš Katolický, 25. Tomáš Houska, 40. Filip Konrady, 47. Filip Štědrý, 50. Filip Blažek, 51. Lukáš Pluskal, 53. Šimon Dubský; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 6:5; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Jiří Cisler ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér): Dneska jsme nehráli dobře, možná jsme i většinu zápasu byli horším týmem. V útoku jsme prakticky nebyli, góly jsme dávali po chybách a v přesilovkách. Dobře jsme zahráli až poslední minuty, kdy to odnesly jen (naštěstí) zlomené hokejky. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér): Noooooooo, celkem zajímavý zápas. Prej. Ani nevím proč jsem dnes prohráli. Vážně ne. Zdravím fanoušky mých komentářů :D Škoda je , že takové nasazení nemáme každý zápas. Ale, když se nám chce a nemáme zase tolik v žíle, tak můžeme přehrávat leckoho. Akorát je to prostě urputný boj a pořád nás dohání léto, kterému holt po zimě už neutečeme. Zdárek, pivo a párek. Strakonice Olééééééé a jedeme na Superbowl.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:28 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
59:28 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
54:49 GÓL Fbc Strakonice! 6:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #32 Vojtěch Houska (6:8)
54:24 Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
52:48 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
52:48 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
52:26 Timeout Fbc Strakonice
52:26 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #97 Tomáš Katolický (5:8)
50:05 GÓL Fbc Strakonice! 5:7
Vlastní branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal (5:7)
49:41 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
49:22 Vyloučen hráč #38 Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
49:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #37 Adam Stejskal (5:6)
49:11 Vyloučen hráč #37 Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
46:15 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (5:5)
45:32 Řezanka alespoň zdraví své svěřence ze starších žáků
45:31 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
42:57 GÓL Fbc Strakonice! 5:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska bez asistence (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #97 Tomáš Katolický (4:4)
39:06 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #24 Karel Šavrda (4:3)
35:22 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (3:3)
29:45 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #24 Karel Šavrda (2:3)
29:18 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hra rukou
24:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Vlastní branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:7
16:40 Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
15:35 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #70 Lukáš Porazil (1:2)
12:25 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:1)
03:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (0:1)