4:7
    Martin FIALA
    ()

FK Slovan J.Hradec - FBC ROKYCANY 4:7
branky: 10. Vít Hovorka, 22. Filip Šimek, 51. Jakub Tejnor, 57. Filip Šimek - 25. David Kozelka, 28. David Kozelka, 31. Jakub Nový, 33. Ondřej Váně, 54. Tomáš Holeček, 57. Ondřej Váně, 59. Martin Fiala; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 21 - Lukáš Nesét 25; po třetinách: 1:0, 1:4, 2:3
60:00 Komentář hostů Štván Martin (Trenér): Těžké a fyzicky náročné utkání plné osobních soubojů.  nV první třetině jsme se hledali a chyběla nám přesnost v zakončení. nDnes nám skvěle vycházelo bránění oslabení, ve kterém jsme paradoxně převrátili zápas na naši stranu.  nV rozhodujících chvílích nás podržel skvěle chytající Lukáš Nesét, jednoznačný hráč utkání.  nZdravíme své fanoušky do Rokycan a děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dobrá první třetina. Ve druhé třetině za stavu 2:0 jsme přestali hrát a soupeře nechali vyrovnat a dostat se do zápasu. Od té doby velmi špatný výkon. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
58:46 GÓL FBC ROKYCANY! 4:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala bez asistence (4:7)
56:59 GÓL FBC ROKYCANY! 4:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (4:6)
56:47 GÓL FK Slovan J.Hradec! 4:5
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #19 Ondřej Stloukal (4:5)
53:16 GÓL FBC ROKYCANY! 3:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #51 Tomáš Holeček, asistoval #4 Lukáš Bendek (3:5)
52:32 Vyloučen hráč #11 Denis Vitouš družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování florbalky
50:33 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:4
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #19 Ondřej Stloukal (3:4)
48:30 Domácí se dostávají do tlaku, ale chybí jim kvalita v zakončení.
44:31 Vyloučen hráč #69 Michal Ernest družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za držení
43:19 Brankář hostů čaruje a domácí začínají být frustrovaní.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:56 Stloukal orazítkoval pouze tyč branky soupeře. Stav zůstává stejný.
38:50 Hosté jsou v této části hry lepším týmem.
32:05 GÓL FBC ROKYCANY! 2:4
32:01 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání
30:38 Vyloučen hráč #19 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání
30:02 GÓL FBC ROKYCANY! 2:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #12 Jakub Nový, asistoval #22 Jakub Košař (2:3)
27:47 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka z trestného střílení (2:2)
27:25 Vyloučen hráč #23 Jan Šůs družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování florbalky
25:40 Do druhé třetiny vstoupili hosté aktivněji, což jim vyneslo vstřelený gol.
24:25 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #25 Martin Fiala (2:1)
21:44 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #7 David Camrda (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 10:7
14:00 Střela Kozelky jen těsně horní tyč brány
10:30 Brankář domácích Rytíř vytáhl skvělý zákrok. Stav zůstává 1:0.
09:53 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #9 Jan Šimic (1:0)
07:28 v úvodních minutách hry mají domácí mírnou převahu