• 60 59:59
    5
    Kryštof ILLE

FK Slovan J.Hradec - FbC Písek 3:1
branky: 16. Filip Kopřiva, 25. Filip Kopřiva, 60. Jan Šimic - 19. Michael Kolínský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1 + Kryštof Ille 5:0; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 31 - Vlastimil Dvořák 16; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Šmíd Jakub (Vedoucí): Těžké utkání. Oproti jiným zápasům jsme dělali méně chyb a v mezihře soupeře uhlídali. Škoda, že takových utkání nebylo v sezóně víc. Podržel nás brankář a i defenziva fungovala. Děkujeme divákům a soupeři za utkání, těšíme se opět v nové sezóně.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Po několika špatných výkonech to muselo přijít. Ve třetí třetině soupeře podržel brankář. Příští týden se budeme opět snažit bodovat za tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:17
59:59 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 5 minuty za hrubost
59:35 GÓL FK Slovan J.Hradec! 3:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (3:1)
56:13 Timeout FbC Písek
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
24:54 GÓL FK Slovan J.Hradec! 2:1
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 3:9
18:02 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #18 Michal Cigánek (1:1)
16:05 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost
15:27 GÓL FK Slovan J.Hradec! 1:0
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva bez asistence (1:0)