(Štván)
  • 60 59:09
    2

FBC ROKYCANY - Pacovští Honzíci 6:7
branky: 1. Ondřej Váně, 13. Ondřej Váně, 18. David Kozelka, 27. David Kozelka, 55. Ondřej Váně, 60. Lukáš Bendek - 19. Matěj Doubek, 19. Matěj Doubek, 21. Matěj Doubek, 28. Jan Máca, 44. Lukáš Janura, 47. Tomáš Krátoška, 54. Andrej Janda; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Jaroslav Němeček; vyloučení: 0:5; využití: 3:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 8, Martin Štochl 3 - Jaroslav Mareš 34; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Dnes se potvrdilo, že zaparkovaný autobus a dřevorubectví může ve florbale být úspěšným stylem hry. Bohužel jsme tento "nestyl" přímo neskutečně podpořili absolutní impotencí v zakončení. A asi nejvíce smutným faktem je, že zakončení trénujeme trénink co trénink. Rád bych poděkoval všem divákům za atmosféru a podporu našeho týmu. Soupeři přeji příjemnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů: Komentář (F.Zajíc): Dneska to byl týmový výkon. Po špatném nástupu do zápasu jsme se dokázali zvednout a dvěma góly v závěru první třetiny jsme se dotáhli, což bylo klíčové pro zbytek utkání. Dál už jsme jen čekali na příležitost, a snažili se hlavně kvalitně bránit.
60:00 Střely ve 3. části: 22:6
59:45 GÓL FBC ROKYCANY! 6:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #10 Martin Štván (6:7)
59:09 Timeout FBC ROKYCANY
59:09 Vyloučen hráč #43 Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
55:00 Zápas je velice vyhrocen
54:52 GÓL FBC ROKYCANY! 5:7
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #25 Martin Fiala (5:7)
53:31 GÓL Pacovští Honzíci! 4:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #13 Andrej Janda, asistoval #32 František Zajíc (4:7)
47:36 Vyloučen hráč #67 Lukáš Janura družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nesportovní chování
46:37 GÓL Pacovští Honzíci! 4:6
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #37 Tomáš Krátoška, asistoval #43 Matěj Doubek (4:6)
43:32 GÓL Pacovští Honzíci! 4:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #67 Lukáš Janura, asistoval #43 Matěj Doubek (4:5)
42:59 Váně střílí mimo branku.
40:35 První zákrok nově střídajícího golmana Štochla.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Martin Štochl družstva FBC ROKYCANY
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
27:01 GÓL Pacovští Honzíci! 4:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #97 Jan Máca, asistoval #32 František Zajíc (4:4)
26:25 GÓL FBC ROKYCANY! 4:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (4:3)
26:25 Kozelka trefil bránícího hráče a od toho míček zapadl za záda golmana Pacova.
26:05 Vyloučen hráč #97 Jan Máca družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání
25:01 Kozelka nenašel díru mezi nohama golmana hostí.
20:32 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (3:3)
20:32 Doubek se obtočil okolo branky a zasunul do brány a srovnává na 3:3
20:00 Střely v 1. části: 12:6
18:44 GÓL Pacovští Honzíci! 3:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #52 Vítězslav Holub (3:2)
18:30 GÓL Pacovští Honzíci! 3:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #87 Michal Hošek (3:1)
18:30 Skrytá střela zmizela za záda Neséta a hosté se v tomto zápasu poprvé prosazují.
17:35 GÓL FBC ROKYCANY! 3:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #10 Martin Štván (3:0)
17:35 Štván našel na středu odskočeného Kozelku a ten zavěsil.
16:38 Vyloučen hráč #13 Andrej Janda družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře
16:38 První vyloučení zápasu a domácí si zahrají přesilovku.
14:11 Hosté když už se dostanou ke střele, tak netrefují bránu.
12:40 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
12:40 Fiala našel na středu volného Váněho a ten se nemílil.
11:04 Levý našel krásně krosovou přihrávkou volného Ernesta, ten střílí mimo.
08:26 Nesét vytáhl ze sebe výborný zákrok a tak drží Rokycany v jednobrankovém vedení.
07:50 Ernest míří nad bránu.
06:52 Kozelkovo prudká střela od půlky těsně minula branku.
05:33 nebezpečná dorážka ze vzduchu hostů
04:15 hosté vůbec nenapadají rozehrávku Rokycan a ty můžou v klidu kombinovat.
03:26 poprvé vystřelili honzíci, ale míjí bránu.
00:12 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #39 David Kozelka (1:0)
00:12 Uběhlo pouhých 12 vteřin a Rokycany se prosazují.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Krásnou neděli Vážení diváci, vítám Vás u dnešního online zápasu, kde se nám naposled tuto sezónu představí na domácí palubovce FBC ROKYCANY proti Pacovštím Honzíkům.