• 60 59:37
    2
    Vojtěch HEJDUK

FBŠ ATT Gorily Plzeň - TJ Centropen Dačice 5:3
branky: 18. Jakub Vojáček, 19. Ondřej Hlinovský, 32. Tomáš Pour, 46. Jonáš Janata, 49. Ondřej Hlinovský - 8. Filip Šlápota, 36. Jan Morávek, 52. Radovan Kubek; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Filip Šik 23 - Tomáš Ferdan 41; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Černý David (Trenér): Myslím, že v plné síle bychom soupeře potrápili ještě o trochu více. Přesto, že Plzeň vyhrála zaslouženě, náš přístup k zápasu byl skvělý a v čele s výborným gólmanem můžeme odcházet se vztyčenou hlavou. V Plzni je to zkrátka čisté a voňavé. Blahopřejeme soupeři a hodně štěstí do Play-off.
60:00 Komentář domácích Surák Roman (Trenér): Určitě jsme dnes nečekali jednoduchý zápas. Výsledky soupeře potvrzovaly vzestupnou formu a nakonec se to potvrdilo i na hřišti. My jsme potřebovaly/chtěly 3 body a ty máme. To byl cíl dnešního zápasu a tomu jsme podřídili i sestavu a hru na 2 formace. Máme jistotu play off a to je první krůček na naší cestě. Klukům nemůžu vytknout, že by nechtěli a nemakali - i takové zápasy zkrátka jsou....Děkuji divákům za podporu, ikdyž to neměli jednoduché :-) Přeji fajn večer fšem!
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:37 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení
58:03 Gorily si vybojovaly přesilovku. Ostrý zákrok Dačickým neprošel.
57:41 Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
56:59 První velká šance v power-play, ale Šikovu branku střela minula. Na druhé straně Lehečka pálí do rukavice rychle se vrátivšího Ferdana.
56:03 A Dačice jdou do šesti hráčů v poli. Ferdan zamířil na lavičku.
54:53 Hodně se hraje nahoru a dolů! Domácí drží Šik, hosty Ferdan!
53:13 Hodně se ozývají fanoušci Goril, kteří hlasitě podporují domácí tým.
51:50 A prosazuje se Kubek! Rychle Dačičtí využili výhodu 1 hráče v poli.
51:37 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #35 Oldřich Pecha (5:3)
51:11 Gorily pomáhají Dačicím zbytečnou přesilovkou. Seknutí Tomáše Poura mohou trestat.
51:06 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
50:17 Střela z výběhu končí za mantinelem, Šik byl bez práce. Ale Dačice hrozí.
49:58 Filip Šik se vytáhl proti střele od mantinelu. Pěkný zákrok domácího strážce branky.
48:32 Hlinovského střelu zastavila až síťka za Ferdanem. Na střelu kolem hlavy neměl šanci dosáhnout ani on.
48:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (5:2)
46:54 Dačice znovu chystají odpor. Vysunutý forčekink dělá problémy při rozehrávce.
45:11 Gorilám se povedla pěkná akce. Sklepnutí Hlinovského zkušeně proměnil pod víko Jonáš Janata.
45:10 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:2)
44:51 Vojáček se prosazoval do šance, ale nezakončil rychlý průnik.
41:24 Přes prsty to bolí! Filip Šik chytil balonek, ale hodně to bolelo.
41:06 Ferdanovy zákroky jsou neuvěřitelně efektivní. Znovu nic neviděl, ale střelu chytil.
40:10 Třetí část začala. Gorily se pouští do útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
39:17 Kašeho střela do ramene Ferdana. Znovu obrovská šance, ale jen šance.
37:04 Dačice nechtějí prodat kůži lacino. Ferdan je drží a Gorily musí být hodně rychle do obrany.
35:19 Chyba obrany a máme tu snížení stavu. Morávek si sám před Šikem poradil.
35:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek bez asistence (3:2)
34:19 Emoce na lavičce Dačic opět planou směrem k rozhodčím. Ti zůstávají klidní.
33:47 Gorily kontrují, ale Ferdan míček posílá za svoji branku i za mantinel.
32:59 Sedlákova střela vystrašila Šika, šikovný útočník pálil vedle.
31:57 Sledujeme zvýšenou aktivitu hostů, chtějí uspět. Ale obrana domácích zafungovala dobře i díky důrazu Šobotníka.
31:26 Dačice krotí emoce time-outem. Zbytečné vyloučení pomohlo Gorilám do náskoku 2 branek.
31:25 Timeout TJ Centropen Dačice
31:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #13 Kryštof Lehečka (3:1)
31:14 Zámek trvá, ale také trvá kouzlo Ferdanovy klece.
30:30 Lehečkova střela minula odkrytou branku.
30:14 Vyloučen hráč #12 Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
30:04 Pourova dělovka provětrala Ferdanovu ruku.
28:59 Šik mezi světly lovil míček, který už už padal do branky.
27:35 Václav Kaše minul branku! Opět z vyložené šance Gorily neproměňují.
27:16 Dačice ve velké šanci, ale na brankovišti Šik zachránil. Na druhé straně Ferdan lapil Pourovu střelu.
26:24 Sledujeme rušný florbal. Teď měly šanci Dačice. Jihočeši stříleli vedle branky Šika.
25:58 Přesilovka gól nepřinesla. I poslední Lehečkovu střelu lapil gólman hostů.
24:59 Gorily zamkly soupeře, ale všechny střely zastavila hradba Dačických.
23:47 Dačice seknutím do florbalky nabízí domácím velkou výhodu.
23:43 Vyloučen hráč #12 Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
23:20 Dačice měly chvilku tlak, ale nic z toho nevzešlo.
21:09 Hejduk střílel, Vojáček clonil. Ale Ferdan zabere hodně místa v brance, míček do ní neprošel.
20:15 Gorily jdou okamžitě do presu. A Budek sám před gólmanem. Nedal.
20:00 Střely v 1. části: 21:7
19:52 Ferdan vytáhl další superzákrok proti střele z dálky.
19:27 Lišácky to zkoušel Kryštof Lehečka. Ale Ferdan si tyčku pohlídal.
18:30 Vynikající krosová přihrávka a Hlína otáčí skóre. Gorily vedou 2:1.
18:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (2:1)
17:27 Konečně se z dorážky Gorily prosazují. Vojáčkova pohotovost byla hodně důležitá.
17:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #72 Jakub Vojáček, asistoval #13 Kryštof Lehečka (1:1)
16:35 Budkovu střelu vyráží Ferdan pohotově nohou. Další zmařená šance, ale jen díky gólmanovi.
15:50 Hlavou zasahoval Filip Šik, zůstal ledově klidný proti střelci.
15:22 Hejdukova střela míří opět do Ferdana. Ten má snad magnet!
14:26 Tyčka po standardce Dačic. A z další šance střelu tlumí Šik na prsou.
13:45 Vojta Hejduk se probíjel do šance, ale zůstal sražen k zemi. Opět z toho není nic.
12:25 I šance Kryštofa Lehečky zůstala zázračně nevyužitá. Ferdan čaruje!
11:39 Ondra Hlinovský trefuje tyčku. Další velká šance domácích, ale na gól pořád fanoušci Goril čekají.
10:06 Tomáš Pour nepotrestal špatný Ferdanův výhoz!! Obrovská šance.
08:00 Gorily znovu na míčku a pouští se do dobývání branky hostů. Petr Torma minul klec.
07:16 Dačický Šlápota potrestal chybu domácích. Hráči z města kostkového cukru se ujímají vedení v zápase.
07:15 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota bez asistence (0:1)
05:16 Vynikající houslista Petr Torma v úniku, zahrál Dačickým, ale nevyzrál už na gólmana. Ten byl u míčku nakonec dřív.
03:29 Filip Šik si poprvé sáhl na míček. Ale jen kvůli rozehrávce. I Tomáš Ferdan v brance hostí musel vytáhnout parádní semafor.
02:20 I Dačice se prosazují k prvním střelám. Obě šly mimo branku Šika.
01:14 Střela Ondry Budka končí za mantinelem. Z tohoto mráčku taky nezapršelo.
00:15 V první šanci zápasu se ocitly Gorily, ale pouze florbalky třískly o sebe. Zákrok gólmana Ferdana nebyl nutný.
00:00 Oba týmy se dobře nachystaly při rozcvičce. Pro domácí Gorily je tohle poslední zápas na vlastním hřišti v rámci Divize C.