59
  • 59 58:44
    2

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice B 8:6
branky: 4. Adam Černý, 21. David Kolář, 26. Petr Dolejš, 32. David Staněk, 34. Jakub Kotrba, 35. Jan Keyzlar, 41. David Staněk, 48. David Kolář - 10. Tomáš Brzobohatý, 23. Dominik Vlček, 32. Šimon Perek, 36. Šimon Perek, 41. Jindřich Hrdý, 42. Dominik Vlček; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Luboš Zeman 32 - Kryštof Ernst 44; po třetinách: 1:1, 5:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Moc pěkný zápas, měli jsme cíl získat tři body a to se podařilo. Výtečný výkon celého týmu za který všem moc děkuji. Děkuji soupeři za zápas a skvělým divákům za povzbuzení.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnes vyrovnané utkání, které mělo charakter play-off. Soupeř musel vyhrát a bylo to vidět. Hra nahoru dolu, kdy se na naší straně střídaly pasáže, kdy jsme držely balón a plnili pokyny s pasážemi, kde jsme hasili jak jen to šlo. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do posledního kola.
60:00 Střely ve 3. části: 19:10
58:45 Domácí mají oslabení a hosté hrají v 6 bez golmana. Víc napjatý zápas už to být nemůže.
58:44 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
57:19 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
56:45 Velké derby a střelnice před hostující brankou. Ani několik dorážek nepomohlo.
55:44 Hráči vymýšlejí všemožné akce, jde tady opravdu o všechno.
51:54 Takové power play tu ještě nebylo.
49:47 Hra 3 na 4. Tohle bude velmi zajímavé.
49:44 Vyloučen hráč #99 Marek Čáp družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
49:44 Vyloučen hráč #29 Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
48:43 Vyloučen hráč #17 Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:28 Po vypjaté situaci Milevsko vstřílí gol. Hukot diváků je slyšet až v Budějovicích.
47:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #29 Adam Černý (8:6)
45:54 Přesilovka plná emocí a napětí.
44:47 Vyloučen hráč #80 Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
41:29 Štíři se nebezpečně přibližují k Došwihu.
41:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #5 Robin Podlaha (7:6)
40:41 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #11 Jindřich Hrdý, asistoval #80 Lukáš Svintek (7:5)
40:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #23 Jakub Kotrba (7:4)
40:00 Střely ve 2. části: 21:15
39:05 Dvě nepěkné situace v domácí brance. Naštěstí golman opět podržel.
37:55 Před brankou hostů se stojí fronta, každý si chce vystřelit.
35:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #14 Šimon Perek, asistoval #11 Jindřich Hrdý (6:4)
34:27 Dvěma rychlými goly si Milevsko udělalo vysoký náskok.
34:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #22 Petr Dolejš (6:3)
33:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #9 Daniel Hrůza (5:3)
31:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk bez asistence (4:3)
31:07 Hosté opět dorovnávají. Tento zápas je velmi napínavý.
31:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #14 Šimon Perek, asistoval #80 Lukáš Svintek (3:3)
28:36 Na palubovce je cítit napětí a tlak.
25:53 Velmi emotivní gol Milevska. Celá tribuna šílí.
25:52 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:2)
25:01 Emoce jsou teď po celé sportovní hale. Fanouškovská základna se silně bouří. :)
22:29 Hosté dorovnávají do téměř prázdné branky.
22:28 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #29 Marek Fučík (2:2)
20:58 Domácí využili přesilovku a vstřílí druhý gol.
20:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
20:00 Střely v 1. části: 12:13
19:32 Vyloučen hráč #88 Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:49 I v oslabení se Došwich snaží více útočí.
17:52 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
14:59 Vypjaté situace před domácí brankou. Golman Zeman je týmu velkou podporou.
12:56 Nyní sledujeme klidnou hru, oba týmy se snaží být na míčku a změnit skore.
10:38 Domácí hráči se snaří zklidnit rychlou hru.
09:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #8 Tomáš Brzobohatý, asistoval #36 Tomáš Zelinka (1:1)
09:31 Nepříjemnýn golem hosté dorovnávají.
06:15 Skvěle zahraný power play obou týmů.
04:40 Výborné bránění Došwihu.
04:08 Vyloučen hráč #33 David Staněk družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
03:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (1:0)
02:40 Napětí před brankou hostů. Domácí bohužel nedorazili balon.
00:39 Domácí v prvních vteřinách tvrdě útočí na branku.