5:9
    David ŘEHOŘ
    (Bíca)

FBC Spartak Kaplice - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 5:9
branky: 3. Petr Lukš, 16. David Dvořáček, 22. Matěj Beniačik, 23. Matěj Beniačik, 30. Matěj Beniačik - 4. Jakub Malecha, 24. Václav Bíca, 25. Radek Vobr, 26. Lukáš Tancer, 38. Dominik Konopa, 52. Michal Semotán, 55. Jakub Malecha, 59. Jakub Malecha, 60. David Řehoř; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 18 - František Novák 29; po třetinách: 2:1, 3:4, 0:4
60:00 Komentář domácích Lukš Libor (Trenér): Náš výkon no comment. Blahopřeji soupeři k vítězství.
60:00 Komentář hostů Řehoř David (Vedoucí): Super týmový výkon. Zasloužená výhra. nDěkujeme soupeři, divákům. nZdravíme našeho trenéra Honzu Novotného. Bez tebe to šlo. :-) n
60:00 Střely ve 3. části: 14:11
59:41 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:9
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #19 David Řehoř, asistoval #49 Václav Bíca (5:9)
59:41 Kaplice závěr utkání nezvládla. Má tlak, ale góly střílí soupeř.
58:46 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:8
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (5:8)
56:37 Timeout FBC Spartak Kaplice
54:21 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:7
53:39 Vyloučen hráč #7 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou
53:00 Ve hře je mnoho emocí a osobních soubojů. Hraje se o každý metr. Kaplice chce vyrovnat.
51:02 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #88 Michal Semotán, asistoval #25 Jakub Malecha (5:6)
50:00 Hra se přelévá ze strany na stranu. Utkání může rozhodnout jediný gól.
46:43 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
44:06 Vyloučen hráč #55 Filip Musil družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za špatné střídání
44:00 Hosté stále hrají svojí hru a čekají na chybu soupeře.
41:00 Kaplice se žene za rozdílovou brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
37:53 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #80 Dominik Konopa, asistoval #90 Jan Pěnkava (5:5)
35:00 Přesilová hra domácím nevyšla. Stále ale mají více ze hry. Chybí tomu přesnější zakončení.
32:33 Vyloučen hráč #2 Jan Pražák družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
29:50 Beny hattrick! Čepice dolu!
29:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #4 Jan Völfl (5:4)
26:00 Vyrovnáno. Gólmanovi propadl míček mezi rukou a tělem.
25:44 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #6 Lukáš Tancer, asistoval #80 Dominik Konopa (4:4)
24:41 Hosté stahují manko na rozdíl jedné branky. Hraje se nahoru dolu.
24:11 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #7 Radek Vobr, asistoval #25 Jakub Malecha (4:3)
23:39 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #49 Václav Bíca, asistoval #81 Václav Mikoláš (4:2)
22:42 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #45 Michal Forst (4:1)
22:10 Domácí přidávají po chybě soupeře další branku a kontrolují hru.
21:28 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik, asistoval #55 Filip Musil (3:1)
21:00 Fanoušků je dnes plná hala. Slovy asi deset.
20:20 Hosté začali druhou část aktivně. Ženou se za vyrovnáním.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
18:00 Domácí jsou po vstřelené brance na koni. Snaží se vstřelit další gól.
15:18 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #90 Matěj Beniačik (2:1)
15:15 Hra se přitvrzuje. Vidíme mnoho osobních soubojů na hraně faulu.
14:19 Hru kouskují drobné fauly. Zatím však bez vyloučení.
09:34 Utkání se hraje ve velkém tempu. Více ze hry mají domácí, ale nedaří se jim proměňovat šance.
05:55 Klasická sekaná před bránou. Míček mají po hvizdu sudího hosté.
03:30 Šance střídá šanci a gólově se prosazují oba celky - stav 1:1!
03:10 GÓL FA SEPTA.CZ Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #88 Michal Semotán (1:1)
02:36 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #19 Dominik Štěpánek (1:0)
02:00 Oba týmy začali aktivně a pvní šanci mají hosté...
00:01 Vítáme fanoušky kvalitního jihočeského florbalu při sledování onlinu!