55
  • 55 54:45
    2

TJ Centropen Dačice - FBC ROKYCANY 3:4
branky: 2. Roman Sedlák, 8. Radovan Kubek, 33. Filip Šlápota - 12. Ondřej Váně, 34. Lukáš Bendek, 54. Tomáš Holeček, 54. David Kozelka; rozhodčí: Petr Kos - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 14 - Lukáš Nesét 34; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:2
60:00 Komentář hostů Štván Martin (Trenér): Dvě a půl třetiny nás trápil problém poslední doby, a to proměňování šancí. Jsem rád, že jsme po včerejším náročném společenském večeru v podobě maturitního plesu našich mladíků našli síly na obrat zápasu a dotažení do vítězného konce. Děkujeme našim fanouškům za podporu v této sezóně a budeme se těšit v příštím roce. V poslední řadě bych chtěl popřát našim maturantům úspěšné složení zkoušek.
60:00 Komentář domácích Černý David (Trenér): Zápas jsme měli dlouho pod kontrolou, pak jsme se pět minut vyhajali a soupeř potrestal, co šlo. Jak příznačné pro naší sezónu. Na druhou stranu po hrůzostrašném začátku sezóny se náš tým zvedl a odehrál několik skvělých utkání. Od toho se odrazíme do příští sezóny a budeme zase silnější. Rád bych ještě podotknul, že až na jeden zápas je tato soutěž čistá a voňavá. Blahopřeji soupeři a přeji mu šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
54:45 Vyloučen hráč #39 David Kozelka družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
53:50 GÓL FBC ROKYCANY! 3:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #17 Ondřej Váně (3:4)
53:47 GÓL FBC ROKYCANY! 3:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #51 Tomáš Holeček, asistoval #64 Jiří Levý (3:3)
51:49 Timeout TJ Centropen Dačice
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
37:40 Dačice v šesti
37:15 Poslední minuty jsou tak dramatické, že nestíháme psát zprávy o zápase
37:10 Střela Rokycan mimo bránu
36:40 Morávek prokličkoval mezi hráči Rokycan, avšak poté bránu netrefil
33:52 Rokycany vyrovnávají na 3:3 a hned na to střílí další gól.
33:29 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #39 David Kozelka (3:2)
32:49 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #92 Roman Sedlák (3:1)
32:49 Filip Šlápota své trestné minuty spravil gólem
32:15 Střela  z rozehry Rokycan končí za bránou
31:51 míček končí v náruči Vacušky společně s hráčem Rokycan
30:23 Filip Šlápota po návratu do hry skončil hned zpět na trestné.
30:13 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
21:35 Šance Rokycan končí za bránou
21:00 Morávek se vytočil před gólmana, ale střela míří pouze po zemi a  mimo brankový prostor
20:00 Střely v 1. části: 13:5
17:23 Střelu Kubka z dálky s přehledem pokryl gólman Nesét
16:45 Rokycany opět v pěti. Střela Maška pouze do obránce Dačic
14:13 Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
13:40 Střela Sedláka soupeře před bránou, z dorážky Šlápota míjí bránu
12:40 Střelu Radovana Kubka vyráží Nesét rukou
11:03 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #20 Lukáš Mašek (2:1)
07:18 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #35 Oldřich Pecha (2:0)
01:31 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #92 Roman Sedlák, asistoval #8 Pavel Stejskal (1:0)
01:17 Začalo se hrát ve svižném tempu.