8:7
    Ondřej DRONG
    (Sikora)

Zlín Lions - FBC Intevo Třinec  8:7
branky: 5. Jakub Haša, 11. Jakub Haša, 11. Jakub Haša, 13. Pavel Malošík, 13. Lukáš Rajnoha, 14. Jakub Haša, 30. Marek Dohnal, 39. Jakub Haša - 8. Michal Badura, 9. Michał Martynek, 9. Jan Mieszek, 14. Jan Janáč, 20. Michał Martynek, 30. Michal Badura, 48. Ondřej Drong; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Martin Bobál 33 - Jan Gawryš Piško 19, Šimon Laštůvka 5; po třetinách: 6:5, 2:1, 0:1
60:00 Komentáč trenéra domácích Zlín Lions Miroslava Kořénka: "Dnešní zápas byl hodně běhavý, nahoru, dolů. Soupeř hrál výborně v našem obranném pásmu, ale v první třetině se nám dařilo v zakončení. Náskok jsme si pohlídali až do konce zápasu. Nedovolil bych si říct, že některý z týmů byl lepší nebo horší. Přeji soupeři šťastnou cestu domů a divákům děkuji za atmosféru."
60:00 Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Hezký, běhavý zápas, který musel diváky bavit. Myslím, že jsme si dnes nezasloužili prohrát, ale těch chyb jsme na vítězství vyrobili až příliš. O neproměňování šancí ani nemluvím. Soupeř hrál velmi dobře, Haša skvělý. Gratuluji soupeři, nás dvě prohry nezlomí."
53:59 Kapitán Filip Horník nás svými dovednostmi nepřestává překvapovat.
49:45 Kapitán domácích Filip Horník báví diváky svými kličkami u vlastní brány.
47:23 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #87 Filip Sikora (8:7)
38:40 GÓL Zlín Lions! 8:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (8:6)
38:40 Jakub Haša po chybě domácích na vlastní polovině získává míček a navyšuje náskok domácích.
33:20 Nádherný zákrok Martina Bobála právě zachránil domací před srovnáním.
29:43 GÓL Zlín Lions! 7:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #86 Marek Dohnal, asistoval #88 Jan Vondřejc (7:6)
29:43 Domácí po zásluze Máry Dohnala opět obrací vývoj utkání na vlastní stranu.
29:25 Po špatné přihrávce domácích u vlastní brány máme srovnáno a zápas začíná od začátku.
29:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #11 Jiří Martynek (6:6)
25:30 Hraje se ve velkém rempu, spousta šancí na obou stránách.
19:59 Nestíháme zapisovat, v první třetině padlo 11 branek! Diváci se baví.
19:13 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (6:5)
18:51 Vyloučen hráč #21 Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
13:45 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (6:4)
13:04 Timeout FBC Intevo Třinec
13:04 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #1 Martin Bobál (6:3)
12:25 GÓL Zlín Lions! 5:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #33 Lukáš Rajnoha, asistoval #34 Lukáš Chalabala (5:3)
12:25 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Šimon Laštůvka družstva FBC Intevo Třinec
12:07 GÓL Zlín Lions! 4:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #87 Leoš Faltus (4:3)
10:42 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #95 Michal Kundrata (3:3)
10:40 Jakub Haša po krásné souhře kompletuje hattrick.
10:02 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #74 Michal Baroň (2:3)
09:27 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hra rukou
08:55 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #15 Tomáš Janovský (1:3)
08:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #16 Šimon Czernek (1:2)
07:39 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Michal Badura, asistoval #87 Filip Sikora (1:1)
04:39 Po tlaku hostjícího Třince Jakub Haša po získání míčku unikl a nájezd na bránu využil golem.
04:30 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša bez asistence (1:0)
02:40 Vyloučen hráč #87 Leoš Faltus družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky