60
  • 60 59:37
    2

Zlín Lions - Asper Šumperk 5:11
branky: 1. Jakub Haša, 12. Jakub Haša, 15. Lukáš Rajnoha, 34. Adam Jiříček, 50. Jakub Haša - 7. Jiří Trávníček, 12. Daniel Venouš, 13. Daniel Venouš, 15. Matěj Mondek, 19. Jiří Trávníček, 26. Ondřej Mrázek, 28. Matěj Mondek, 34. Daniel Venouš, 36. Daniel Venouš, 37. Daniel Venouš, 57. Daniel Venouš; rozhodčí: Martin Hudeček - David Vlachopulos; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Bobál 20 - Antonín Byvan 23; po třetinách: 3:5, 1:5, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích Miroslava Kořénka: Dnešní zápas se nám vůbec nepovedl. Šumperk nás poměrně dost přehrával ve všech dovednostech, hlavně druhá třetina byla propadák z naší strany. Do třetí třetiny jsme nastoupili v pozměněné sestavě, ale bohužel jsme nedokázali proměnit šance. Musíme to do příštího zápasu dopracovat. Děkuji sooupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář vedoucího Šumperka Petra Matěje č. 2: "Věřili jsme, že šňůru neúspěšnou šňůru zlomíme na naší oblíbené zlínské haly a jsme moc rádi za 3 body, obzvášť proti Zlínu, který disponuje řadou velmi šikovných hráčů. Děkujeme za utkání."
60:00 Komentář vedoucího Šumperka Petra Matěje č. 1: "Konečně jsme prolomili střeleckou smůlu, po prvním špatném střídání jsme se rozehráli a díky aktivní obraně a spoustě bloků jsme se dostávali do šancí, které jsme dokázali proměňovat."
59:37 Vyloučen hráč #88 Daniel Venouš družstva Asper Šumperk na 2 minuty za blokování florbalky
56:29 GÓL Asper Šumperk! 5:11
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (5:11)
56:21 Vyloučen hráč #34 Lukáš Chalabala družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
56:18 Vyloučen hráč #87 Michal Vařeka družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
49:43 GÓL Zlín Lions! 5:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #51 Adam Jiříček (5:10)
45:02 Timeout Asper Šumperk
40:00 Střely po 3. třetině: Zlín - 11, Šumperk - 7.
40:00 Střely po 2. třetině Zlín - 8, Šumperk - 11.
38:17 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:36 GÓL Asper Šumperk! 4:10
35:59 GÓL Asper Šumperk! 4:9
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #87 Michal Vařeka (4:9)
33:44 GÓL Asper Šumperk! 4:8
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #19 Jindřich Kamler (4:8)
33:38 GÓL Zlín Lions! 4:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #51 Adam Jiříček, asistoval #50 Jakub Holiš (4:7)
27:51 GÓL Asper Šumperk! 3:7
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek bez asistence (3:7)
25:25 GÓL Asper Šumperk! 3:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #13 Ondřej Mrázek, asistoval #18 Jiří Trávníček (3:6)
20:00 Střely po 1. třetině Zlín - 9, Šumperk - 13.
18:37 GÓL Asper Šumperk! 3:5
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (3:5)
14:27 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #33 Lukáš Rajnoha, asistoval #29 Pavel Malošík (3:4)
14:00 GÓL Asper Šumperk! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #14 Matěj Mondek, asistoval #24 Matyáš Zapletal (2:4)
12:22 GÓL Asper Šumperk! 2:3
11:44 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #88 Jan Vondřejc (2:2)
11:30 Vyloučen hráč #14 Matěj Mondek družstva Asper Šumperk na 2 minuty za zvedání florbalky
11:04 GÓL Asper Šumperk! 1:2
06:41 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #88 Daniel Venouš (1:1)
00:48 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #95 Michal Kundrata (1:0)