• 54 53:50
    1:10
    (Lhoťan)

SK K2 Prostějov - FBC ORCA KRNOV 1:10
branky: 50. Jan Báthory - 4. Filip Svoboda, 11. Dominik Menzel, 14. Ondřej Miškov, 15. Jaromír Filip, 17. Patrik Baránek, 20. Filip Svoboda, 26. Dominik Fňukal, 27. Jaromír Filip, 38. Ondřej Miškov, 54. Dominik Fňukal; rozhodčí: Stanislav Kosek - Radim Klimecký; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Tomášek 8, Jan Weidinger 15 - René Frydrych 27; po třetinách: 0:6, 0:3, 1:1
59:59 Střely po třetí třetině: Prostějov 9 - Krnov 12
59:59 Komentář domácího trenéra: Mizérie.   Komentář hostujícího trenéra: Dnes to byl překvapivě pohodový zápas. V Prostějově to vždy bolí. Dneska to bylo víceméně zadarmo. Děkujeme soupeři a rozhodčím za hru.
58:39 Zápas se už dohrává bez větších šancí.
55:11 Hél dobře zablokoval přihrávku Menzela.
53:50 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:10
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (1:10)
53:12 Vyloučen hráč #19 Michal Konečný družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za blokování florbalky
52:11 Prostějovští hráči se po prvním vstřelením gólu dostali do tempa a jsou více na míčku.
49:12 GÓL SK K2 Prostějov! 1:9
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #4 Jan Báthory, asistoval #14 Michal Trnečka (1:9)
48:02 Domácí ubránili první oslabení bez inkasovaného gólu.
46:02 Vyloučen hráč #17 Jakub Godla družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání
45:10 První přesilovka utkání nebyla využita.
42:51 Vyloučen hráč #97 Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
42:09 Smička si došel do rohu pro faul.
39:59 Střely po druhé třetině: Prostějov 9 - Krnov 11
39:29 Střelu Zabloudila zablokoval hostující Svoboda.
37:32 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:9
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Ondřej Miškov, asistoval #97 Filip Svoboda (0:9)
34:10 Zabloudil rychlou střelou vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana.
33:21 Báthory našel krásnou nahrávkou Konečného, ale jeho střela skončila mimo bránu.
32:38 Domácí se nemohou dostat k nějaké větší šanci.
32:01 Hraje se teď nahoru a dolu.
29:11 Zabloudil zkusil najít přihrávkou Schona, ale Fňukal zasáhl do trasy míčku.
26:52 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:8
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (0:8)
25:10 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:7
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #65 Matěj Župka (0:7)
25:10 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Weidinger družstva SK K2 Prostějov
24:12 Smička orazítkoval po střele tyčku.
19:59 Střely po první třetině: Prostějov 10 - Krnov 9.
19:43 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:6
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #97 Filip Svoboda, asistoval #22 Ondřej Miškov (0:6)
18:22 Krnač zkusil vystřelit, ale Baránek zablokoval jeho střelu.
16:29 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:5
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #26 Patrik Baránek, asistoval #96 Štěpán Čevela (0:5)
14:48 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (0:4)
14:48 Domácí hráči si nepokryli rozehrávku a střílí další gól.
13:38 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:3
12:34 Godla hledal křižnou nahrávkou Krnače, ale přihrávka nebyla úspěšná.
11:13 Kratochvíl dobře zblokoval střelu  hostujících.
10:36 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #81 Dominik Menzel, asistoval #26 Patrik Baránek (0:2)
10:12 Kouřil opět výborně zakročil proti střele Svobody.
09:29 Hél zkusil vystřelit po nahrávce Zabloudila, ale střela byla zblokována.
09:11 Kouřil dobře zastoupil golmana a nedovolil hostujícím skórovat do prázdné brány.
06:20 Kouřil dobře zablokoval střelu Miškova
05:04 Zabloudil se zkusil prosadit mezi třemi hráči, ale nedostal se k zakončení,
03:09 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
03:09 Skóre dnešního zápasu otvírá hostující Filip Svoboda.
01:10 Domácí jsou zatím více aktivnější.