5:7
    Michal DOHNAL
    (Zámečník)

SK Domaslavice - FBC ZŠ Uničov 5:7
branky: 20. Filip Górny, 26. Jan Szmek, 33. Jan Szmek, 37. Filip Górny, 44. Adam Langer - 22. Lukáš Chuděj, 44. Šimon Glatter, 44. Zdeněk Marčon, 45. Zdeněk Marčon, 52. Jakub Zámečník, 58. Zdeněk Marčon, 60. Michal Dohnal; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 7 + Adam Langer 5:2; využití: 0:4; zásahy brankářů: Patrik Szczypka 28 - Adam Doušek 21; po třetinách: 1:0, 3:1, 1:6
60:00 Komentář domácích: Měli jsme tady torzo týmu, které hrálo na hranici sebeobětování. Zranění, covid, prostě se to zase pos.alo. Za mých mladých let tu byl jen fotbal, kde se fakt děly věci. Dnes jsem musel jít dát hlavu do sněhu, protože jsem nevěřil, že ve svých letech se ještě můžu nechat unést. Trenérovi hostů se omlouvám, v tom nebyl úmysl, my však hrajeme pro radost a dokážeme si říct o odvolání vyloučení, pokud bychom se chtěli bavit o nějakém fair play. Závěrečné emoce nás mrzí, ale je to náš čas, který jsme mohli věnovat rodinám. Za sebe, odmítám roli komparsu.
60:00 Komentář hostů Jemelka Lukáš (Trenér): Dneska velmi náročné utkání. Po dosti prohraných zápasech jsme konečně zabrali a vyhráli. Zkoušeli jsme nový systém a celkem to fungoalo, ale pořád jsme hodně nedůslední v osobních soubojích. Závěr utkání domácí neunesli a trenéra, který si ani nepřijde podat ruku komentovat nebudu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:13
59:35 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:7
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #48 Michal Dohnal, asistoval #11 Jakub Zámečník (5:7)
59:02 Vyloučen hráč #7 Adam Langer družstva SK Domaslavice na 5 minuty za hrubost
58:19 Vyloučen hráč #2 Jakub Čechal družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
57:06 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:6
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (5:6)
56:41 Vyloučen hráč #77 Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
51:56 Timeout SK Domaslavice
51:56 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #11 Jakub Zámečník, asistoval #61 Lukáš Chuděj (5:5)
44:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:4
43:57 GÓL SK Domaslavice! 5:3
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #7 Adam Langer, asistoval #28 Václav Procházka (5:3)
43:33 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:3
43:14 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter bez asistence (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 9:13
36:39 GÓL SK Domaslavice! 4:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #44 Filip Górny, asistoval #7 Adam Langer (4:1)
32:14 GÓL SK Domaslavice! 3:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #8 Jan Szmek, asistoval #44 Filip Górny (3:1)
28:14 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
25:27 GÓL SK Domaslavice! 2:1
Branku družstva SK Domaslavice vstřelil #8 Jan Szmek, asistoval #23 Martin Habr (2:1)
21:22 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #61 Lukáš Chuděj bez asistence (1:1)
20:19 Vyloučen hráč #28 Václav Procházka družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:44 GÓL SK Domaslavice! 1:0
09:02 Vyloučen hráč #29 Martin Návrat družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
03:44 Vyloučen hráč #17 Lukáš Bazalka družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za špatné střídání