1

2

3.

FBC MSEM Přerov - SK K2 Prostějov 9:10pn
branky: 3. Maxim Šefčík, 6. Lukáš Raška, 12. Michal Bělaška, 17. Michal Hrabica, 38. Matěj Ševčík, 42. Lukáš Raška, 43. Martin Kubalík, 53. Michal Bělaška, 58. Lukáš Raška - 7. Jakub Krnáč, 29. Jan Smička, 36. Michal Vašut, 39. Jakub Krnáč, 40. Jan Smička, 40. Michal Trnečka, 55. Jakub Krnáč, 59. Jan Smička, 60. Jan Smička, N Jan Smička; rozhodčí: Radek Vybíhal - Stanislav Kosek; vyloučení: 1 + Matěj Porvol 5:3; využití: 1:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Filip Lanča 10, Václav Raška 5 - Jan Weidinger 9; po třetinách: 4:1, 1:5, 4:3, 0:0
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí): Předně respekt za nasazení a urputnost pro hráče Prostějova. Zklamali jsme pěknou návštěvu. Pozitivem je návrat do zápasu. Pak je zde několik negativ. Pro náš mladý tým to byla lekce, nezvládli jsme zápas v hlavě. Do obrany to bylo špatné, darovali jsme soupeřům hrozně moc šancí po krosech. No a nakonec humus pro přítomné děti. Fauly, pošťuchování, neuvěřitelné, že dnes nebyl zápas poset červený řádky s vyloučeními.
Komentář hostů Vlček Marek (Trenér): Po hezkém a dramatickém utkání vyhrál šťastnější tým. Díky klukům za to, jak se dokázali vrátit po slabé první třetině do zápasu a nakonec ho ubojovali.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #26 Jan Smička a vstřelil rozhodující gól (9:10).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #14 Michal Trnečka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK K2 Prostějov hráč #3 Michal Vašut a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #69 Tobiáš Pavliš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #87 Michal Bělaška , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC MSEM Přerov hráč #27 Lukáš Raška , ale gól nevstřelil.
59:12 GÓL SK K2 Prostějov! 9:9
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #87 Libor Čmela (9:9)
58:14 GÓL SK K2 Prostějov! 9:8
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #45 Jakub Krnáč (9:8)
57:59 GÓL FBC MSEM Přerov! 9:7
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #86 Maxim Šefčík (9:7)
54:30 GÓL SK K2 Prostějov! 8:7
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #89 Pavel Bezouška (8:7)
52:00 GÓL FBC MSEM Přerov! 8:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (8:6)
51:34 Vyloučen hráč #45 Jakub Krnáč družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání
51:34 Vyloučen hráč #4 Matěj Porvol družstva FBC MSEM Přerov na 5 minuty za sekání
51:34 Tohle komentovat podrobně nebudu. To už bylo na rvačku. Prostějovský hráč dokonce dal facku soupeři. Bez potrestání. Noc nic.
44:00 Hodně soubojů, sprintů i ztrát. Oba týmy se snaží na maximum a nevypouští žádnou situaci.
42:18 GÓL FBC MSEM Přerov! 7:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #14 Matěj Ševčík (7:6)
42:18 A znovu, pár rychlých přihrávek a zameteno do víka.
41:47 GÓL FBC MSEM Přerov! 6:6
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #10 Ondřej Kowalik (6:6)
41:47 Rychlá kombinace po zemi Přerova až do brány soupeře. Vyrovnáno.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Václav Raška družstva FBC MSEM Přerov
40:00 Střely ve 2. části: 3:10
39:57 GÓL SK K2 Prostějov! 5:6
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #14 Michal Trnečka z trestného střílení (5:6)
39:57 Nájezd za faul u levého mantinelu, Prostějov i Přerov se diví :) :) :)
39:15 GÓL SK K2 Prostějov! 5:5
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #12 Vojtěch Laurenčík (5:5)
38:02 GÓL SK K2 Prostějov! 5:4
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #45 Jakub Krnáč, asistoval #26 Jan Smička (5:4)
37:45 GÓL FBC MSEM Přerov! 5:3
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #18 Petr Kavka (5:3)
35:22 GÓL SK K2 Prostějov! 4:3
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #3 Michal Vašut, asistoval #89 Pavel Bezouška (4:3)
35:22 Vašut se vytáhl od pravého mantinelu na střed hřiště do střelecké pozice a umístil střelu k levé tyči branky. Zevnitř. Prostějov stahuje na rozdíl jedné branky.
29:42 Vyloučen hráč #3 Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře
29:42 Opravdu se přiostřuje. Nedovolené bránění potrestáno 2 minutami. Přibývá soubojů, a to i verbálních, hlavně ze strany Proistějova.
28:56 GÓL SK K2 Prostějov! 4:2
28:56 Rozehrávka Přerova nebyla ideální a chybu potrestal prostějovský tým rychlou kombinací až do těsné blízkosti branky domácích. Prostějov snižuje.
24:10 Tempo zápasu se zvyšuje. Prostějov se tlačí před bránu Přerova, Přerov kontruje protiútoky. Zazvonila i tyčka prostějovské brány.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:30 Filkovo střídání. Pokus o střelu ze středu hřiště mu nevyšel, tak šel hasit brejk soupeře. Po zisku míčku se opět probíjí po levé straně do útoku. Siréna konce třetiny ho zastavila 6 metrů od brankou soupeře.
16:54 GÓL FBC MSEM Přerov! 4:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #10 Ondřej Kowalik (4:1)
16:54 Brejk Přerova skončil gólem. Dva na jednoho středem hřiště. Zmatený míček proskákal až do sítě.
14:08 Po menším závaru v brankovišti Přerova ae hra přesouvá na polovinu Prostějova. Utkání je celkem vyrovnané, i když Přerov se dostává do zakončení častěji.
11:12 GÓL FBC MSEM Přerov! 3:1
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (3:1)
06:43 GÓL SK K2 Prostějov! 2:1
06:05 Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
06:05 Kavka uplatnil svou váhoovu převahu u mantinelu, ale nedovoleně.
05:49 GÓL FBC MSEM Přerov! 2:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #87 Michal Bělaška (2:0)
05:49 Raška využívá početní převahu. V klidu zamířil ze středu hřiště a míček končí v síti.
04:53 Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:53 Čmela silně prostetuje, ale rozhodčí trvá na svém. Na středu hřiště si počínal nedovoleně.
02:05 GÓL FBC MSEM Přerov! 1:0
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #4 Matěj Porvol (1:0)
02:05 Porvol vyvezl míček přes 2 hráče Prostějova na střed obranné poloviny soupeře, nahrává Ševčíkovi na pravou stranu a ten střílí úvodní branku utkání.